Ból zębów

Echo serca - Str. 9

.. ...sercowy eksces. Potężny ból za mostkiem promieniujący do wszystkich zębów, duszenie się, zlewne zimne poty, specyficzny rodzaj strachu, itd. Doskonale znam te objawy z autopsji. Szczyt trwał około minuty i po dwóch dawkach nitrogliceryny wszystko minęło po kilkudziesięciu minutach...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 604

.. ...nie zaczynajmy wątku o bólach zębów : ) Wiecie co, coraz więcej we mnie radości, coraz więcej się śmieję. Być może to działanie leku, ale chyba nie tylko. Spodobało mi się sformułowanie zawarte w opisie technik relaksacyjnych: * rozluźnij uścisk. ZAPAMIĘTAJ JAKIE PRZYJEMNE UCZUCIE..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 72

.. ...powoli tego strzelania i bólu w skroniach. Njagorsze jest w tym, że w przyszłym tygodniu musze iść do kardiologa bo czeka mnie wizyta u dentysty. Rok temu w wakacje miałem zakażenie przez które mało nie umarłem. Całe wakacje robiłem 5 zębów kanałowo na raz. Przez jeden ząb mało nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...bezsenność, arytmia serca, bóle stawów, dziąseł, zębów, wrażliwość na zmiany pogody, mrowienie w nogach i rękach, drgania powiek, utrata równowagi, nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli,..

Tężyczka, co robić?

.. ...rękę położnika. Czasem bóle głowy, które są mniejsze jak pochylę czoło i je na czymś oprę. Zaciskanie zębów. Drganie powieki jakby tam jakiś robak siedział. Zmęczenie, czasem zdrętwienie pleców. I ból w klatce piersiowej. Dziś właśnie wstałam z dość mocnym bólem na wysokości mostka,..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...okresowo takie objawy: - bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła - Str. 2

.. ...odpowiedz. Witam wszystkich! Bóle głowy są dla mnie codziennością od wielu lat. Do tego od 3 lat doszły bóle w okolicach zębów trzonowych, ze wszystkich stron. Przyznaję się bałam się iść do dentysty, ale się przemogłam i wyleczyłam to co było to zrobienia. Po miesiącu objawy bólowe nie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 33

.. ...czas temu znowu wrócił ból zębów i nie byłam w stanie tego ogarnac wiec juz postanowiłam ze koniecznie ide do stomatologa .Wybrałam jednego z najlepszych w moim miescie poszłam powiedziałam w jakim jestem stanie i jak panicznie boje sie usiasc na fotel przerazliwie sie bałam ze..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...łyżwach. Odczuwać silne bóle w lewej częsci klatki piersiowej, drętwienie lewej nogi i ręki a ostatnio nawet lewej cześci szyi i lewej górnej cześci zębów. Często mdleję. Ból i kołatanie serca wzrasta wraz ze zwiększaniem sie wysiłku. Jestem bardzo blada i mam bardzo podkrązone oczy,..

Ból zębów podczas jedzenia

.. ...rzecz, a mianowicie ból zębów podczas jedzenia. W dodatku ból towarzyszy mi nawet podczas jedzenia bardzo miękkich potraw. Pomocy nie wiem co się dzieje!!! Jakiś czas temu miałam wyrwanego zęba! Oprócz dwóch zębów obok tamtego wyrwanego nie mam kamienia. Nie mam też zapalenia dziąseł...

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 4

.. ...takie dolegliwości jak bóle zębów, głowy czy mięśni. DZIĘKI ŚMIECHOWI LEPIEJ TEŻ FUNKCJONUJE NASZ SYSTEM ODPORNOŚCIOWY Jak więc widać śmiech może mieć naprawdę duży wpływ na nasze zdrowie, dlatego zainteresowali się nim lekarze i powstała koncepcja leczenia śmiechem ( gelotologia )...

10-15 minutowy ból serca i zębów dolnej szczęki.

.. ...i po raz pierwszy z bólem zębów. Wyczytałem gdzieś, że przyczyną może być stres ( ale kto go nie ma, szczególnie w dzisiejszych czasach ) lub dusznica spowodowana stresem, utrudnieniem dostępu krwi do serca etc. Czy to był jakiś stan przed zawałowy, co muszę w taki wypadku zrobić?..