Ból żołądka

Ból żołądka

Ból żołądka

.. Ból żołądka typowo lokalizuje się w obszarze nadbrzusza, w miejscu zwanym potocznie dołkiem sercowym . Może mieć różne nasilenie, charakter i przyczyny. Ostry, kłujący ból ( jak dźgnięcie nożem ) występujący na czczo, ustępujący po posiłku jest charakterystyczny dla choroby wrzodowej żołądka. Podobne..

Fluwoksamina (Fevarin)

.. ...hipotonia ortostatyczna, bóle i zawroty głowy, tachykardia, zaburzenia żołądkowo - jelitowe. Część tych dolegliwości może nie być związana ze stosowaniem fluwaksaminy, ale stanowić manifestacje samej depresji. Nie wolno łączyć fluwoksaminy, anie żadnego innego leku powodującego wzrost..

Trimetazydyna (Metazydyna, Preductal, Trimetaratio)

.. ...częstość występowania bólów wieńcowych, zwiększa tolerancje wysiłku. Trimetazydyna stosowana jest także w chorobach przebiegających z zaburzeniami ukrwienia siatkówki oka oraz przy zawrotach głowy różnego pochodzenia. Trimetazydyna jest dobrze tolerowana, w ramach działań niepożądanych..

Nadżerki żołądka

.. ...Charakterystycznie występują kłujące bóle w okolicy nadbrzusza środkowego ( tzw. dołek sercowy ). Pojawienie się bólu jest związane z cyklem i rodzajem posiłków. Zwykle ból jest większy na czczo, gdy gromadzący się w żołądku, kwas solny drażni odsłonięte przez nadżerkę zakończenia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 93

.. ...biegunka, wymioty i ból brzucha ( żołądka, jelit i całej reszty zawartości jamy brzusznej ). Z tego wszystkiego też był blady jak ściana. Pamiętaj , że jak masz biegunkę to musisz dużo pić , żeby się nie odwodnić. A z naturalnych sposobów na biegunkę dobre są jagody ( np. mrożone ) i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i przerażona, zasłuchana we własny organizm jakoś docierałam do rana. Każda, najdrobniejsza nawet dolegliowść urasta u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...przerodził mi się w ból żołądka, pieczenie całego ciała zwłaszcza ramion okolicy brzucha ,jednoczesnie z nabraniem powietrza czuję jakby dodatkowe uderzenia w sercu, w okolicy serca lub żołądka dziwne chrapanie, bóle kości zwłaszcza w łopatkach. Obecnie byłem u chirurga ,który przepisał..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...odczuwam kołatanie serca, ból żołądka, dusznośc, dreszcze... Ostatnio byłam nawet na pogotowiu.. dostałam wtedy leki na uspokojenie, zobojętnienie...przepisał mi lek * Hydroxyzinum * . Oprucz tego wszystkiego muszę przyznac, iż jestem hipohondryczką. Cały czas wymyślam coraz to nowe..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...pytanie:dokucza mi od dwóch tyg;ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie.Objawia sie podobnie jak kolka albo cos jak skórcz pojawia się nagle i trwa pare min. nasile sie przy gwałtownych ruchach ,głębokim odychaniu i śmiechu.Czy ktoś wie coś na ten temat procze o..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 7

.. ...o sobie znać poprzez ból żołądka )Rytmonorm 150mgx5 dziennie,propranono 10mgx6 dziennie i preductal MRx2 dziennie,no i magnez oczywiście ale ten akurat nie szkodzi.Jeżeli będziesz miał możliwość wykonania ablacji,to niezastanawiaj się!!!Może nieuda się,za pierwszym razem ale i tak warto..

Niskie tętno

.. ...czym bardzo ostrego bólu żołądka, skurczowego; a potem już tylko ( ? ) ostra biegunka. Czy to było zatrucie pokarmowe? Czy miało związek z ciśnieniem, 178/58, puls 47??? Ostatni często tężeje mi lewa strona ciała, drętwieje lewa ręka. Jestem kobietą po wielu przejściach, mam 58 lat;..

Ból w mostku najczęściej po najedzieniu (obżarciu)

.. ...na dole przy żoładku, ból się zwieksza po najedzieniu ale nie zawsze. Nigdy mnie nie bolał żołądek ale jak go naciskam to czuję dyskomfort. Tempy, uciskajacy ból w mostku który promieniuje w kierunku kregosłupa. Zazwyczaj wystepuje po najedzeniu ale od jakiegoś tygodnia czuję go caly..

Niedoczynność tarczycy - Str. 3

.. ...pracą tarczycy ( okropne bóle głowy, ischiasu,wrzodów żołądka z przewlekłym zapaleniem śluzówki włącznie, refluksu, przepukliny rozworu przełykowego, uderzeń gorąca, kołatań serca,skaczącego ciśnienia, bezsenności i nerwowości ). Suplementów nie mam zamiaru odstawiać - one są konieczne,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal szuka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 9

.. ...się i już ten strach...ból brzucha,ściskanie w żołądku,a po kawie jeszcze gorzej,ból karku i kości.Wstaję jak robot,póżniej dusi mnie i brakuje mi powietrza,biorę Foradil( wydaje mi się,że to astma,bo brak mi oddechu,gdy ...jadę samochodem ...do sklepu.Po południu gdy ( żadko ) myję..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem się nawet pójść do sklepu w obawie że poprzewracam regały sklepowe.Co prawda chodziłem do lekarza,badania krwi OK,drętwiał mi również..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 105

.. ...dobrze,od wczoraj ma silne bóle głowy i żołądka,nie spała dwie noce , jest bardzo zmęczona.Mam nadzieję,że jutro będzie u niej lepiej witajcie z wieczorka ja byłam u lekarza do kontroli tego dla kobitek raz do roku trzeba.głowa mnie tylko boli bo nie cierpie jezdzić autobusami,Adrianie..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica

.. ...nie tylko pojedyncze, bóle w klatce piersiowej i plecach, krótkie przeszywania szpadą, długie gniecenia koło mostka, duszności. Mało tego - właściwie każdy sygnał organizmu odczytuję jako ciężką chorobę. Przerabiałam już różne nowotwory, wylewy i ataki. Dodatkowo do tego serca..

Pulsowanie w brzuchu - Str. 2

.. ...brzuch.I nie był to ból od żołądka. Mama mówiła żę to bóle wzrostowe i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że gdy bóle mi przeszly zacząłem odczuwać w brzuchu pulsowanie które odczuwam do dziś szczególnie gdy leze na plecach.Są one odczuwalne od mostka po pępek na środku i nieco..

To nie nerwica lecz impulsy elektryczne

.. ...odczucie rozpierania ,bólu w dolku podsercowym/tam gdzie się zaczyna żołądek/.Czasem dochodzi ból na mostku, czasem ten ból i rozpieranie ,oraz szybkie bicie serca czuje wlasnie w sercu.Nie moge przy tym robić nic ,nie mogę dosłownie drgnąć bo to nasila atak .Teraz one są inne ale i..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...szczególnie po posiłku - bóle żołądka - nudności, wymioty - zgaga - bóle w mostku - bóle i kołatanie serca - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - niedowaga - zmęczenie, brak sił Chorobę wykrywa usg pnia trzewnego. Pień to tętnica brzuszna, która dostarcza krew do żoładka i innych..

Woda w worku osierdziowym u nastolatki

.. ...perforacji jest bardzo silny ból w górnej części brzucha, porównywalny do ukłucia nożem, zaś cały brzuch jest twardy jak deska. Leczenie jest wyłącznie chirurgiczne i polega na otwarciu jamy brzusznej i zeszyciu przedziurawienia. Groźnym powikłaniem jest krwawienie z wrzodu trawiennego,..

Dodatkowe skurcze - Str. 196

.. ...powiedział, że to z powodu bólu żołądka, powiedział, że przy mojej chorobie bóle są straszne, tak jakby zawałowe i kazał wrócić do domu... Po dwóch dniach znów zaczęłam się dusić ;( lekarz rodzinny zrobił mi EKG... No i zaczęło się! Serce biło mi 194 razy na minutę, a tętno było znacznie..

Dodatkowe skurcze - Str. 277

.. ...od leków,mialam takie bóle żołądka ,ze myślałam ze nie wyrobię,kardiolog przepisał mi lek taką osłonę - jest to lek na receptę ,o nazwie POLPRAZOL - uwierz mi już przy pierwszym wzięciu tej tabletki odczulam ulgę.AGANELL - dziękuję za meila zaraz Ci odpiszę: ) ~jos - z ablacją nie wiem,..

Koronarografia i niedokrwienie mózgu

.. ...podaje są niespecyficzne( ból żołądka )i trudno coś powiedzieć wiecej, a zmęczniem nie musi sie pan przejmować to normalne po takim incydencie Pragnę z całego serca podziękować Panu Łukaszowi,że zechciał poświęcić uwagę mojej sprawie.Szkoda,że badanie się nie udało,bowiem pozostał dla..

Do którego roku życia rośnie serce?

.. ...wierzyć? Od 2 tygodni mam bóle w połowie drogi od mostka do grdyki.Wszystkie badania wykazały że wszystko jest w porządku( serce, żołądek płuca ). Jedynie co może być to p.doktor powiedziała że mam troszkę zdeformowaną klatkę piersiową ( wklęsła ) i serce rozrastająć się jeszcze powoduje..

WPW i inne objawy

.. ...epizodami zdarzały sie bóle żołądka które kończyły się podaniem No - Spy lub Spasmalgonu domięśniowo, pobierałem także antybiotyk Augmentin - ponieważ wystąpiła gorączka ale lekarze stwierdzili jednogłośnie że nie jest to sprawa wyrostka robaczkowego, ponieważ ból jest w okolicy rzutu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...zawrótow głowy piekacego bólu w klatce piersiowej, przez przeczulice skóry ( okropieństwo - czlowiek czuje się tak jakby się spalił na słońcu, choc nic nie jest ) aż do silnych bólów głowy, żołądka, i innych. Przebadałem się na wszystkie strony ( nie zrobiłem jeszcze rezonansu ) i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...jest dopiero jazda...bóle,kłucia,duszności itp.Ostatnio gdzieś wyczytałem że przełyk jest niesamowicie unerwiony i drażnienie go przez kwas żołądkowy jest naprawdę niewskazane...trzymajcie się wszyscy... aha,dlaczego jak się próbuje napić jakiegoś alkoholu to mam napady..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 149

.. ...go moze stosować na bóle,ludzie z problemami żołądkowymi broń Boże a ja jak biorę leki od nerwicy to tez lepiej tego leku nie łączyć,bo można niezle namieszać,ale kazdy ma inny organizm.Wiem tylko że podrażnia żołądek i wrzodowcy nie mogą go stosować i nawet ci co mają ogólnie problemy z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 175

.. ...wiem jak straszny jest ból żołądka bo mój mąż cierpi na te dolegliwości już kilka lat. Nieraz z bółu zwijał się jak kłębek wełny ,brał leki oczywiście ale najskuteczniejsza zawsze była soda Cześć Kochane!! Dzis wstałam z takim uśmiechem ze szok i było super, do czasu kiedy w robocie nie..

Nerwica - artykuł

.. ...nagłe skurcze mięśni, bóle żołądka, problemy ze snem. Takie objawy towarzyszą każdemu w ważnych sytuacjach życiowych: ślub, rozwód, pojawienie się w rodzinie dziecka, utrat bliskiej osoby. Takie objawy mogą też towarzyszyć okresowi dojrzewania czy pokwitania. Czasem też są efektem..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 15

.. ...zaczyna boleć głowa...ból ten zabijamy tabletką p/bólową, potem kołacze serce, boli żołądek, miewamy obstrukcje itd... Jak już nie możemy dać sobie rady, pędzimy do lekarza w nadzieji, że nas uzdrowi. Nie uzdrowi! Choroby biorą się z naszej niewiedzy, a jeśli już nawet cośkolwiek wiemy,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 43

.. ...bólu i nic tylko czekać na efekty. Swoją drogą co ciekawe u mnie także większość migotań ma swoje źródło w okolicach żołądka. Napisz koniecznie więcej o swoim zabiegu. Pozdrawiam wszystkich migaczy!!!..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 51

.. ...kondycję fizyczną. Przez te bóle w piersiach i w ogóle całego torsu, żołądka i in. opadłam z sił, prawie się poddałam. Jutro mijają trzy m - ce od ablacji i postanowiłam się wziąć za siebie. Brakuje mi trochę wsparcia ze strony rodziny. Oni nie mają wyobrażenia o mojej chorobie. dla nich..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...szybko na nerwicowe bóle żołądka , ale negatywnie na nerw wzrokowy. Wiele zależy od naszych cech charakteru, leki są potrzebne kiedy silna wola jest za słaba do opanowania kluchy w gardle, trzęsawki czy napadów lękowych. Objawy są różne. Wiem, że można z tym żyć i odnosić sukcesy, zależy..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 3

.. ...duszenie w okolicy serca bóle żołądka a jak na moment usne to budze się jak prądem porażony ż 1sekundową drgawką i przestraszony o kurde to i magia szkodzi hm ,musze przestac.od jutra do pracy tramwajem nie na miotle. a propo glosow to pewnie sasiedzi.poszedlbym tez do spowiedzi.ale nie..

Nerwica żołądka

.. ...głowy i czasami miewam bóle głowy w skroniach przeważnie.Niekiedy śpię po 10 godzin i w ogóle sie nie wysypiam, boli mnie głowa,czuje wiecznie zmęczenie,nie moge sie skoncentrować,cały czas bym leżał,bo na nic nie mam ochoty.Zaczęło sie od mdłości które miewałem i przy tym mrowienia..

Nerwica żołądka - Str. 2

.. ...znowu się wypróżnię ból nie ustępuje, Mam coś takiego że się denerwuje tym że znowu złapie mnie ten ból i błędne koło się zamyka. Teraz jem jakieś zioła siemię Inianę czy coś takiego mam nadzieje że pomoże. To jest koszmar lipa... LUDZIE HELP ME!!!!!!!! Mam identyczne objawy co ty..

Nerwica żołądka - Str. 3

.. ...problemem, jak ja. U mnie bóle brzucha raczej rzadko się pojawiają, niestety męczą mnie nudności, mimo że nigdy nie pojawiają się po tym wymioty. Zmagam się z tym już od ponad 2 lat, strasznie utrudnia mi to normalne funkcjonowanie, byłam u wielu lekarzy, w szpitalu - jedyne czego nie..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...powoduje u mnie okropny ból żołądka czuję jak mi to wszystko siedzi na żołądku...boję się co to może być..rodzinna wysyła mnie na gastroskopię a ja oczywiście nie chcę bo rura pchana przez gardło feee to mnie przeraża ale wiem jedno funkcjonować już normalnie nie funkcjonuję:( albo..

Duszenie się - Str. 34

.. ...coś strasznego stanie. Ból żołądka, gula w gardle, nic nie można zjeść a nie mówiąc o kawie albo piwie. Miałam gastroskopię,EKG kilka razy bo serce mi szalało niesamowicie. W końcu trafiłam na zioła i dziś mam spokój. Pozdrawiam i podaję emeila Witam was. Doro22 nie możliwe abyś po tym..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 2

.. ...kleszcze. Nie czuję żadnych bólów przy tym, ale serce mi wariuje, momentalnie wpada w szybkie tempo i zaczyna łomotać strasznie mocno. Po głebokich, ostrożnych wdechach ten ścisk się rozluźnia, ale nie do konca. Zwłaszcza jak gdzieś akurat idę, to mam mięśnie brzucha ( żołądka ) tak..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 12

.. ...nogi, a rano wstaję z bólem głowy,popuchnięte powieki, * suche * , przekrwione oczy..non stop chce mi się pić..stale * ściśnięty * żołądek - nie czuję nawet głodu..i tak przez cały dzień:( ( Jak oglądam jakiś program albo z kimś rozmawiam - to nie potrafie sie nad tym skupic..tak jakbym..

Krew w nosie

.. ...jedną kiedyś wziołem na ból głowy...polskich lekarzy tu u mnie niestety niema...parę tygodni miałem atak chyba nerwicy sam już nie wiem,bolał mnie żołądek i dusiłem się,byłem w szpitalu,porobili mi badania i wszystko ok,stwierdzili,że to wirus żołądkowy co to panował tu w angli i od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 133

.. ...skarbie czy już lepiej z bólem głowy bo mnie tak nawala że szok,podziwiam Cię że możesz ten ketanol brać ,ja jak miałam zapalenie tarczycy to mi przepisał lekarz i nim popsułam sobie żołądek , Moi mili.Większość pisze że ma nerwice,że się leczy ,a ponadto pracuje zawodowo.Mam pytanie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 164

.. ...przetlómaczysz pisze ale z takim bólem żołądka i taka głodna DZIEWCZYNY wy macie się podnosić z doła a nie wpadać w niego IWONKO obiecałaś że będziesz się starać AGUŚ ty też obiecałaś jak byłam u ciebie Czarna ,rozumiem,że nie możesz rozmawiać przez telefo , ale wracaj nie będę pisać o..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 171

.. ...Pomaga też na trawienie, bóle żołądka, suchość w gardle i kilka innych rzeczy. Wreszcie jestem! trudno opisać jak zmęczona,chyba bardziej psychicznie niż fizycznie.Od dawna mam problemy z samopoczuciem i jestem coraz słabsza, a te zakupy mnie wykończyły...ale siostra chciała żebym jej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 212

.. ...moja koleżanka miała bóle w okolicach żołądka , ale takie, że ją zaczynało dusić , lekarz rodzinny stwierdził, że ( nie robiąc usg, żadnych badań, zupełnie nic ), że to pewnie jakaś sprawa nerwicowa i przepisał jej atarax no i normalnie brawa dla lekarza, i w ogóle szacuneczek, bo..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...z wdechem, ziewanie, ból w gardle, ból uszu, uczucie zatykania oddechowego na wysokości gardła, bóle karku, kości ramieniowych, pleców głównie szyjnego i piersiowego odcinka, ręcegłównie str lewa i klatka piersiowa, mostek. od lat mam problem z przewlekłym nieżytem żołądka. Właśnie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...kolan, mrowienie łydek i ból żołądka. Często jest mi zimno, dreszcze na całym ciele, odbijania. Temp 35,4. Co to jest ? Do tego ciężko mi się oddycha. Może ktoś miał podobne dolegliwości to proszę o wskazówkę. Marzena Cześć Marzenko właśnie czytałam twoja odpowiedz a powiedz mi cos na..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...BERODUAL? Minął Ci ten ból w klatce piersiowej ? Mam nadzieję, że nie masz duszności. Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Marzena Spokojnie, chętnie się podzielę tym co wiem. Otóż, u mnie zaczęło się od nerwicy żołądka, jakieś 4 lata temu, jednym słowem koszmar. Chodziłem do różnych..

Dziwne kołatanie serca

.. ...górze. Odczuwam później ból w karku, w klatce piersiowej a nawet w żołądku, kiedyś nawet doszło do wymiotów. Z każdym rokiem jest coraz gorzej... EKG nie wykazało nic niepokojącego. Byłam nawet u kardiologa...ale zostałam ładnie spławiona. Powiedziano mi, ze to normalne, ze wszystkie..

Nerwica w ciąży - Str. 50

.. ...jadłam tylko piłam.Twój ból żołądka będzie spowodowany pewnie tym samym,ale proponowała bym ci wizyte u lekarza,on lebiej będzie wiedział przyczyne tych bóli.pozdrowionka. Ale mnie nie boli żołądek,tylko jestem poddenerwowana tak jak bym na coś czekała lub przed jakimś egzaminem.Uczucie..

Nerwica w ciąży - Str. 71

.. ...urodzę,do tego okropny ból żołądka,chyba mam na niego teraz ucisk,bo coś mnie ostatnio boli,jeść mi się nie chce,mało jem.Wszystko mnie drażni,i wszystkim się denerwuję,nerwica daje się we znaki,niestety,to chyba jest już zmęczenie ciążą.Odezwijcie się dziewczynki! czesc Andzia mi swieta..

Nerwica w ciąży - Str. 75

.. ...tak.Dzisiaj w nocy miałam bóle żołądka,może dlatego że na kolacje zjadłam kiełbachę na gorąco,a było już póżno. Ja myślę, że urodzę wcześniej, bo takie mam dziwne przeczucie. Termin mam na 26 lutego. Nie muli mnie w ogóle, tylko jak wezmę żelazo to źle się czuję. A tak ogólnie to dobrze..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...straszne czasem, duszności, bóle w klatce piersiowej,do tego dochodzą drętwienie rąk, bóle kręgoslupa na calym odcinku a szczegolnie w okolicy krzyżowej,mam rożne nieduze choroby, ale nerwica je potęguje za każdym razem do rozmiarow zawału. przeszlam zakazenie helicobacter i mam teraz..

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...który cierpi na okropne bóle żołądka: ucisk, skurcze połączone z biegunką, nasilające sie podczas sytuacji stresowych. odbiera mu to chęć do życia. Może znacie jakieś skuteczne leczenie CZESC ALINA: Nie wiem czy cos pomoge ,ale radzilambym twojemu chlopakowi na sam poczatek zrobic..

Uczucie osłabienia, brak koncentracji, nogi z waty, drętwiały mi rece i nogi

.. ...swobodnego, do tego bóle żołądka, jelit, zaparcia lub biegunka. Zrobiłam analizę pierwiastkową włosów i okazało się że pierwiastki mam wszystki bliskie zera. Magnez potas kradły mi te grzyby i mój system odpornościowy był na skraju wyczerpania. Od 3 miesięcy piję też Alveo bo lekarka mi..

Szukam możliwie najprostszego sposobu na pozbycie się nerwicy

.. ...zębami, nagłe skurcze, bóle głowy, nerwica wegetatywna, zapalenie żołądka i wrzody, duża wada wzroku ( okulistka powiedziała, że może mieć to związek ze stresem ), omdlenia, drętwiące i trzęsące się ręce, czasem nawet nogi ( zwłaszcza przy dużym wysiłku ), stany lękowe, problemy ze snem,..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...Najważniejsze z nich: bóle i kołatania serca, uderzenia gorąca, drżenie rąk, ucisk w gardle, lęki, rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny wpływ na cały organizm. Zrób też wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i..

Kłucie w okolicach serca

.. ...stwierdza ze to zwykle nerwobóle każe zażywać zwykłą tabletkę przeciwbólowąi bedzie po sprawie. Ewentualnie stierdzi, że to refluks żołądkowo - przełykowy, a ja dalej bede sie tak czuć. Witam wszystkie serduszka;]Mam na imie Kasia i od 4lat mam problemy z tetnem,doszłam nawet do..

Caly dzień przespałam zwijając sie z bólu i pędząc do toalety

.. ...biegunka i gorączka i bóle żołądka. Podejrzenie od początku było jedno - zatrucie truskawkami, które jadłam popołudniem pierwszego dnia. Jednak czy zatrucie jedna miseczką umytych truskawek może tak dolegliwie być odczuwalne? Ponadto w ostatnich 4 miesiącach nie stosując żadnej diety,..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...objawy, ktore tu podałaś: bóle i zawroty głowy i problemy ze spaniem rzeczywiście sugerują jakieś dolegliwości psychiczne. Jeśli o mnie chodzi, to też z czasem dołączyły się do objawów gardlowych także inne: przede wszystkim kłucia w sercu i róznego rodzaju bóle głowy. Ze spaniem jakoś..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...bóle głowy, zawroty, bóle żołądka( podobno zespół jelita nadwrazliwego ) mroczki przed oczami ( przyzwyczaiłem się po czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia( czyt. nerwica ). Byłem juz u..

Nadciśnienie tętnicze, pigułki, drganie rąk

.. ...paskudna choroba i podstepna typowy objaw kaca po dłuższym piciu ( pewnie jeszcze ból żołądka itd. ) i tak jak mówi Kleju to już choroba, lecz się chłopie bo jesteś jeszcze młody i całe życie przed tobą..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...pod sutkiem, klujący ból pod pachą, często ból poniżej płuc wszystko po lewej stronie, ból pleców na wysokość pachy czasami pod łopatką czasami nad..często nasila się gdy obracam mocno ciało wprawo bądź w lewo, ból w okolicach żołądka ale po lewej stronie..mam ciśnienie 137/66 tętno 75...

Napady agresji, płaczu, nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary

.. ...koszmary,męczą mnie również bóle w klace piersiowej i zaciskanie w żołądku myślałam że to nerwobóle.Czuje się przybita nie chce mi się wychodzić z domu straciłam wiele przyjaciół czuje ze nie mogę sobą kierować a jestem osobą opanowaną i samodzielną .Cały czas chodzę zdenerwowana nie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 26

.. ...różne drżenia w ciele, bóle głowy, żołądek też mi dokucza i lęki, pocą mi się tez łapki i stopki choć teraz biorę leki to jest minimalnie lepiej, choć dopiero od kilku dni. Jest to wszystko dla mnie nowe, jestem z Częstochowy i za bardzo nawet nie wiem gdzie tu jacyś lekarze, psycholodzy..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 30

.. ...dziękuję bardzo. Ja też mam bóle żołądka i tak jakbym chciała mieć biegunkę albo wymioty. Izabello droga - a jak myślisz jakie badania jeszcze powinnam przejść? Napisz mi proszę. Ja dziś jestem jakaś taka nie spokojna boli mnie właśnie ten żołądek i tradycyjnie stópki mi się pocą i..

Zimno, słabo i podatno na wirusy

.. ...miałem, ale nie mam żadnych objawów właściwych dla tej choroby, żadnych bólów żołądka itp - chociaż w tym natłoku badań całkiem możliwe, że miałem je robione ale już po prostu nie pamiętam. pozdrawiam..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 25

.. ...buntować,miałam częste bóle żołądka,biegunki itd. Pod okiem lekarza schodziłam stopniowo z seroxatu,dokuczajace objawy jak ręką odjął ustąpiły. Co do jeżdzenia komunikacją miejską...o tym nie ma mowy! wolę iść piechotą,choćby to było daleko. Na sama myśl o tym czuję panikę. Wszyscy mi..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 121

.. ...zaoszczędzisz. Sara, a może ten ból w klatce spowodowany jest refluksem.Ja dwa lata temu, też miałam nawrót choroby i bóle klatki piersiowej.Robiłam EKG i zawsze wychodziło dobrze i lekarze wypuszczli mnie z niczym. A ja nie moglam swobodnie oddychać.Dopiero gastrolog po rozmowie ze mną..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 131

.. ...wmawiam,bo lepiej czuć ból od żołądka niż od serca : - ) ,tak więc piję krople żołądkowe a jeśli nadal nie mogę zasnąć to parzę meliskę.W ostateczności biorę afobam,pół tabletki,bo przecież trzeba się wyspać a po nim zasypiam natychmiast.Ale stosuję go już w ostateczności,bo to lek..

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...to trudny do opisania ból bardziej o charakterze * kłucia lub rwania * niż * duszności * ( w przypaku bólu zamostkowego tak na prawdę łatwo wpada się w panikę i traci zdolność racjonalnego myślenia, tym samym, rozpoznania rodzaju bólu, podobno ma to podłoże psychiczne lub nerwowe ). Ból..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...niepokoją mnie nagłe bóle żołądka, które dosłownie miażdżą mi brzuch przez kilka sekund i puszczają... Czytając o objawach zdałam sobie sprawę, że mam wiele innych, których bym nawet nie zaliczyła do objawów nerwicy... Dwa lata temu miałam wirusowe zapalenie opon mózgowych i wszelkie..

Ból głowy powiązany z problemami żołądkowymi

.. Moj problem polega na okresowym ( 4 dniowym ) cyklu. Polega to na tym , że od pierwszego dnia mam problemy z wypróznieniem i nawarstwia sie to przez trzy kolejne dni .Od 2 - 3 dnia pojawiaja sie coraz mocniejsze bole glowy az w 4 dniu objawy sa takie ze nastepuje zaburzenie widzenia, potworny bol glowy ,..

Ból żołądka podczas chodzenia.

.. ...oddechu. Gdy sie położę ból po chwili ustaje. Najgorzej jest rano, gdy wstaję. Nie jest to ból ciągły, związany jest z poruszaniem się i głebszym oddechem. Co może być przyczyną? Zaznaczam, że mam silną nerwico - depresje od 30 lat. Zażywam signopam, relanium, pramolan w ciągu jednego..

Problem! Zapalenie śluzówki żoładka i wodnisty stolec!

.. ...problem, a mianowicie ból brzucha i wodniste stolce oddawane co dzień... Przeszłam serie badań tj. diastaza z moczu i krwi, lamblie z kału, pasożyty z kału, GOT i GPT, TSH - wszystko ujemne i w normie, ponadto po wykonaniu gastroskopii stwierdzono u mnie zapalenie śluzówki żołądka,..

Czy to nerwica, czy inna choroba?

.. ...mnóstwo i każdy jakiś mój ból do czegoś pasuje. Muszę wspomnieć też, że przestałam jeść, potem doszedł metaliczny smak w ustach jednak lekarz stwierdził problemy z żołądkiem i dał lek na nadkwasote. Mam też często gulę w gardle, chrypkę prawie codziennie jak się dłużej nie odzywam a..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...bezpodstawny lęk, bóle głowy, bóle żołądka, bóle w klatce piersiowej jak się zdenerwuje, czasami bezsenność, płacz i rozdrażnienie, ataki złości, myśli samobójcze ( nie chce mi się żyć ). Proszę piszcie co o tym sądzicie !!! BŁAGAM ... Odpowiem na każde wasze pytanie jeśli chcecie znać..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...nie wiem czy były to bóle żołądka czy raczej klatki piersiowej..Jestem trzeci tydzień po cholecystektomi laparoskopowej - miałam usuwany pęcherzyk żółciowy z kamieniami.Zabieg ten odbywał się w znieczuleniu ogólnym pod narkozą,dodam że nawet po wybudzeniu od operacji nie miałam żadnych..

Zawał czy atak nerwicy?

.. ...dopadał mnie okropny ból żołądka, miałam mrówki przed oczami i okropne nudności, aż do tego stopnia, ze kręciło mi się w głowie i robiło słabo. Pociłam się i trzęsłam. Przestałam palić, nie palę już ponad dwa miesiące, nie ciągnie mnie, a pewne dolegliwości ustaąpiły. Rzadziej mam takie..

Proszę o interpretację wyników echo...

.. ...było powodem badania. Bóle w klatce piersiowej od 2 miesięcy. Mam chyba nerwicę i dlatego :( Z żołądka przeszło mi na serce, nie jest to zbyt fajne :( ech... Mi tak samo przerzuciło się na serce. Teraz mam często przyspieszoną akcję serca 90 - 100 uderzeń na minutę. Doskonale cię..

Podejrzenie Nadżerki Żołądka

.. ...ja mam mocno kłujacy ból właśnie w okolicach żołądka i on się nasila mi przy pochylaniu i do tego teraz pojawiły mi się wymioty czy to mogą być wrzody na żołądku czy raczej nie pani doktor powiedziała że jak mi nie przejdzie po lekach to muszę iść na Gastroskopię bo to może być coś..

Nerwica?

.. ...dochodził jeszcze straszny ból żołądka i mdłości. Popołudniu było w miarę ok, wieczorem nie myślałam o tym co dzieje się rankiem. Taki stan utrzymywał się parę ładnych lat. Tłumaczyłam sobie, że może mam chory układ pokarmowy, bo nawet miałam okropny ból wewnątrz brzucha, na wysokości..

Nerwica i leki Sulpiryd, Asertin, brać oba?

.. ...skutki uboczne, jak ból żołądka, brak apetytu i mdłości. Ale po kilku dniach minęło. Już jest w miarę ok. Biorę te tabletki w dawce 50 mg, czyli najniższej. Dodatkowo lekarz zapisał mi Fluanxol ( właśnie neuroleptyk ) i biorę go razem z Asertinem, ( doraźnie mam proplanolon ). Oba leki..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...dnia również łapał mnie ból żołądka i było mi nie dobrze. Szukałam przyczyny we wrzodach, robiłam wszystkie badania, ale nie znalazłam nic. Wszystko wyszło ok. Jeżeli ty też robiłeś komplet badań i jest w porządku to może to tylko twój stres i przemęczenie tak sobie odbijają to na..

Asertin 50 nie działa

.. ...otępienie i mdłosci oraz ból żołądka, nie miałam też apetytu i ogólnie widziałam same przeciw jak zaczęłam przyjmować ten lek. Co prawda w ulotce jest wyraźnie zapisane jak on może działać, ale na każdego będzie oddziaływał inaczej. Po miesiącu stosowania mogę powiedzieć, że czuje się..

Nastoletnia nerwica - Str. 19

.. ...kilku dni - mam takie bóle brzucha... zupełnie bez powodu, staram się nie myśleć o żołądku to trochę pomaga, ale nie zupełnie... Ja mam teraz ferie, ale już się denerwuje co będzie jak wrócę do szkoły, boję się, że te leki mnie otumanią i nie będę mogła się skupić... Pozdrawiam i miłego..

Ból w klatce przy kaszlu

.. ...problemy z zatokami. Czy ból w klatce piersiowej to normalna rzecz? Czasami jak bardziej kaszlę to aż mi się z żołądka podnosi i wydaje mi się jakbym miał płuca pod gardłem. Proszę o jakieś wskazówki , pozdrawiam. Dodam też że jak oddycham to trochę świszczy mi jak oddycham. Boje się że..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 40

.. ...kolatanie serducha, bóle żołądka, mdliło mnie ale nie wymiotowałam. No i oczywiście * kręciek * ; - ) wszyscy blisy orzekli, że to grypa żołądkowa i stres, ale ja stawiam na nerwice, bo to nie pierwszy raz. Piszę tu, ponieważ powtarzającym się objawem w tej panice jest * kręciołek *..