Ból żołądka a stres

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...odczuwam kołatanie serca, ból żołądka, dusznośc, dreszcze... Ostatnio byłam nawet na pogotowiu.. dostałam wtedy leki na uspokojenie, zobojętnienie...przepisał mi lek * Hydroxyzinum * . Oprucz tego wszystkiego muszę przyznac, iż jestem hipohondryczką. Cały czas wymyślam coraz to nowe..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 606

.. ...Najgorzej dokucza mi okropny ból głowy w okolicach skroni i z tyłu głowy. Mam problemy z żołądkiem ale obawiam się problemów z sercem. Co mam zrobić? czy trzeba brać jakię leki? Zdrówka i pogody ducha: ) Aniu, robiłem już badania serca i wszystkie wyszły ok. Mam tylko niedobór potasu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 240

.. ...pięć dni umierałam z bólu i choć tabletki to mój wróg:D pożerałam je w wielkich ilościach. Teraz odczuwam to na żołądku:( Do tego miałam neurologa i badanie doppler tętnic szyjnych. Trochę się stresowałam ale na szczęście wszystko ok. Co prawda nie wiem jakie choroby to wykluczyło bo..

Nerwica żołądka - Str. 5

.. ...z nikąd, zimne poty, ból głowy, szumienie w uszach, ciągłe szukanie toalety a do tego głośne bulgotanie w brzuchu. Sama nie wiem jak przeszłam studia to była dla mnie istna katorga, zmuszałam się żeby choć wyjść z domu. Teraz mam stresującą pracę a dolegliwości nie ustały pomimo..

Nerwica żołądka - Str. 6

.. ...aby uwolniła mnie od bólu i choroby * to zdanie powtarzałem codziennie po kilkanaście razy rano i wieczorem i w momentach gdy czułem że stres mnie dopada. po kilku miesiącach zmieniło się coś. Boże Narodzenie pierwszy dzień świąt. I od tego się zaczęła nieustępująca poprawa. : ) Jest..

Nerwica żołądka - Str. 7

.. ...łóżku zwijając się z bólu. Zaś ostatnie cztery lata były dla mnie wybitnie pełne stresu, rozstanie z bliskim człowiekiem, poważne choroby w najbliższej rodzinie i inne mało zabawne rzeczy :/ Teraz sprawa wygląda tak, że przed jedzeniem i po nim bywa miewam mdłości, czuję pełność w..

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...który cierpi na okropne bóle żołądka: ucisk, skurcze połączone z biegunką, nasilające sie podczas sytuacji stresowych. odbiera mu to chęć do życia. Może znacie jakieś skuteczne leczenie CZESC ALINA: Nie wiem czy cos pomoge ,ale radzilambym twojemu chlopakowi na sam poczatek zrobic..

Szukam możliwie najprostszego sposobu na pozbycie się nerwicy

.. ...zębami, nagłe skurcze, bóle głowy, nerwica wegetatywna, zapalenie żołądka i wrzody, duża wada wzroku ( okulistka powiedziała, że może mieć to związek ze stresem ), omdlenia, drętwiące i trzęsące się ręce, czasem nawet nogi ( zwłaszcza przy dużym wysiłku ), stany lękowe, problemy ze snem,..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...wewnętrzny lęk, budzę się z bólem głowy, żołądka, nie mam apetytu, ciągle chce mi się płakać. Mój mąż twierdzi że wymyślam sobie te problemy a później cierpię. Stresuje mnie każdy dzień kiedy muszę iść do pracy, każda sytuacja której nie planowałam ( nawet jeśli jest pozytywna ). Serce..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...dnia również łapał mnie ból żołądka i było mi nie dobrze. Szukałam przyczyny we wrzodach, robiłam wszystkie badania, ale nie znalazłam nic. Wszystko wyszło ok. Jeżeli ty też robiłeś komplet badań i jest w porządku to może to tylko twój stres i przemęczenie tak sobie odbijają to na..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 40

.. ...kolatanie serducha, bóle żołądka, mdliło mnie ale nie wymiotowałam. No i oczywiście * kręciek * ; - ) wszyscy blisy orzekli, że to grypa żołądkowa i stres, ale ja stawiam na nerwice, bo to nie pierwszy raz. Piszę tu, ponieważ powtarzającym się objawem w tej panice jest * kręciołek *..

Zoladek

.. ...połowa ludzi narzekała na ból żołądka. witam do jkpac.don to nie calkiem fastfoody ale te stresy o ktorych mowisz fastfoody tylko pomagaly w akcjjjj mam dokladnie to co napisales za soba i trooooooooche jeszcze wiecej niz napisales mam 42 lata 4 dzieci i wyleczylam sie z nerwicy zoladka..