Ból żołądka przyczyny

Ból żołądka

Ból żołądka

.. Ból żołądka typowo lokalizuje się w obszarze nadbrzusza, w miejscu zwanym potocznie dołkiem sercowym . Może mieć różne nasilenie, charakter i przyczyny. Ostry, kłujący ból ( jak dźgnięcie nożem ) występujący na czczo, ustępujący po posiłku jest charakterystyczny dla choroby wrzodowej żołądka. Podobne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 752

.. ...zaburzenia równowagi, bóle żołądka i mnóstwo innych które stopniowo ustepowały i zastepowały je inne ale zawroty głowy niestety były zawsze... Byłam wówczas w toksycznym związku z chłopakiem prawie 2 lata i myśle ze to właśnie to głównie przyczyniło sie do nerwicy... Mimo to że nie byłam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal szuka..

Nerwica w ciąży - Str. 50

.. ...wszystkie. Nowa81 ten ból zołądka to podczas nerwicy codzienność,ja miałam takie ataki żołądka że przez dwa tygodnie wymiotowałam i nic nie jadłam tylko piłam.Twój ból żołądka będzie spowodowany pewnie tym samym,ale proponowała bym ci wizyte u lekarza,on lebiej będzie wiedział przyczyne..

Ból żołądka podczas chodzenia.

.. ...oddechu. Gdy sie położę ból po chwili ustaje. Najgorzej jest rano, gdy wstaję. Nie jest to ból ciągły, związany jest z poruszaniem się i głebszym oddechem. Co może być przyczyną? Zaznaczam, że mam silną nerwico - depresje od 30 lat. Zażywam signopam, relanium, pramolan w ciągu jednego..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...dnia również łapał mnie ból żołądka i było mi nie dobrze. Szukałam przyczyny we wrzodach, robiłam wszystkie badania, ale nie znalazłam nic. Wszystko wyszło ok. Jeżeli ty też robiłeś komplet badań i jest w porządku to może to tylko twój stres i przemęczenie tak sobie odbijają to na..

Kujący ból serca przechodzący do żołądka

.. ...co jakiś czas kujące bóle serca i przechodzą one do żołądka , jestem nerwową osobą ponieważ życie mnie nie oszczędzało już w tym wieku mam nawet siwe włosy , kiedyś ważyłam 45kg , ale po ciąży przytyłam i ważę teraz 65kg przy wzroście 157cm , bardzo proszę o poradę czy powinnam iść z tym..