Ból żołądka rano

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 499

.. ...troszkę uspokoiłaś bo mam bóle żołądka i myślałem,że to od tych tabletek,dzięki Dzieki, Iwona i wzajemnie : ). iva...rano i wieczorami będę na bank dobra ja też będę uciakał,wciągnę sobie jeszcze jakiś filmik i spać...dobranoc wszystkim : * Andzej może zjadłeś coś ciężko strawnego ,stąd..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal szuka..

Nerwica żołądka - Str. 6

.. ...aby uwolniła mnie od bólu i choroby * to zdanie powtarzałem codziennie po kilkanaście razy rano i wieczorem i w momentach gdy czułem że stres mnie dopada. po kilku miesiącach zmieniło się coś. Boże Narodzenie pierwszy dzień świąt. I od tego się zaczęła nieustępująca poprawa. : ) Jest..

Ból żołądka podczas chodzenia.

.. ...oddechu. Gdy sie położę ból po chwili ustaje. Najgorzej jest rano, gdy wstaję. Nie jest to ból ciągły, związany jest z poruszaniem się i głebszym oddechem. Co może być przyczyną? Zaznaczam, że mam silną nerwico - depresje od 30 lat. Zażywam signopam, relanium, pramolan w ciągu jednego..

Nerwica i leki Sulpiryd, Asertin, brać oba?

.. ...skutki uboczne, jak ból żołądka, brak apetytu i mdłości. Ale po kilku dniach minęło. Już jest w miarę ok. Biorę te tabletki w dawce 50 mg, czyli najniższej. Dodatkowo lekarz zapisał mi Fluanxol ( właśnie neuroleptyk ) i biorę go razem z Asertinem, ( doraźnie mam proplanolon ). Oba leki..