Bolą plecy pod łopatką

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...normalne , że non stop mnie bolą plecy pod łopatką na wysokości serca ( ehh znowu te serce ), od czego to może być przecież serce mam przebadane wzdłuż i wszerz , może zator tętnicy płucnaej ale się BOJĘ. Gosiu! Może spróbuj jakoś ignorować te bóle, chociaż wiem, że to trudne. Wmawiaj..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...wczorajszy i dzisiejszy stres bolą mnie plecy między łopatkami i oczywiście klatka piersiowa i jeszcze jakoś tak dziwnie żebra nad żołądkiem , serducho bije spokojnie ,a odnośnie serca to mnie też prześladują głupie myśli o zawale chociaż tak jak Wy miałam badane i też mam zdrowe.Czy Wy..

Ablacja przez dr. Koźluka

.. ...muszę powiedzieć, że to chyba od tych arytmii które mam teraz. Najgorzej sobie radę z wysokim tętnem 130 - 140 komory wg EKG. Dużo sobie obiecuję po jutrzejszej wizycie u dr Kożluka Pozdrawiam serdecznie...

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...związku z tym sie garbię. Bolą mnie plecy, łopatki. Przeczytałam wszystkie wypowiedzi.Podsumowałam i doszłam do wniosku, że to od kręgosłupa. Pokręciłam głową - strzelało ; ) Położyłam się na ziemi i poleżałam, czułam jak mi kręgosłup się prostuje. porobiłam kilka ćwiczeń. Od razu kulka..

Nastoletnia nerwica - Str. 5

.. ...wcale... Od dwóch miesięcy bolą mnie plecy od napinania łopatek z nerwów... koszmar jakiś. Czuję się jakbym miała kilkadziesiąt lat... Już nie wiem co z tym zrobić... Chyba zostaje mi się tylko do tego przyzwyczaić: ) Pozdrawiam Cześć dziewczyny Moja mama już w domu.Okazało się,że był to..

Bóle pleców między łopatkami

.. ...Ból ustąpił,ale teraz bolą mnie plecy - między łopatkami. Czy to może mieć związek? A może wiąże się z nerwicą? Co chwilę się denerwuję, mam dużo stresu, poza tym przyjechałam do rodzinnego miasta, w tym w którym się znajduję czuję się dobrze, może to ma związek z..

SILNY NIEUSTAJĄCY BÓL PLECÓW! PILNE!

.. ...się z bólu. Okropnie bolą go plecy. Nie może się ruszać, nawet normalnie położyć, chwilami płacze z bólu. Ból promieniuje pod łopatkami. Dodam, że w zeszłym roku miał zawał serca, a 15 lat temu robioną punkcję krękosłupa. W dodatku ma bardzo stresującą pracę i często coś dźwiga. Byliśmy..