Bolące ramie

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...kładę.Plecy znów mnie bolą,jak odchylam lewą rękę do tyłu to czuję ból w łopatce i ramieniu.Jak się położę to chociaż nie będzie bolało.A tak poza tym wreszcie idę do neurologa,w przyszłym tygodniu.A co u was? Cześć! Ja dzisiaj też fatalnie ,miałam gości i cały czas myślałam że przy nich..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 254

.. ...elementami klasycznego w bolących miejscach ) co tydzień i od 2 miesięcy nie mam * ataku * . Zdarzają się co prawda nieprzyjemne dolegliwości, ale ich nasilenie znacznie spadło. Po dodatkowym rozmasowaniu ramienia i okolic żeber bóle w tamtych miejscach prawie ustąpiły. Spróbujcie czegoś..

Ból lewego ramienia i klatki piersiowej

.. ...stopie : ) co to moze byc bolą miesnie wzdluz calego ciala najbardziej boli lewa strona kazde miejsce jakie dotchne to boli nie kiedy mam zawroty glowy i bardzo duzo mam pulsy ktore nie idzie wykryc na cisnienomierzu czasami bol jest do nie wytrzymania mam wrazenie jak by mnie miesnie z..

Bóle ramienia i przedramienia

.. ...Ból się znów pojawił, bolą mnie obie ręce, a dokładniej przedramiona i ramiona. Ból jest najintensywniejszy w nocy:( Leżąc ciężko mi podnosić rękę do góry czy na dól, wzdłuż ciała, Prawdziwa katorga! :( Ból jest zależny od pozycji ramion. Ramiona mam bardzo twarde, ale nie ma raczej..