Bolące stawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 131

.. ...pytaniem czy kogoś z was bolą kolana??Bo albo ja już głupieje albo nie wiem, od paru dni bola mnie kolana, myślałem ze przeziębiłem stawy, ale raczej nie. Bolą mnier najbardziej w momencie np wstawania z pozycji leżącej, jak chodzę to raczej nie;. Ponadto boli mnie ramię klatka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 151

.. ...każde mile słowo Witam was długo nie pisałam ale od wczoraj bolą mnie trochę stawy w palcach i znowu się martwię co prawda nie mam żadnych innych objawów ale i tak się martwię czy wy też tak czasem macie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...widzieć na forum. GOSIAJ03.Bolące stawy .drętwienie rąk itp; mogą być obiawami wielu wcale nie grożnch chorób.Często są także skutkami ubocznymi po przebytych w dzieciństwie chorobach np; powracającej anginy lub częstym zapaleniu migdałków podniebiennych.Osobiscie doświadczyłam tego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 166

.. ...oblewaja mnie zimne poty bolą mnie stawy,boję się każdego dnia że umrę, mam dopiero 35 lat może coś przeoczono.Dopadła mnie niedawno myśl że może mam SM. Jeśli ma lub miał ktos podobne objawy napiszcie. do czarna musimy z tym walczyc niestety tak juz jest ale pomysl sobie ze inni mają..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 245

.. ...zdezorientowany i obecnie bolą mnie stawy i kręgosłup i w stawach chrupie.mam teraz kupiony arthostop na stawy zobacze jak wybiorę całe opakowanie.lęk czasami jest,ale to mały i przytym klucha w gardle,nie mogę wtedy słowa wydusić z siebie.chcę na dniach pujść do ortopedy niech zbada czy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 246

.. ...czasu lęków niemam ,ale bolą stawy i chrupie w nich biore arthostop i olfen,poczekam na efekty.wczoraj byłem u ortopedy przepisał ten olfen i fizykoterapie na kręgosłup i kolana.powiedział że mam taką budowe i te chrupanie to normalne,a ja mówie że głupoty opowiada skoro jakieś 3..

Niedobór potasu

.. ...ciągle jestem śpiąca i bolą mnie stawy a dodatkowo mam bardzo niski wapń , powoli robie sie bezradna...co to może być? moze masz ta kwasice co ja ja tez mam niski potas, wapn i magnez, stres pochlania olbrzymie ilosci potasu i magnezu poniewaz powoduje szybsze bicie serca a ono z koleji..

Stymulator serca a skurcze przepony - Str. 2

.. ...moment,rozrywa mięśnie bolą stawy Zmiana parametrów zwiększa ból - krwawią wnętrzności Skazana jestem na powolne konanie. Jeżeli wiesz jak pomóc proszę o kontakt. Pozdrawiam. egazda...szybko zmieniaj kardiologa na bardziej douczonego. To pewnie objawy półpaścca. Te bóle muszą występować..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 51

.. ...!ja słyszałam,że na bolące stawy bardzo dobrze robi okład z liści kapusty, przede wszystkim na stawy kolanowe. Wiki! cieszę się, że nie obraziłaś się na mnie za te słowa, ale nie wiem czy pamiętasz u mnie pierwsze dni wyglądały następująco( po rozejściu z mężem ):widziałam swoje i tylko..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...złapaćpełen oddech. Bolą mnie stawy łokciowe i kolanowe ito cały czas. Robię drobne rzeczy w domu i ból dokucza. I jak ja mam od pierwszego iść dopracy ?Po za tym nie potrafię się rozluźnić. Stale czuję siędziś osłabiona. A jak Ty się czujesz ? Też podobnie ? Napisz. Pozdrawiam. Marzena..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...wstanę to masakra, a rano bolą mnie wszystkie stawy. Ostatnio czytałam o fibromialgii, to takie schorzenie neurologiczne które bardzo trudno zdiagnozować. Może ktoś coś słyszał? Irenko, Ja też jestem pewna, że spora część objawów jest po controlocu. W tej chwili już na 100%, po jego..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...Teraz biorę antybiotyk Bolą mnie stawy, mięśnie. Dziś bolało mnie lewe oko i to tak, jakby był tam piasek .Przestało samoisnie teraz tylko czasem zakłuje. Dziwne, co ? Już sama nie wiem co o tym myślec. Pozdrawiam Cię i wszyskich na Forum. Marzena Agusia i Marzenka, ja te duszności mam..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 22

.. ...wyszedł mi pozytywnie bolą mnie mięśnie , stawy, głowa. Objawów mam dużo. Biorę pramolan 50 i jest lepiej ale też mam takie dni kiedy nie daję rady. Sebastian, jak sobie wtedy radzisz ? I w pracy też masz duszności? Co 3,4 miechy masz duszności to nie tak strasznie. Ja mam je praktycznie..

Uraz nogi

.. ...stawy * strzelają * i bolą ( bolą też okoliczne mięśnie i mogą występować ich skurcze ) dlatego o niej pomyślałam. Teoretycznie może zająć wszystkie stawy z tym, ze najczęściej są to najbardziej obciążane stawy rąk, nóg i kręgosłupa. Nie jest wyleczalna, ale leczenie znacznie poprawia..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...jeszcze coś innego. Bolą mnie też biodra, ale to już od jakiegoś czasu i wiem, że muszę iść z tym do ortopedy, ale w obecnym stanie zaczęłam się jeszcze bardziej nakręcać, ze z biodrami też już kiepsko i teraz to czuję już jakby bolały mnie wszystkie stawy...a jeszcze niedawno nie..

Ból rąk, opuchlizna pomiędzy kciukiem i palcem II, ból karku i barków

.. ...naturalny.Mnie pomaga na bolące stawy.Chemicznych leków niechce używac ,bo rujnują wątrobę.Napisz ,czy przypuszczenia były słuszne. zmian reaumatycznych nie ma natomiast wyszło mi : calkowite zniesienie lordozy szyjnej, wrecz ze sklonnoscia do kifotyzacji, prawolukowa lekka skolioza i..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...głowa, serce, brzuch, bolą mięśnie, stawy, kości, drętwieją palce u rąk i nóg, bóle wędrują z jednego miejsca w drugie; gdy przestanie boleć głowa, zaczyna dokuczać serce itd. Ból sprawia, że uwaga chorego z otoczenia przenosi się na własne ciało, ono staje się ogniskiem jego przeżyć..