Bolące żebra

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...wczorajszy i dzisiejszy stres bolą mnie plecy między łopatkami i oczywiście klatka piersiowa i jeszcze jakoś tak dziwnie żebra nad żołądkiem , serducho bije spokojnie ,a odnośnie serca to mnie też prześladują głupie myśli o zawale chociaż tak jak Wy miałam badane i też mam zdrowe.Czy Wy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 80

.. ...związane z nerwicą , bolą mnie żebra , a raczej jakby coś między nimi i plecy czy ktoś z Was coś wie na ten temat lub tak ma ??? Przedwczoraj mój mąż robił mi masaż pleców i bardzo zdziwił się że mam tak bardzo napięte i twarde mięśnie pleców. Najgorsze jest to że ja też to czuję i nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 236

.. ...slangiem ..ja wymiękam.Aż bolą mnie żebra od tych podskakiwań.Greg - no trzymaj się dzielnie Chłopie. Ja z pewnością też wyląduję w szpitalu, coś czuję pismo nosem.Ja mam non stop salwy więc rozumiem Cię doskonale ale się nie dawaj!!!Dzisiaj mam odczyt holtera i juz mnie słabi na samą..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro - Str. 2

.. ...tego czasu strasznie bolą mnie żebra a do tego pojawiły sie częste zawroty głowy. Nie wiem czy iść z tym do lekarza czy poczekać jeszcze z tydzień:( Może Wy mi jakoś pomożecie?? A Ty ilunia jak sie czujesz ja chyba moge Ci pomoc.Moj chlopak od dwuch lat czuje taki sam bol w okolicy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 51

.. ...rano i nie będę czuł,że bolą mnie plecy, żebra, łeb, czy jeszcze coś innego. DOMI ja cały czas śledzę forum ale cóż nie ma prawie nikogo AGA słonko gdzie ty jesteś!!!!!! IWOKO a ty !! CZARNA no musze troche udawać że coś w tym domu robie bo małżonek mnie wyklnie ( to żart ) MATJAGA co u..

Nerwica w ciąży - Str. 125

.. ...dokucza , ledwo łażę i bolą mnie żebra.a do tego znów padł mi komp. pozdrowionka. wanda - pamiętam jak miesiąc temu moja sąsiadka przesadzała kwiatki. Moja kuchnia jest jakby w piwnicy więc okno wybiega zaraz na podwórko, także jak ona przesadzała te kwiatki to ja z nia przez okno..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 3

.. ...- ściu lat, to nerwy bolą. Witam Przepraszam ze sie wtracam.Pani miewa bóle pod lewymi żebrami na dole.Sa moze inne objawy? czasami dusznosci, ale nie wiem czy to od tego.w trakcie bolu to nic innego mi nie dolega.a o co chodzi?a moze cos dokladniej ma pan na mysli??jakie objawy?..

Wydłużona i poszerzona aorta - 63lata

.. ...i poszerzoną aortę. Bolą mnie żebra w okolicach pod sercem i czasem mam ataki duszności, a także biorę leki na nadciśnienie tętnicze. Co w moim przypadku oznacza wydłużona i poszerzona aorta? na co mam uważać? Proszę poszukać postów na tym forum o poszerzonej aorci jest ich troche To..

Ból po wypadku

.. ...Własnie wrócił do domu i bolą go wszyskie części ciała jak to po wypadku, szczególnie silne wydają mu się bóle, w klatce piersiowej - pod żebrami. Kolejne badania wyszły pozytywne. Moje pytanie - czy ktoś miał tego typu objawy i jak długo one trwają, wiem że pytanie jest może naiwne ale..

Boli lewa strona pleców pod żebrami

.. ...ma 22lata i okropnie bolą ją plecy z lewej strony pod żebrami .jakieś 15miesiecy temu miała wycięte część jelita grubego i węzeł chłonny. Po zbadaniu wyciętego materiału i zbadaniu stwierdzono ze to nie jest dziedziczny nie wiem jak to nazwać rak?,może polip?dodam ze znajdował sie..

Problemy po zawale i stendach

.. ...nóg, puchną jej nogi, bolą ją biodra, ma problem z poruszaniem się, ciężkość nóg, bóle pod żebrami.Lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą co to jest.Może ktoś mi pomóc.Chciałabym i mama też, żeby odzyskała siły w nogach i zaczęła normalnie funkcjonować.Pomocy!!! posiew z krwi?Mocz na..