Bóle barków

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...się silnym, dławiącym bólem w klatce piersiowej, promieniującym do lewego barku lub żuchwy, z towarzyszącym lękiem przed śmiercią i często także z dusznością. Czasami ból promieniuje do nadbrzusza lub ból w nadbrzuszu występuje jako jedyny objaw. Taką sytuację nazywamy maską brzuszną..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...choroby pojawiają się bóle barku promieniujące do okolicy międzyłopatkowej. Tego typu dolegliwości należy różnicować z takimi groźnymi jednostkami chorobowymi jak zawał mięśnia sercowego i pęknięcie tętniaka rozwarstwiającego aorty ( bóle w okolicy międzyłopatkowej schodzące coraz niżej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 447

.. ...boli. Jakieś dziwne bóle barków i szyji mnie dopadły. Nie mówic o dolnej części kręgosłupa. Żadne prochy nie pomagają. Tak bym poszła spać, ale muszę pilnować synka bo mąż pracuje. Jeszcze młody włącza sobie taką zabawkę zegar, która wydaje wstrętne dźwięki i gada takie głupoty, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął tragicznie to było szokiem..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...któraś złopatek,albo bóle w barku i karku oraz kochana klucha w gardle pojawiała sie lub znikala na krótszy lub dłuższy czas.neurolog zapisał mi rehabilitacje - wypisal notkę dla lekarza internisty co nalerzy wdrozyc aby mi pomóc.i tak zapisał mi magnetronic,laser,ultra dżwieki z..

Koronarografia

.. ...nawet na 1 piętro - bóle i uciski w kl. piersiowej ). Jestm 4 lata po zapaleniu mięśnia serca. Często boli mnie lewy bark i okolice serca ( bardziej piecze niż boli ). Ponadto mam arytmie. Zażywam betablokery i magnez oraz preductal ( który nie wiem czy w ogóle coś daje ). Czasem boję..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...Bardzo często niewielkie bóle lewej części klatki piersiowej - okolicy serca, lewego barku, ale tych dolegliwości nie odczuwam jako czegoś groźnego. Natomiast mam duże kłopoty z tolerancją wysiłku ( 35 lat ), bóle w klatce piersiowej, uciski i trudności z oddychaniem w trakcie i po..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach - Str. 2

.. witam mam bardzo silne bole w plecach wrecz palenie,pieczenie ,bol z przodu w klatce piersiwej tak na srodku klatki letko w lewo tak jak by serce .brak sil w lewej rece , barkiem nie moge ruszac , mialem robione ekg,usg , tk serca z kontrastem i wszystko OK!!! tk kregoslupa piersiowego wyszlo zwyrodnienie na..

Udar niedokrwienny lewostronny a sztuczna zastawka

.. ...szpitalu we Włodawie z bólem barku w tedy sie zaczeło się piekło dla mnie,rodziców i zaniomych. Na pierw wycieli mi śledzione po 6 dniach miałen udar prawo strąny więc mnie za wieźli do Chełma na neurologie.Po 3 dniach po badaniu echa serca wykazało mi że mam wadę wodzoną serca do tego..

Napięcie mieśni w okolicach barkow, szyi i klatki piersiowej

.. ...tego doszły jeszcze bóle dość silne w górnej klatce po obu stronach. Ból jest promieniujący i wydaje sie jakby ktoś mi mięśnie rozrywał w środku. Czasem mija na kilka dni, ale potem znów się pojawia. Nie wiem z czym to związane..kiedyś byłam u lekarza to stwierdzono zapalenie mięśni i..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 47

.. ...wiecznie można chodzić z bólem i oczywiście wysyła mnie do lekarza.Robiłąm sobie badania związane ze stawami i wyszły złe.W tym czasie miałam zapalenie barku( jeszcze go leczę ),więc reumatolog całą sprawę przypisał temu właśnie zapaleniu.A ja się boję,żeby nie był to początek RZS - u...

Kłucie w klatce, bół w ramieniu?

.. ...Często dochodzą jeszcze bóle mięśni i bezsenność. Objawy są w różnych konfiguracjach, czasookresach i natężeniach. Po wizycie u ortopedy i usg barku nic nie stwierdził, zapisał meloksam i dla pewności dał mi skierowanie na rtg i fizykoterapię. Nie poszłam, zjadłam meloksam, podczas..

Bole klatki i lewego barku

.. ...niedawmo miałem podobne bóle w klatce piersiowej, niepokój... okazało sie że są to probelmy z kręgosłupem - proponuję wizytę u ortopedy lub kręglarza Życzę zdrowia : ) Odpowiedź Luki dotyczy pierwszego z opisanych problemów. Wygląda na to, że masz ich więcej... Pierwszy opis sugeruje..

Temp. 35.8 rano, 37.3 dzień i tak nonstop i dodatkowo bóle w okolicy serca

.. Czuje trochę serce, bóle po lewej górnej stronie klatki piersiowej, także lewy bark. Wysokie tętno przy ruchu. Ponadto Dziwne temperatury rano 35.8 południe 36.7 godz 18:00 37.3 wieczór 36.4 i tak nonstop już 2 tygodnie. Co to może być?. Lekarz nie wie - morfologia i ekg ok. nerwica Dzięki dodam tylko że..

Kłucie w okolicy serca i pieczenie klatki

.. ...dolega. Jeśli chodzi o bóle pleców to chyba mogą występować bo ja mam kłopoty z zastawką i nie jest to fajne, ale w chorobie wieńcowej to nie wiem. Ból wieńcowy raczej nie jest stały( umiejscowiony ) tylko promieniuje w kierunku barków, ramion czy szczęki. Jeśli Ekg jest dobre to mało..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...czasu utrzymują mi się bóle barków i ramion, moim zdaniem zupełnie bez powodu ( chyba że od komputera ). Ręce miewam jakieś słabe. Bywa że po napisaniu kilku zdań zaczynam bazgrać, ciężko jest mi zapanować nad właściwymi ruchami. Ręka staje się jakaś ociężała. Oprócz tego dolega mi:..

Bol barku

.. Mam problem z bólem w okolicach prawego barku, mianowicie co jakiś czas nagle czuje ból okolicach barku. Ból jest dosyć silny. Nie jest to związane z poruszaniem barku ani jego nadmiernym przeciążeniem. Dodam, że dzień wcześniej byłem bardzo senny, miałem gorączkę i czułem, że chce mi się wymiotować i..

Ból rąk, opuchlizna pomiędzy kciukiem i palcem II, ból karku i barków

.. ...druga Z czasem doszły bóle barków i karku, zwłaszcza przy próbie robienia tzw skrzydełek, lub po prostu ściagania łopatek ( mam wrażenie, ze zaczęłam się garbić, a próba wyprostu powoduje ból ) Ból jakby rzutuje na klatke piersiową ( czuje jakby mięśnie klatki były napięte ) czynności..

Nerwica sercowa czy choroba wieńcowa?

.. ...Czy to możliwe ze taki bóle są od kręgosłupa ? Bardzo nie wygodne miejsce pracy ... zbagatelizowałem to i teraz są bóle obojczyków barków i takich tam. Siłownia ? No możliwe choć ja ćwiczę zawsze na moje możliwość i staram się robić maksymalnie poprawie - choć nie wykluczam tego. Możliwe..

Pomocy !

.. ...17 lat..Często miewam bóle głowy ( podejrzewam migrenę ).Mało jest takich dni w roku kiedy nie miałabym kataru !Gorączkę mam tylko podczas grypy sezonowej.Często jest mi zimno i szybko drętwieją mi nogi.Gdy wykonam jakiś nagły ruch np. szybko poruszę barkiem to nie mogę się przez chwilę..

Problemy z oddychaniem.

.. ...tez w normie.Mam też bóle w lewym boku,zaczyna się od lewej łopatki i promieniuje mi koło piersi i aż do żeber.Robiłam prześwietlenie lewej łopatki i lewego płuca i mam zapalenie stawu barkowego,jak narazie biorę od 2 dni leki. zobaczymy czy pomoże.Ale najbardziej się boję o to co mi..

Ból w klatce piersiowej i brak oddechu.

.. ...zaczyna się od łopatki i bóle mam koło piersi aż do zeber.Robiłam prześwietlenie lewego płuca i lewej łopatki,wyszło mi że mam zapalenie stawu barkowego.Ale mam pytanie,jeżei zrobiłabym prześwietlenie klatki piersiowej to czy by mi wyszło na prześwietleniu jakie są moje objawy jakie mam..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 7

.. ...chodzi o problemy z bólem karku i barków, ja bym Ci doradzała masaże.Tylko musiałyby byc to masaze delikatne, cos w rodzaju masaży * hawajskich * , z natłuszczanierm skówy.Jeżeli prawda jest powiedzenie, że W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH, to masaz miejsc bolacych wykonany delikatnie, ale..

Chwilowy *postój*serca

.. ...* ...do tej pory są bóle w okolicach klatki piersiowej, barku, łokcia, nawet nogi...( lewa strona... ) Dodam że od paru dni rwała mnie ręka, rozsadzało nadgarstek...Często boli mnie na przykład: bark szyja i oko z reguły lewa strona... Badania?? wiadomo...zrobię...ale ekg niedawno było,..