Bóle brzucha i słabo

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 582

.. ...miałam przez 4 lata silne bóle brzucha, biegunki, uczucie słabości, to minęło i zastąpione zostało przez w, w moim pojęciu przez jeszcze gorsze , skurcze dodatkowe, ucisk w głowie, w gardle itd..Pozdrawiam Dodam jeszcze, że od stycznia mam psychoterapię, ale dużych efektów nie ma. Mycha..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 742

.. ...depresją,brakiem łaknienia, bólem brzucha i gwałtownym chudnięciem/. I niestety okazało się, że mam słabo dodatni.Jateraz czuję się trochę lepiej, bo usilnie staram się nie myśleć o tym. I naprawdę, tak jak wielu tu pisze, trzeba sobie znależć zajęcie i się go uczepić.Świetnie się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1031

.. ...się czuje. Mam częste bóle głowy, zawroty gowy, drżenie rąk, bóle brzucha, kręgosłupa, mam wrażenie że w uszach cały czas mi coś * piszczy * , boję się zasnąć bo mam wrażenie, że się nie obudzę, w zatłoczonych miejscach m.in.: galeria, kościół jest mi słabo i mam wrażenie, że sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1039

.. ...pojawiające się okresowo bóle brzucha, którym towarzyszyło drżenie kończyn, kołatanie serca, słabość?? Ja tak mam i przy ostatnim incydencie doszło do tego, że spieły mi się całe jelita i do tej pory czuję takie nabrzmienie. Nie wiem co dalej robić?? Jest gorzej i gorzej, bo pogrążam się..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...mam nerwicę a ostatnie bóle brzucha mogą być spowodowane wrażliwością jelita czy coś takiego..Przeczuwam, że to na tle nerwicowym, ale chce to już wyleczyć. Chcę znów w pełni korzystać z życia i nie przejmować się że zaraz będzie mi słabo... Poza tym sa jeszcze dwa małe szczegóły. Gdy..