Bóle ciąża

Dodatkowe skurcze - Str. 285

.. ...Anula.... U mnie te bóle zapoczatkowała ciąża i niewygodne łóżko:( Aniu, tak też myślałem, ale ponieważ Anula zachowuje się jakby te wszystkie posty konkretnie do niej tylko były adresowane, to wolałem się upewnić.: - ) ) Neloe : )... dzisiaj bylam u kardiologa... i na to wychodzi, ze..

Nerwica niszczy mnie już od lat

.. ...duszności zawroty głowy bóle.. bolało wszystkopo kolei potem slub ciąża fantastyczne momenty w moim życiu i od nowa tylko w mniejszym stopniu.nerwica niszczy mnie juz od sześciu lat mimo tego nie poddaje sie staram sie z calego seca życ normalnie jest tak bardzotrudnopiszeogólnikami ale..

Nerwica w ciąży - Str. 18

.. ...Męczą mnie straszne bóle w klatce piersiowej, promieniujące na plecy. Przy tym czuję ucisk w gardle i ciężko jest mi przełknąć ślinę. Martwię się, bo jestem w 6 tyg. ciąży i boję się o zdrowie i życie dziecka. Proszę napiszcie, czy nerwica ma wpływ na rozwój dziecka? Dodam iż jest to..

Nerwica w ciąży - Str. 198

.. ...trwała długo plamienia, bóle ,szpital ,ciąża martwa,zabieg ,rozpacz dochodzenie do siebie to był 2003 rok.W czerwcu tego samego roku znowu byłam w ciązy nie przypuszczając znowu radośc ,że to nie koniec kłopotów scenariusz ten sam ciąża martwa,po tym nie dałam już sobie w mówic ,ze tak..

Ciąża, poród, skurcze dodatkowe

.. ...czy ppn? dodatkowo ma bóle promieniuące do szczęki oraz lewej reki Nie ma ekg wiec trudno coś orzec. Głowa do góry. Najlepiej zrobić jeszcze, przynajmniej, jedną konsultację. Powodzenia Gosiu i jak tam u Ciebie - ja mam podobne wyniki.............mam skurcze komorowe 11 900, be..

Głupia nerwica - Str. 4

.. ...próbuje mną rządzić ale te bóle głowy są najgorsze.Nie mam leków,na ulice wychodzę spokojnie,czasami gorzej mi się oddycha i budze się nad ranem .Poleze około godzinke a potem jak usne to ciężko mnie dobudzic.Nie biorę teraz żadnych leków bo ciąża wiadomo,ale tez już się tak nie nakrecam..