Bóle głowy po jedzeniu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 962

.. ...rumienie na twarzy, bóle żołądka, zaparcia/biegunki, drżenie rąk, obawa przed tym co powiedzą inni, mrowienie w stopach, tiki nerwowe ( np pstrykanie długopisem, machanie nogą, stukanie palcami o stół ), częste niestrawności ( po jedzeniu boli żołądek ), zawroty głowy ( szczególnie gdy..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...względu na bardzo silne bóle głowy podczas wysiłku a zwłaszcza na słońcu, nie występuje on na basenie lecz wtedy odzywa się duszność wysiłkowa która również mnie ogranicza. Mam straszną przemianę materii, i każda próba ograniczenia jedzenia kończy się zasłabnięciem i spadkiem ciśnienia..

Ból głowy po jedzeniu

.. ...takie sytuacje i żadne bóle nie występowały. Nie zawsze też piłam kawę, więc odstawienie tych 2 - 3 filiżanek też nie wchodzi w rachubę. Zostaje jeszcze pogoda, ale nigdy wcześniej nie wywoływała u mnie zmian samopoczucia. Czy może to być zapowiedź choroby? Jak leczyć ten ból lub jak mu..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...roku cierpię na poranne bóle głowy, przemijające po ok. 10 minutach. W ciągu dnia czuję wyraźne osłabienie, zaburzenia koncentracji i pamięci, towarzyszą w/w objawom zawroty głowy o lekkim nasileniu. Wspomniane bóle są nieznaczne, jednak podczas * zapracowanych, ciężkich * dni gdy nie..

Coś, ale nie wiem co (może nerwica?)

.. ...regularnie badania. te bóle głowy tez moga być od lambliozy.Jesli prześwietlałeś zatoki i jest ok,to moze to od lambliozy jest.W książce zielarskiej znalazłam taką recepte na lamblie.Wskazana jedzenie pestek z dyni.Jesli nie jest się uczulonym na produkty pszczele i bursztyn to mozna..

Uczucie kołatania serca i zdenerwowania po jedzeniu i piciu

.. ...to często występuje z bólem głowy ( ale też nie zawsze )... powiedziałam to lekarzowi ,on kazał mi tylko wolniej,spokojniej jeść i popijać...( oczywiście to nic nie daje;p ) .Dodam ,że mam wypadanie zastawki mitralnej... ale żyję normalnie,nie oszczędzam się jakoś specjalnie. mialem to..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...serca, płytki oddech, bóle w okolicy serca, senność, ciągłe zmęczenie, uczucie słabości ( jak bym miał zaraz zemdleć ), niepokój wewnętrzny, spięty kark, bóle głowy, problem z koncentracją, problemy z jedzeniem a dokładnie czuję jak bym miał wąskie gardło przez które nic nie przejdzie...