Bóle jamy

Bóle w pachwinie

.. Bóle w pachwinie mogą być oznaką różnych procesów chorobowych toczących się w narządach jamy brzusznej lub miednicy. Bardzo istotny jest charakter bólu, okoliczności jego wystąpienia oraz zjawisko promieniowania. Kłujący ból promieniujący z okolicy lędźwiowej w dół do pachwiny może być na przykład związany z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 629

.. ...własnie mi. odczuwam rózne bóle najbardziej dokucza mi ostatnio brzuch który boli mnie wprost cały i tylko jak sie położe przynosi lekka ulge, meczy mnie to juz dosc długo, miałam usg jamy brzusznej bo czesto odczuwam ból w prawym boku pod żebrami ale usg wyszło dobre, a wstydze sie..

Bóle w lewym boku - Str. 3

.. ...Hej! Również mam takie bóle od listopada 2006 r. Miałam już bardzo wiele diagnoz.. począwszy od krwiomoczu poprzez torbiele na lewym jajniku a skończywszy na bólach promieniujących od kręgosłupa.. i jeszcze wiele innych.. USG jamy brzusznej i dróg rodnych miałam w normie. Kolonoskopia..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1282

.. ...tarczycą...i wyszło ok...bóle nadal pozostawały... Następna wizyta: kardiolog: i tu EKG, UKG, Echo, Doppler, próba wysiłkowa...wszystko ok... bóle pozostają, następna wizyta USG jamy brzusznej...i wszystko ok... następna wizyta...neurolog...i wszystko ok... Badania krwi oraz wizyta..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...ciśnienie 137/66 tętno 75. Bóle są lekkie i nie nasilają się przy wysiłku fizycznym po prostu są. Wydaje mi się że po zapaleniu papierosa trochę się nasila ból przy splocie i poniżej przy żołądku robiłem prześwietlenie płuc nic nie zaobserwowano wszystko w normie, usg jamy brzusznej też..

Bóle i zawroty głowy a torbiel jajnika

.. Witam, Rok temu robiąc usg jamy brzusznej a potem samych dróg rodnych wykryto * guzek * najprawdopodobniej torbiel. przez własna głupote zaniedbałam dalszych badań. Kilka miesięcy temu badania wykazały zbyt duże steżenie parathormonu w organizmie. Od tygodnia męczy mnie dzień w dzień ból głowy w okolicy..

Wrzody zoladka

.. ...stronie jamy brzusznej.Bóle najczęściej pojawiają się w lewej i środkowej części nadbrzusza,. Zoladek boli mnie w srodkowej czesci ,po prawej i lewej stronie.Bylam u lekarza a on skierowal mnie na usg jamy brzusznej.Stwierdzil ze to jelito drazliwe.A czuje ze to zoladek bo jak piszesz..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat

.. ...zdarzały mi się sporadyczne bóle. W sierpniu którejś nocy obudziłem się, serce waliło mi jak szalone - przeszło mi po ok 10min. Powtórzyło mi się to za jakies dwa tygodnie. Trafiłem do szpitala. Wykonano mi tam następujące badania: badanie krwi i moczu( w porządku ), rtg klatki ( w..