Bóle jelita

Fluwoksamina (Fevarin)

.. ...hipotonia ortostatyczna, bóle i zawroty głowy, tachykardia, zaburzenia żołądkowo - jelitowe. Część tych dolegliwości może nie być związana ze stosowaniem fluwaksaminy, ale stanowić manifestacje samej depresji. Nie wolno łączyć fluwoksaminy, anie żadnego innego leku powodującego wzrost..

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...przebiegu występują bóle brzucha i zaburzenia rytmu wypróżnień. Bardzo istotny jest fakt, że przed rozpoznaniem choroby należy wykluczyć inne przyczyny tych nieswoistych objawów. Przyczyny zespołu jelita drażliwego. Dokładne przyczyny i mechanizmy powstawania choroby nie są znane. Uważa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...roku, miałam straszne bóle brzucha i biegunki prawie 4 lata ( tzw. jelito drażliwe ) przeszło!!!!!!!!!!!! Może i skurcze przejdą, chociaż tak okropnie jest już od października 2007, przeżyłam straszny stres związany z ważnym egzaminem i brak pracy. Jeśli będziesz miała jakiś pomysł i coś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 936

.. ...jeszcze podniosę, że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1039

.. ...pojawiające się okresowo bóle brzucha, którym towarzyszyło drżenie kończyn, kołatanie serca, słabość?? Ja tak mam i przy ostatnim incydencie doszło do tego, że spieły mi się całe jelita i do tej pory czuję takie nabrzmienie. Nie wiem co dalej robić?? Jest gorzej i gorzej, bo pogrążam się..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...niekontrolowane kołatania,bóle wokół serca,zwłaszcza kiedy coś sie dzieje z pogodą( jestem meteopatą ),mam też kłopoty ze wzrokiem - dostaje czasowego światłowstrętu z potężnym bólem głowy9lekarze wiążą to też z moją wadą ),co parę lat mam kłopoty z końcowym odcinkiem jelita,które staje..

Niedoczynność tarczycy - Str. 5

.. ...dwugłowy uda,zgłaszałam bóle mięśni,w stawach no i objawy typu zm.eczenie,zaparcia,słaba koncentracja,kłopoty z pamięcią...Stwierdzono zespół jelita drażliwergo.Pomimo diety czulam się coraz gorzej.Doszło do zasłabnięć na ulicy i oczywiście wzywania pogotowia.Lądowałam w szpitalu na parę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal szuka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas spanikowałam - przez miesiąc robiłam sobie mnóstwo badań holtery, badania..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 7

.. ...wewnętrznych ( kołatanie serca, bóle okolic mostka, neuralgie międzyżebrowe, nadwrażliwość jelita i wiele innych ). Oczywiście w pierwszej kolejności należy wykluczyć chorobę organiczną obiektywnymi badaniami i tu rola lekarzy specjalistów, a jeżeli nie znajdzie się obiektywna przyczyna..

Zespół jelita drażliwego

.. ...jelicie/żołątku, co powoduje lekkie bóle po lewej stronie brzucha i w podbrzuszu. Lekarz chce mi przepisywac kolejne antybiotyki, które nic nie dają. Nie moge jesc ostrych, surowych potraw,ale mimo to nadal mam te dolegliwosci. Moze ktoś ma jakąś rade żeby się pozbyć tych dolegliwosci od..

Bóle w lewym boku - Str. 3

.. ...Hej! Również mam takie bóle od listopada 2006 r. Miałam już bardzo wiele diagnoz.. począwszy od krwiomoczu poprzez torbiele na lewym jajniku a skończywszy na bólach promieniujących od kręgosłupa.. i jeszcze wiele innych.. USG jamy brzusznej i dróg rodnych miałam w normie. Kolonoskopia..

Dodatkowe skurcze - Str. 260

.. ...miewam tez jakieś dziwne bóle serca od czasu do czasu. od wypadku miałam kilkakrotnie robione ekg i mniej lub bardziej było w normie. byłam u lekarza w zeszłym tyg i powiedziała że mam arytmię i więcej skurczy i że to wtórne od czegoś. moja internistka to wyśmiała i powiedziała że to nie..

Dopadła mnie nerwica

.. ...parzyło , pociłem sie , bóle w brzuchu ,bezsenność itp.Z czasem powoli przeszło ale ograniczyłem alkochol , piłem duzo ziół na uspokojenie , brałem leki na nadwrazliwość jelit i duzo cwiczyłem i duzo spedzałem czasu w ciszy i samotności rozmowy z ludzmi mnie draznią lub nudzą.Pochodze z..

WPW i inne objawy

.. ...miesięcy mam chroniczne bóle w okolicy zołądka, przez jakiś czas po zjedzeniu czegokolwiek wymiotowałem, odczuwałem pieczenie pod mostkiem, kłucia z okolicy jelit promieniujące pod żebra, po jakimś czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 19

.. ...nakręcasz,wyluzuj.Chociaż przy boleriozie bóle brzucha tzw. bóle jelitowe są normą bo bakterie najczęściej gnieżdżą się w jelitach. Zrób sobie pcr na boleriozę jak chcez to dam ci namiary na dobre labolatorium. Aha Janka zapraszam na forum bolerioza.www.gazeta.pl droga Kasiu! pisze do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...takie sa efekty. Nerwobóle, duszności, drżenia ciała, niektóre symptomy psychotyczne, nerwice itd.itp., są objawami jednej i tej samej choroby, która zaczyna się w jelitach a nazywa się nietolerancja glutenu, a ta z kolei to jeden z objawów bardzo poważnej choroby zwanej drożdżycą..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...mam nerwicę a ostatnie bóle brzucha mogą być spowodowane wrażliwością jelita czy coś takiego..Przeczuwam, że to na tle nerwicowym, ale chce to już wyleczyć. Chcę znów w pełni korzystać z życia i nie przejmować się że zaraz będzie mi słabo... Poza tym sa jeszcze dwa małe szczegóły. Gdy..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...tego czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, plecach, nogach głównie łydki. Jeżeli chodzi o bóle klatki są różnego rodzaju typu duszącego trwa to nie dłużej jak dzień, typu kłującego takie bardziej impulsywne przy ruchu takie same mam pleców. Cierpię również na zespół jelita..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...zlewne poty nocne , bóle żył , lęki że umrę za niedługo , chudnięcie nawet o 7 kg ... myśli że ma się w sobie jakąś chorobę , jakiegoś raka , bóle jelit .. no naprawdę można tak wymieniać ... piszę bo chcę się pochwalić , że te wszystkie objawy powoli zanikały .. nie dzięki lekom..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...jeszcze podniosę, że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1213

.. ...pracy. Miałam starszne bóle głowy, nie mogłam się na niczym skupić, ciągle myślałam że ze mną już koniec, zawroty głowy, rwanie pod oczami, suchość w gardle, bóle klatki piersiowej, całej lewej strony ciała, ból żołądka, mulenie, bulgotanie w jelitach, bóle jelit, drętwienie palców u..

Uczucie osłabienia, brak koncentracji, nogi z waty, drętwiały mi rece i nogi

.. ...swobodnego, do tego bóle żołądka, jelit, zaparcia lub biegunka. Zrobiłam analizę pierwiastkową włosów i okazało się że pierwiastki mam wszystki bliskie zera. Magnez potas kradły mi te grzyby i mój system odpornościowy był na skraju wyczerpania. Od 3 miesięcy piję też Alveo bo lekarka mi..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość - Str. 3

.. ...NUDNOŚCI, duszności, różne bóle niewiadomego pochodzenia, często mnie trzęsło( ostatnio przestało ), zaburzenia rytmu serca, szybkie bicie, straszny ból serca, zmiany nastroju i wiele innych. * U mnie pojawiło się to z dnia na dzień. Wykryto u mnie jeszcze helicobacterie i zapalenie w..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...cierpi od kilku lat na bóle brzucha w okolicy pępka. Nabierały one swojej intensywności z roku na rok. Obecnie są bardzo silne i nie pozwalają jej normalnie funkcjonować :( W zeszłym roku córka trafiła do szpitala gdzie po dwóch gastroskopiach stwierdzono nadżerki dwunastnicy i przełyku...

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego - Str. 2

.. ...sprawdzenie Helicobacter ( bóle pojawiały się w stresie ), przez pobranie krwi. Wynik wyszedł kolosalny, nie pamiętam dokładnie ile, ale dopuszczalny wynik był 20 , a ja miałam 150. Lekarz zalecił antybiotyk. Za 2 miesiące złapałam przeziębienie, i znowu poszłam do przychodni, z tymże..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...zrobić bo mam takie bóle jelit że nie dam sobie w nich grzebać chyba ze w narkozie. czy u was się coś wyjaśniło? ja na drugą wityte u garsrologa czekałam kolejny rok. w grudniu 2008 mam dopiero drugą wizyte i teraz się dowiem co dalej. nie wyrabiam bo to się powtarza co 2 - 3 tyg a..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...przeszło. Teraz znów mam bóle jelit, żołądka, sam nie wiem czego, dziś sraczka na maxa, znów sobie wkręcam tego raka jelita grubego ( moja Pani doktor stwierdziła, że mam podejrzanie niski cholesterol co może znaczyć o takowym nowotworze ). Im bardziej się wkręcam tym czuję się gorzej,..

Dziwne dolegliwości - bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...sytuacje ) ,czasami bóle po prawej stronie na dole brzucha lub czuje jak mi jelita trawią ... jest to spowodowane najprawdopodobniej nerwicą czyli stresem jaki przeżyłem...Jeżeli za bardzo się zestresuje np.moim stanem zdrowia ( że mi coś jest ) dochodzi nerwica serca czuje osłabienie i..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...poziom cholesterolu, bóle w klatce piersiowej w postaci kłucia, bóle głowy, zawroty, bóle żołądka( podobno zespół jelita nadwrazliwego ) mroczki przed oczami ( przyzwyczaiłem się po czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 9

.. ...z żołądkiem poranne bóle wymioty biegunki..długi czas leczyłem się w kierunku że to jest coś nie tak z żołądkiem ale jak się okazało nie co najwyżej jeden lekarz stwierdził zespół jelita wrażliwego..dopiero potem zacząłem chodzić do psychologa i psychiatry..i mówiąc szczerze lęk ustąpił..

Moja choroba

.. ...zdwojoną siłą:ogromne bóle głowy,zawroty,problemy ze wzrokiem,uderzenia gorąca po plecach po głowie, nudności,biegunki - jelito drażliwe,lęki,zdawało Mi się,że tracę świadomość,że umieram.Schudłam okropnie mam 176 cm wzrostu a ważyłam 52 kg * teraz ważę 55 * ,nie mogłam nic jeść gdyż..

Nerwica...

.. ...zdwojoną siłą:ogromne bóle głowy,zawroty,problemy ze wzrokiem,uderzenia gorąca po plecach po głowie, nudności,biegunki - jelito drażliwe,lęki,zdawało Mi się,że tracę świadomość,że umieram.Schudłam okropnie mam 176 cm wzrostu a ważyłam 52 kg * teraz ważę 55 * ,nie mogłam nic jeść gdyż..

Ból w jelicie

.. ...czasy dokuczają mnie bóle w jelicie. Kolezanka powiedziala, ze moze to dotyczyc wrażliwego jelita i poleciła abym przed konsultacja spróbowała bez recepty - buscopanu, który jej pomógł. Co myślicie o jej pomyśle? Ktoś był w podobnej sytuacji? na twoim miejscu ,moglabym sprobowac wziac..

Wrzody zoladka

.. ...stronie jamy brzusznej.Bóle najczęściej pojawiają się w lewej i środkowej części nadbrzusza,. Zoladek boli mnie w srodkowej czesci ,po prawej i lewej stronie.Bylam u lekarza a on skierowal mnie na usg jamy brzusznej.Stwierdzil ze to jelito drazliwe.A czuje ze to zoladek bo jak piszesz..

Mam problem i nie wiem co mi sie dzieje...

.. ...mam pytanie czy takie bóle moga występować na tle nerwowym?? Nie zwlekaj,idz do lekarza.Bóle przy oddychaniu mogą świadczyć o poważnych problemach serca. a może od tych tabletek przeciwbólowych jelito grube ci nawala?Nie wyobrażam sobie jak można brać naraz 3 - 4 tabletki p.bólowe.Jak..

Problem z jelitami

.. ...Często miewam dotkliwe bóle brzucha ale jeden jest szcególnie dotkliwy : mianowicie jest spowodowany brakiem porannego wypróżnienia ( z tego powodu staram się być w toalecie regularnie ). Problem pojawia sie kiedy muszę wcześniej byc na zajęciach albo w pracy , bo kiedy wstaję po 5.00..

Utrata przytomności bez diagnozy

.. ...wywołana jest silnym bólem, widokiem krwi lub silnymi emocjami /gł strachem/. ale wszystko jest mozliwe. jeżeli masz wątpliwości to postaraj sie wyszukać lekarza który zajmuje się diagnostyką omdleń. miałaś robione testy pionizacyjne? może faktycznie to jakaś epi, ew inna choroba..

Kłucie w głowie, uczucie pulsującej krwi w głowie

.. ...pulsującej krwi w głowie ). Bóle są chwilowe ( ok.30sekund ) ale za to bardzo mocne. Co to może być? ile lat masz czy niedrożność jelit może wpływać na funkcjonowanie serca? Mam 15 lat lat 37 czy to ma wpływ? Gdy ma się raka to czy on osłabia również serce? Możliwe że niektóre leki..

Stany podgorączkowe i objawy refluksu

.. ...skurcze jelit ( mialam bóle w prawym boku, już minęły od leków ). Zastanawiam się teraz czy gorączka może trwać jeszcze przez ten refuks i lekkie zapelenie czy dolega mi coś jeszcze, np. problem z jelitami? Dodam, że mamteż od jakiegoś miesiąca zgrubienie na prawym boku, na wysokości..

Podwyzszony kortyzol podwyzszone zelazo bóle brzucha nerwica

.. ...problemy z trawieniem, bólem z lewej strony brzucha oraz wzdęcia sugerowałabym wizytę u gastrologa. Te problemy wyglądają na typowe dla zespołu jelita drażliwego. Ból z lewej strony to pewnie bóle zakrętu jelita - ale to musi zdiagnonowaćspecjalista. Wystarczą właściwe leki ( np...

BÓLE NA WYSOKOŚCI PRZEPONY

.. witam! 3 tygodnie temu przechodziłem grypę jelitową.kto miał to wie,że to nic miłego.wymioty i zero przyjmowania pokarmów przez pierwsze 2 dni w moim przypadku.od kilku dni doskwiera mi niepokojące kłucie żołądka na wysokości przepony.myślałem,że to chwilowe,ale jednak się pomyliłem. ból nie nasila się,ale..