Bóle klatki przy oddychaniu

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...bardzo charakterystycznym bólem zamostkowym. Ból w klatce piersiowej może być związany z urazem żeber. Złamanie, lub nawet zwykłe obicie żeber jest wyjątkowo bolesne. Ból nasila się w czasie śmiechu i głębokiego oddychania. Ulgę przynosi unieruchomienie uszkodzonych żeber, na przykład..

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...manifestujący się np. bólem głowy, bólem brzucha, bólem w klatce piersiowej, itd ). W pierwszych dniach leczenie może wystąpić nadmierna senność, uczucie zmęczenia, problemy z koncentracją. Bromazepam w dużych dawkach i u ludzi z układu oddechowego ( np. POChP ) czy ośrodkowego układu..

Żylna choroba zakrzepowo - zatorowa nóg cichym zabójcą

.. ...z nich to duszność, bóle w klatce piersiowej i przyśpieszona częstotliwość oddechu. U części chorych pierwszym i jedynym objawem klinicznym jest nagłe zatrzymanie krążenia i oddychania - dlatego właśnie chorobę tę nazywa się cichym zabójcą . Najpoważniejszym problemem szpitali, wbrew..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 119

.. ...pogody.Najgorsze jednak są bóle klatki piersiowej i to łomotanie serca,które już na tym etapie leczenia nie wywołują we mnie przrażenia,ale jak wiecie są bardzo nieprzyjemne.Pojawia się płytki oddech i ogólnie są kłopoty z oddychaniem.Jutro mam spotkanie z kardiologem.Podczas próby..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 18

.. ...ostatnio coraz częściej mam bóle i kłucia klatki piersiowej, czasem nawet trudności z oddychaniem, boje sie że to coś poważnego ale nie chce iść do lekarza, wkońcu są święta,co powinnam zrobić? za każdym razem jak chodziłam do lekarza słyszałam to samo: trzeba odpoczywać, ale ile moąna..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...cięższy okres. Ostre bóle w klatce piersiowej trwające długi czas które uniemożliwiają poruszanie się i głębokie oddychanie, kołatania serca, bardzo szybkie uczucie zmęczenia przy niewielkim nawet wysiłku fizycznym czy wychodzeniu po schodach, omdlenia, duszności itd itp. towarzyszą mi..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek - Str. 2

.. ...obudziłam się rano z wielkim bólem w mostku. ból był tak wielki, że nie potrafiłam się podnieść. no, ale podniosłam się z wielkim bólem i wysiłkiem. później, każdy nawet najmniejszy ruch sprawiał mi ból, a także odczuwałam go w momencie oddychania. po jakiś 4 godzinach ból ustał...

Tętniak aorty piersiowej - Str. 8

.. ...Was zapytać czy silne bóle w klatce piersiowej to normalny objaw, nasilają się przede wszystkich podczas oddychania, zmiany pozycji podczas snu. Może to jest spowodowane zrastaniem się klatki piersiowej? Nie wiem - dlatego pytam. Nie odsyłajcie mnie do lekarza bo niedługo jedziemy na..

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...początku tego roku miałem bóle w klatce piersiowej przy oddychaniu i poszedłem do szpitala, zrobili mi EKG i nabrali podejrzeń, że mam zapalenie osierdzia. Zostałem w szpitalu i miałem tam pozostać przez co najmniej 1, 2 tygodnie, jednak wypuscili mnie po 4 dniach. Krew, mocz w porządku..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...Bardzo często niewielkie bóle lewej części klatki piersiowej - okolicy serca, lewego barku, ale tych dolegliwości nie odczuwam jako czegoś groźnego. Natomiast mam duże kłopoty z tolerancją wysiłku ( 35 lat ), bóle w klatce piersiowej, uciski i trudności z oddychaniem w trakcie i po..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 518

.. ...ciśnienie , wysokie tętno , bóle w klatce piersiowej , mrowienie w całym ciele doszło też coś nowego kłopoty z oddychaniem tak jakbym nie mogła wziąć pełnego oddechu . Parę dni temu byłam u lekarza i znowu leki : seroxat , relanium , lokren i wrazie jak by mi ciśnienie bardzo wysoko..

Ból z prawej strony klatki piersiowej w okolicy piersi

.. Witam, mam bóle jakby pod klatką piersiową w okolicach lewej piersi, podczas ataku bólu pojawiają się trudności z oddychaniem ( nie mogę do końca nabrać oddechu bo bardziej boli ) muszę poprostu oddychać po woli, a później przestaje. Są dni kiedy wcale nie boli oraz są takie dni kiedy nie wiem gdzie mnie to..

Ataki paniki, lęki - Str. 5

.. ...teraz odczuwam silne bóle w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, różne skurcze itp. Miałam niedawno robione badania i serce mam raczej zdrowe. Lekarz ( internista ) powiedział, że to nerwica. Od jakiegoś czasu biorę leki na stałe, nieuzależniające, niestety też z niewielkim..

Biegunki, bole w klatce i przyspieszony puls

.. ...symptomy ( wysoki puls, bóle, kłopoty z oddychaniem, gorączka.. itd. ). Pobiorą Ci krew do badań. Zwróć uwagę na poz. tyroksyniny ( tzw. wskaźnik uszkodzenia serca ). Jeśli będzie 0.00, to przestań się martwić. Jeśli więcej, to być może twoje obawy są uzasadnione. Zrobią Ci też rentgen..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...skąd się biorą takie bóle po odstawieniu nikotyny? cholera wie skąd. Ja nie palę 3 miesiące i jest masakra ( nadal ) bóle w klatce piersiowej ( rtg i ekg ok ) ,bóle brzucha ( usg ok ), ciągłe zmęczenie jak na kacu i problemy z koncentracją, trudności z oddychaniem; tak jakbym nie mógł..

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...identyczne dolegliwości. Bóle pojawiają się nie systematycznie mniej więcej raz na miesiąc budzę się w drugiej połowie nocy( około2,3godz ) jest mi duszno i czuję rozrywający ból w brzuchu i klatce piersiowej. Mam trudności z oddychaniem, a każdy ruch potęguje ten ból. Niestety nawet po..

Bóle podczas oddychania

.. Dzień dobry.Mam 53 lata,60 kg.wagi stan zdrowia dobry.Od 3 dni mam problem,podczas oddechu pojawia sie ból dół prawego płuca przechodzący pod prawą łopatkę.Ból ten jest kłujący.Wspomagam sie środkami p.bólącymi. Rtg..

20 latek - bóle serca

.. Witam. Mam 20 lat. 180+ cm +90 kg - czyli jestem otyły. Mieszkam w centrum miasta - za wiele się nie ruszam. Dość często się stresuję. Od kilku dni przy oddychaniu boli mnie serce. Ciśnie w klatce piersiowej, tak jakbym nie mógł zrobić pełnego wdechu/wydechu. Co to może być? witaj, proponuje zrob badania na..

Ból serca, duszności i szybkie męczenie, nerwica?

.. ...roku życia w LO. częste bóle w klatce piersiowej, poczucie ogromnego i raptownego ścisku przy tym masakryczne problemy z oddychaniem zawsze po tym jak się zdenerwowałam..Bywało i tak, że musiałam leżeć godzinami do tego garści leków uspokajających. Kiedy poszłam do lekarza i powiedziałam..

Bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...30 lat , mam ciągle bóle z lewej strony klatki piersiowej , przy głęboki oddychaniu ból się nienasila , mam tak że zawroty głowy czasmi mocniejsze . Zaczeło sie od tego że bolało mnie całe podbrzusze , no a teraz boli mnie cała lewa strona z lewą ręką na czele ,Ból lewej ręki jest taki..