Bóle koło serca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 730

.. ...Zawsze miałam okrepne bóle w różnych częściach ciała myślałam oczywiście że to choroby śmiertelne, badałam się badałam a koło błedne się pogłebiało. Teraz męczą mnie własnie ogromne kołatania serca i w zasadzie agorafobia. , te straszne napady paniki gdy jestem sama. Byłam u psychiatry...

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...wszyscy, przeszywające bóle koło serca, w mostku, kołatanie serca, lęki przed smiercia, Pojawia sie to moze nir tak nagle ale to jest bardzo roznie. Staram sie wyczuwac moment i wtedy biore XANAX i przechodzi, Najbezpieczniej czuje sie w domu. nigdy nie nialem tu zadnego ataku, Najgorzej..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica

.. ...nie tylko pojedyncze, bóle w klatce piersiowej i plecach, krótkie przeszywania szpadą, długie gniecenia koło mostka, duszności. Mało tego - właściwie każdy sygnał organizmu odczytuję jako ciężką chorobę. Przerabiałam już różne nowotwory, wylewy i ataki. Dodatkowo do tego serca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 65

.. ...nic panu nie jest i z bólem pachwiny wypisali mnie do domu ból przeszedł ale gdy powróciłem do domu zaczęły się napady robi mi się gorąco boli mnie serce z lewej strony koło mostka ból ten przechodzi ale czasem się pojawia mnie mam przy nim lęki że jest mi coś poważnego najgorzej jest..

Kołotanie serca i ciągły stan podgorączkowy

.. ...tego dochodzą czasem bóle w klatce piersiowej ( ukłucia przy których ciężko się oddycha ) i takie dziwne napady lękowe ? Z góry dziękuje za odpowiedź moze sugerowac zapalenie miesnia sercowego...... trzeba zrobic koniecznie badania no i do lekarza!!! lub ewentalnie zpalenie wsierdzia...

Nerwica w ciąży - Str. 48

.. ...gina?co powiedział na te bóle?dla dzieciątka mam tylko ciuszki i nic poza tym,w następnym tygodniu kupimy łóżeczko,myślę że kosmetyki to na końcu,w 9 miesiącu i wózek.A wy co już macie?Nowa,naprawdę nie przejmuj się tą nerwicą,ja też mam nerwy na codzień,oczywiście z chorych powodów.Mam..

Nerwica czy coś innego?

.. ...mi takie coś jak: - bóle pleców ( jak ktoś by mi włożył jakaś malą pileczke pod lopatkę ) - ból ten wystepuje na przemian w różnych miejscach ( pod prawa i lewą łopatka oraz w okolicach kręgosłupa ) - bóle w klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz..

Nerwica i ból w klatce, pieczenie placów i ucisk koło serca

.. ...kołatania serca.wszelkie bóle.Jednym słowem samopoczucie staruszka.Dlatego ratujmy się czym możemy,nawet dobrą komedią,spacerem,byle jak najmniej myśleć.To te chore myśli nas wpędzają w choroby.Zycie choć trudne,to jednak jest piękne.Trzymajmy się zdrowo! Zadumalam sie.na mnie psycholog..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...mocne bicie serca i bóle w okolicach serca ;/ cały czas jakis dyskomfort mam ;/ witam, mam coś podobnego, po sylwku zaczeło mnie bolec koło serca ale nie cały czas tak jakby usick, obok serca, bo wysiłku nie boli ale czuje że cos jest nie tak. Jak lerze i się przekręcam w tedy jest..

Ból w klatce piersiowej i brak oddechu.

.. ...zaczyna się od łopatki i bóle mam koło piersi aż do zeber.Robiłam prześwietlenie lewego płuca i lewej łopatki,wyszło mi że mam zapalenie stawu barkowego.Ale mam pytanie,jeżei zrobiłabym prześwietlenie klatki piersiowej to czy by mi wyszło na prześwietleniu jakie są moje objawy jakie mam..