Bóle kości a nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...żołądka dziwne chrapanie, bóle kości zwłaszcza w łopatkach. Obecnie byłem u chirurga ,który przepisał mi leki i wstrzymał się narazie z gastroskopią. 2 razy wylądowałem wieczorem w szpialu objawy ciepło następnie zimno, dreszcze, słabniecia i brak powietrza oraz suchośc w buzi. lodowate..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 702

.. ...doszły jeszcze okropne bóle głowy. Miałam wrażenie, że niedługo umrę. Nie było mowy o wejciu do jakiegokolwiek sklepu, kościoła, pub - u czy nawet autobusu. Od razu miałam wrażenie, że mdleję. Na korytarzu u lekarza też miałam ataki - mama, która chodziła wszędzie ze mną nie wiedziała co..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 710

.. ...miałam często duszności, bóle serca. Wymyślałam sobie różne choroby. Potem pojawiły się ataki paniki, szczególnie w kościele( kiedyś myślałam że już nie dam rady wrócić do domu ).W 7 klasie podstawówki miałam bardzo zły okres w życiu, to było coś jakby załamanie nerwowe. Bałam się wyjść..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 724

.. ...z żołądkiem, okropne bóle ( podejrzewam wrzody ). Dzięki diecie dolegliwosci nieco ustąpiły, ale nadal towarzyszy uczucie ciężkości na żołądku lub wątrobie. Po Świętach zrobiłam wyniki z krwi - wyszły ok. Myślałam, że wychodzę już na prostą a tu w Nowy Rok wybrałam się do Koscioła i jak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 9

.. ...wyprzedzało,ucisk w gardle,i te bóle kości...mam dopiero 32 lata,a nie 70. Witaj Bloodrayne1.Pomimo,że nie jestem przecież jeszcze sędziwą osobą to podobnie jak i TY czuję się jakby nastąpiła już jesień mojego życia.Kiedyś byłam osobą z temperamentem,praca paliła mi się w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...przyszły napady leku bóle żołądka itd. to wszystko po tym co widziałam masakra Witaj,bardzo ci współczuje to straszne co się stało ,przerażające ja mieszkam a Wielkopolsce i przeszyła mnie ta wiadomość do szpiku kości a co dopiero ciebie naprawdę strasznie mi przykro ,pozdrawiam...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...mam chorę serce - te bóle,duszności,osłabnięcia i oczywiście ten wieczny strach.budziłam się po nocach spocona i myślałam ,że się uduszę.Przyjezdzała karetka - zapis ekg był zawsze ok, tetno wysokie, no ale jakie miało być jak ja byłam tak zdenerwowana,że nie mogłam się na niczym skupić...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 935

.. ...Zawroty były mniejsze ale bóle głowy dalej się powtarzały i serce przypomniało sobie o mnie i znów czuje bóle serca ale bez kołatania. Do tego doszły mi ostatnio bóle brzucha, a gdy kłade sie spać, lub stoje w kościele trudno mi oddychać. Przez tą noc w lutym wszystko się zmieniło..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...tchu w nocy - kolki - bóle kości,jelit,drżenie mięśni itp. leki które wam przepisują pomogą tylko na chwilę ,a pózniej od nowa to samo - trzeba wyeliminować przyczynę !!! - a nie leczyć nie wiadomo co !! robiłem wiele badań i w końcu doszedłem sam do końca bez pomocy głupich lekarzy..