Bóle kręgosłupa szyjnego

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 193

.. ...jestem wymęczona tym bólem.Mam nadzieje,że jutro w Sylwestra będzie dobrze.Pozdrawiam wszystkich. Viola36 - czy robiłaś może prześwietlenie kręgosłupa szyjnego?Ja już dostałam skierowanie właśnie na to prześwietlenie.Ze względu na mój zdeformowany kręgosłup może zaczęło mi się dziać coś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 594

.. ...wszystkim. Poza tym miałam bóle pleców, zwlaszcza w odcinku koło szyi. Dostałam skierowanie na TK głowy i MRI kręgosłupa szyjnego. Rezonans wyszedł bez zmian, a co wykaże tomografia to się okaże za tydzień, bo na wyniki trzeba będzie trochę poczekać. Trzymajcie za mnie kciuki, bo mam lęk..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 22

.. ...objawów które mam ( bóle głowy karku itd ) mam drgawki mięśni rąk ,palców ,powiek .mam też wadę kręgosłupa szyjnego , może ty tez masz sprawdź to. Nerwica - mam ją po raz drugi, narazie trzymam się ( staram ) bez leczenia. W tej chorobie trzeba prowadzic bezstresowe życie, bez zmartwień,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 499

.. ...poniedziałek do ortopedy z bólem szyji i zrobili rtg wyszło mi skręcenie kręgosłupa szyjnego , mam posiniaczony brzuch od pasów ale nie pokwapili się aby zrobić usg , najgorsze jest to że wypadek był w innym województwie ( świętokrzyskim ) ja mieszkam na śląsku i będę tu siedzieć do..

Niestabilność kręgosłupa szyjnego

.. ...funkcjonowaniu, aż do niedawna. Bóle sie nasiliły * najbardziej kolan * .Niestety przeszkadza mi to w wykonywaniu wielu czynności. Jednak nauczyłam się z tym żyć. Niedawno okazało sie, iż mam niestabilność kręgosłupa szyjnego * diagnoza była 7 lat temu także jednak ujawniło sie to..

Nerwica a ból kręgosłupa

.. Od 4 miesiecy mam bóle kregosłupa porobiłam badania tomograf odcinka szyjnego ,który nie wykazał zmian na tyle duzych ze odczówam taki ból, ból jest jakoby wędrujacy bo raz boli szyjny ,raz piersiowy a raz odcinek ledzwiowy.Lekarz kazał się wyciszyc !czy ktoś ma podobne skojarzenie nerwicy z bólem..

Ból w potylicy - co to może być?

.. ...od tego mogą coś sugerować. Obserwuj się, zapisuj i czytaj. Witam: ) u mnie też występują bóle potylicy, u mnie to jest od kręgosłupa szyjnego... więc może warto zrobić zdjęcie tego odcinka kręgosłupa...

Węzły chłonne,bół głowy,wada kręgosłupa

.. ...głowy,miewam też sporadyczne bóle za uszami oraz pieczący ból w klatce piersiowej( a dokładnie ból płuca )...Udałam się do neurologa i wykonałam badania krwi.OB, badania na toksoplazmozę( wszystkie wyszły dobrze )...dodatkowo wykonałam rentgen górnego odcinka szyjnego...okazało się,ze..

Rożnica miedzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym

.. ...z tylu szyi i glowy. bóle z tyłu szyi i głowy moga byc od kręgosłupa szyjnego.A to moze być skutkiem długotrwałego siedzenia przy kompie.Cwicz codziennie,rób ćwiczenia wzmacniające mięśnie karku i grzbietu.A najlepiej jeszcze na basen sie zapisz.A ciśnienie masz dobre i nie panikuj,bo..

Zawroty głowy , lęk itd

.. ...szum w uszach , czasem bóle głowy a najgorsze potem to strach , że coś mi się stanie , że się przerwócę , bałam się sama wychodzić z domu , bałam się , że to coś poważnego , że umrę itd ...zrobiłam wtedy badania - EEG , EMG , prześwietlenie kręgosłupa szyjnego. Okazało się , że to od..