Bóle kręgów piersiowych

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...Myślę że te poranne bóle pleców to też mam od kręgosłupa bo ja też niestety mam zwyrodnienie kręgów szyjnych i piersiowych . Doroto moja siostra miała robione badanie które Ciebie czeka wczoraj ją o to wypytałam ona bardzo źle wspomina to badanie jest bardzo bolesne a po badaniu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...wcześniej miałam 4 miesiące bóle w klatce piersiowej i leczono mnie na skrzywienie kręgosłupa. Fakt mam zmiany w szyjnym i piersiowym ale neurochirurg oznajmił mi, że nie powinnam się tak źle czuć. Miałam kilka lat temu przez ok.2 lata bóle brzucha, też lekarze nie umieli mi pomóc...

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...Czuję ucisk w mostku, bóle w okolicach serca, lewego ramienia, szyji, kręgosłupa na odcinku piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi złapać oddech, dziwne uczucie w gardle, jestem osłabiona i roztrzesiona. Biegam po lekarzach, jesienią 2005 byłam tydzień w szpitalu miałam robione:..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 534

.. ...3 godz dziennie mam bóle głowy lekarz twierdzi ze to od kręgosłupa a ty masz kłopoty z kręgosłupem szyjnym czy lędzwiowym bo jest jeszcze kręgosłup piersiowy i mam napisane lekka skolioza Dorciu sory że pytam ale mamy podobne kłopoty z kręgosłupami może ty troche więcej wiesz na ten..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1025

.. ...wykańczają. Matiiaga,czy te bóle w klatce, to takie nerwowe czy cos masz z kręgosłupem piersiowym? Mnie tak cholernie boli w mostku i żebra,że nie daje juz rady. Wczoraj miałam moment wahania czy nie jechać na SOR. Mam duże zmiany zwyrodnieniowe więc kupiłam sobie dzis ALEV, podobno ok,..

Nerwica a ból kręgosłupa

.. Od 4 miesiecy mam bóle kregosłupa porobiłam badania tomograf odcinka szyjnego ,który nie wykazał zmian na tyle duzych ze odczówam taki ból, ból jest jakoby wędrujacy bo raz boli szyjny ,raz piersiowy a raz odcinek ledzwiowy.Lekarz kazał się wyciszyc !czy ktoś ma podobne skojarzenie nerwicy z bólem..

Ból kręgosłupa w odcinku piersiowym

.. ...2,5 roku zmagam się z bólem kręgosłupa... Boli mnie część piersiowa. Wyrózniam dwa rodzaje bólu. Pierwszy łagodnieszy kiedy wstaje z łożka lub za długo leże... Łatwo się go pozbywam sprzątajac ale nie zawsze przynosi to ulge. Wtedy kregosłup jest jakby taki szywny czuje to gdy stoje..