Bóle nad okiem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 799

.. ...kontrolę. Mam takie bóle nad okiem jak piszesz, a oprócz tego może nie tyle co mam kołatania serca ale mnie ściska w klatce piersiowej i niby to płuca niby nie - sama nie wiem. Lęki raczej minęły i spać już też śpię bez lęków i spokojnie. Mam też jakieś bóle pleców na wysokości..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 929

.. ...piersi,niby wiem,że to nerwobóle,ale gdzieś ten strach na mnie spogląda swoim bystrym okiem i nie daje spokoju - dziad jeden.Mam nadzieję,że jak minie w końcu ta komunia,to się uspokoję i będzie w miarę dobrze.Musi być przecież. Czarnula - ja Cię doskonale rozumię - jeśli nie masz..

Ból głowy nad okiem

.. ...i ustaje. Takie same bóle miałem rok temu w wakacje, ale na zime wszystko przeszło. Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam Mam identycznie to samo co opisujesz taż nad prawym okiem ale boli tak z godzine dopuki nie wezme jakiejś tabletki przeciw bólowej. tyle że u mnie boli tak mocno żę łzami mi..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...interpretuje to jako bóle zatok, tymczasem byłam z moim problemem u laryngologa, miałam rtg i zatoki są czyste... Z nerwem wzrokowym też wszystko ok - tak stwierdził okulista. Neurolog także niczego nie wykrył. Wszyscy umyli ręce a ja nie mogę funkcjonować, nie pomaga nawet kilka..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...dręczyć mnie krótkotwałe bóle głowy nad prawym okiem, lekko na skroni i w oczodole. Tak średnio co 2 - 3 dzień z samego rana, najcześciech w cieplejsze dni. Ból maksymalnie po 30 - 40 minutach przechodził. Byłem u neurologa, zostałem skierowany na rezonans magnetyczny. Wyniki były..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...waliłam głową w ścianę. Bóle głowy mam od szkoły średniej, a od 5 lat takie maratony po 4 dni w tygodniu, aż mi oczy puchły. Jakiś rok temu zaczęły się bóle połowy głowy z okiem. A no i takie błyski jakby fleszem po oczach. I lęk, że coś mi tam w głowie pęka. Badanie dna oka oczywiście..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w uszach. Błyski, mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle. Drętwienie szczęki i wyginanie lewej ręki...

Ból tarczycy

.. ...fatalnie. Też odczuwam bóle lekkie tarczycy. Poza tym zazwyczaj po poludniu od 18 do 20 czuję się okropnie. Odczuwam wtedy ućisk w skroniach drętwienie lewej strony twarzy z lewym okiem włącznie.Trzęsą mi się ręce , jestem cała rozdygotana jak po mocnej kawie. Mam słabość nógi..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...się we znaki: potworne bóle głowy takie ,że * lądowałam * na pogotowiu albo w szpitalu, bo zwykłe tabletki nie pomagały, wszelkie zmiany klimatu równały się z wizyta u lekarza, drętwienie rąk,dziwna drętwota twarzy, problemy z mówieniem i ze wzrokiem. Odkąd biorę leki jest lepiej, choć..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 25

.. ...buntować,miałam częste bóle żołądka,biegunki itd. Pod okiem lekarza schodziłam stopniowo z seroxatu,dokuczajace objawy jak ręką odjął ustąpiły. Co do jeżdzenia komunikacją miejską...o tym nie ma mowy! wolę iść piechotą,choćby to było daleko. Na sama myśl o tym czuję panikę. Wszyscy mi..

Błagam o pomoc..

.. ...ranem 10 lutego 2010 z bólem całego brzucha i wzdęciem zabrało mnie pogotowie do Szpitala Grochowskiego. Po badaniu USG stwierdzono ostre zapalenie trzustki. Badania krwi wykazały podwyższony poziom cholesterolu i kilkukrotnie przekroczoną normę trój - glicerydów. Podobnie jak przed..

Tętniak aorty brzusznej???

.. ...bardzo sporadycznie mam bóle w okolicy trzustki i śledziony Dwa razy ból promieniował do góry ( ramię, szczęka ) Byłam na usg brzucha, które nic nie wykazało Dodatkowo jak położę rękę na brzuchu to czuc jak okolice gdzie jest trzustka, aż podskakują Również widac to gołym okiem Jednak..