Bóle napięciowe głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 201

.. ...ok. W święta doszły mi bóle głowy ...jakiś jednostronny pulsujący ból...i znów lęk, że to coś strasznego. Poszłam do nurologa a on stwierdził, że to napięciowe bóle głowy , że to wszystko od stresu ( internista też tak twierdzi ) i przepisał mi seronil najmniejszą dawkę. Biorę 5 dni i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 205

.. ...witaj,w moim przypadku bóle głowy są spowodowane częstymi migrenami,ale mogą to być też problemy z zatokami,bo często mam przewlekłe zapalenie zatok,wiec mysle że to może być przyczyną tych bóli.Ale często są gto bóle napięciowe związane z przewlwkłym stresem który towarzyszy naszej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 786

.. ...martw, ja miałam straszne bóle głowy 10 lat z róznymi podejrzeniami nawet nie napisze jakimi bo to nic przyjemnego a okazało się ze to napięciowe bóle głowy, tabletki antydepresyjne pomogły - szkoda ze ktoś tak późno się tym zainteresował bo przeżyłam 10 lat okropieństw z tym związanych...

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. .....powiedział , ze to bóle napięciowe ...nerwica...i kazał brać seronil!! Pozdrawiam! Witam! Jestem tu nowa, więc wybaczcie, jeśli w złym miejscu piszę. Ale także chodzi o ból głowy. Chodzi o to, czy możecie mi poradzić, gdzie w Poznaniu można zrobić ( prywatnie ) tomografię komputerową..