Bóle nerwica

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...drętwienie lewej ręki, bóle w okolicahc klatki piersiowej, nudności, bóle brzucha, ale zadaję sobie pytanie czy to nie jest w powodu mojej nerwicy - którą lekarze u mnie stwierdzili, bo aż 3 raz yw tym roku wylądowałam w szpitalu z atakiem częstoskurczu z uderzeniami 150 - 180/minutę i..

Echo serca - Str. 23

.. ...przebadać tą metodą . Mam bóle w okolicy serca , kardiolodzy mówią że to nerwica ale czy rzeczywiście na podstawie EKG i UKG z Dopllerem można tak powiedzieć . Proszę o odpowiedz Nie wiem , nie sprawdzałam . generalnie podchodze sceptycznie do metod nie sprawdzonych w EBM Witam Pani..

Echo serca - Str. 31

.. ...obecnie pojawiły się bóle( napadowe ) pod łopatkami, szybkie tętno ( 90 - 120 ) i niskie ciśnienie ( 95/60 ), kolejny termin wizyty za dwa tygodnie, po poczytaniu forum to jestem na dobrej drodze do nerwicy serca. Dziękuję. witam wszystkich. Mam prośbę. podaję poniżej pewne dane o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...takimi jak omdlenia , bóle brzucha oslabienia. Wiem Ze tylk fachowa opieka lekarska psychoterapia i środki farmakologiczne trzymają mnie w jako tako dobrej formie . To ciekawę kiedy czytamm to co piszecie to mam nieodparte wrażenie że to a pisałam . Od trzech lat biorę afobam 0,5 i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 11

.. ...nasileniu, ale wrucily bóle w mostku, dusznosci i drętwienie rąk. Mieszkam z meżem i córką z rodzicami z tym że, jest to dom pietrowy i my mieszkamy na parterze a rodzice u góry, mój mąż jest kierowcą i często nie ma go w domu , w tedy ide spac z córką do rodziców, boję sie że, spiąc bez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 14

.. ...strach przed lekarzami, bólem, diagnozą. Wstyd się przyznać, ale nie byłam nawet u ginekologa. Nie mam żadnych problemów, ale racjonalizm podpowiada mi,że w tym wieku należałoby się już dawno skontrolować. Tymczasem ja odkładam to na * świętego dygdy, co go nie ma nigdy * . Dlatego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 16

.. ...zbagatelizować. Nie są to bóle nie do wytrzymania, da się z tym żyć. Jeśli do tej pory na to nie umarłam, to pewnie przeżyję. Tylko ostatnio dobijają mnie te moje nierówne bicia serca, takie dziwne drgania, trzepotania i nie mogę się uwolnić od myśli o tym. Ale u lekarza nie byłam, sama..

Silny ból w okolicach serca

.. ...stanowczo za młoda na bóle niedokrwienne, szczególnie, że prawdziwe bóle serca nie dotyczą jednego miejsca tylko są rozlane za mostkiem i promieniują do lewej ręki lub żuchwy. No i najważniejsze: NASILAJĄ SIĘ PODCZAS WYSIŁKÓW. Ale to ciebie nie dotyczy. W dodatku to uczucie lęku, o..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...częścią mojego życia,bóle z prawej strony,kłucia serca bóle klatki piersiowejteż bóle głowy.Byłam juz u psychiatry i nic,u kardiologa miałam robione echo,wszystko wporzo.Pogotowie nawiedzało mnie czesto tylko po to by dać mi zastrzyk uspakajający.Nie mogę zrobić głębokiego wdechu bo..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...wszyscy, przeszywające bóle koło serca, w mostku, kołatanie serca, lęki przed smiercia, Pojawia sie to moze nir tak nagle ale to jest bardzo roznie. Staram sie wyczuwac moment i wtedy biore XANAX i przechodzi, Najbezpieczniej czuje sie w domu. nigdy nie nialem tu zadnego ataku, Najgorzej..

Częstoskurch, kołatanie, WPW czy tylko nerwica?

.. ...skurczy mam jeszcze bóle w klatce piersiowej. od czasu do czasu również napływy gorąca - serce zakołacze, i mam wrażenie, jakby krew napływała mi od stóp do gowy, a dłonie i stopy mam przy tym lodowate. Wstyd mi już chodzić po lekarzach, bo nigdy nic nie wychodzi w badaniach i czuje się..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...dawałam sobie rady, miałam bóle w klatce piersiowej, podwyższony puls, kołatanie serca, ale przedewszystkim bałam się że umrę. Te sytuacje mnie tak męczyły, że zrezygnowałam z pracy. Poszłam do psychiatry, tam dostałam lek przeciwdepresyjny i jakoś pomalutku wracam do normalności, staram..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...przez was dolegliwości : bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera jeżeli on nic nie wykaże to wtedy zrobić konsultacje neurologiczną. Ale na..

Czy to jest nerwica sercowa?

.. ...czasu do czasu silne bóle w okolicy serca,promieniujące do lewego ramienia i ręki - wtedy ręka ta jest tak jakby osłabiona, i ocięzała.Czasami tez boli mnie pod lewą łopadką - tak jakby coś sciskało mięsnie tam połozone.Od 2 tygodni miewam że tak nazwe inny rodzaj bólu - takie..

Miała być nerwica a jest WPW

.. ...ociężała, mam jakieś bóle w klatce. Jak przeczytałam ulotki ze skutkami niepożądanymi, to się przeraziłam. Czy ktoś zażywa może te leki? Jak się po nich czujecie? Jak długo można je brać? Czeka mnie ablacja. Panicznie się boję zwłaszcza, że moja droga dodatkowa jest po lewej str. blisko..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...kołatania serca, silne bóle głowy, zawroty, przeczulica skory, nerwobóle niewiadomego pochodzenia, problemy gatryczne: ostre bole, zgaga itd itp. Mozna z tym zyć, mozna to zaleczyć i mozna wyleczyć. Najłatwiej jest to zaleczyć dzieki rozwiązaniu problemów emocjonalnych ukrytych gdzies w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...silne )karku, glowy, bóle tyłu głowy. Na dodatek w ostatnim tygodniu na 7 nocy, przespałem normalnie tylko 3!!!!! Jedna cała nieprzespana, a 3 w połowie. Dodam tylko, że nie śpię między innymi dlatego, że pól nocy drga mi szyja i czuje ucisk w głowie, a nie dlatego, że jest gorąco, czy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...dokładnie ile ich było )bóle ( migreny ) zaczęły pojawiać się coraz rzadziej, a i jeśli już wystąpiły to były dużo mniej uciążliwe. Pamiętam, że kiedyś nie było tygodnia ( nie przesadzam ), żeby moja mama nie leżała z kompresem na głowie, w ciemności, z arenałem prochów pod ręką. Oprócz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...dzieje. Skończyły się bóle głowy, bóle karku, sztywnienie karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem..