Bóle obojczyka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 797

.. ...często ręce, odczuwam bóle raz z jednej strony raz z drugiej zarówno na plecach w obojczyku jak i w klatce piersiowej... wyniki krwi mam ok, echo i ekg też w porządku,,, więc poszłam do lekarza rodzinnego, któremu opowiedziałam co mi jest i zapisał mi leki uspokajające, przeciwlękowe...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 799

.. ...kontrolę. Mam takie bóle nad okiem jak piszesz, a oprócz tego może nie tyle co mam kołatania serca ale mnie ściska w klatce piersiowej i niby to płuca niby nie - sama nie wiem. Lęki raczej minęły i spać już też śpię bez lęków i spokojnie. Mam też jakieś bóle pleców na wysokości..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...jestem spokojna i jak mam bóle mięśni, duszności, ścisk w klatce piersiowej, ból szyi, uszu, ból pod obojczykami, karku ramion to myślę,że chyba jestem chora na jakąś straszną chorobę. A jak mi nic nie dolega to nie mam złych myśli. Skąd masz pewność, że to tylko nerwica ? Marzena..

Przeraźliwe kłucie nad i pod obojczykiem

.. ...zaczeła odczuwać takie bóle - kłucia. Podejżewam że to na tle nerwowym, bo przy porodzie szczególnie emocje sie uwydatniają. Lekaże słysząc że jest taki problem wzruszali ramionami i też nie potrafili poradzić. Myśle żę może jeszcze można wspomnieć o zaczynających produkować mleko..

Dziwny rytm serca

.. ...zawroty głowy oraz lekkie bóle ( kłucie??? ) w okolicy klatki piersiowej, głównie w okolicy obojczyków. Przed wyjazdem zrobiono mi badanie poziomu cukru - wynik bardzo dobry. W szpitalu zrobiono mi EKG oraz badanie krwi. EKG w porządku, przy badaniu krwi wyszło na to, że mam potwornie..

Opuchlizna nad obojczykami

.. ...dodatkowe objawy to duszność bóle w klatce piersiowej i juz nie chce mi się opisywac . Lekaże nie podaja przyczyny , nie diagnozują i nie leczą tego . Nie wiem czy to z niewiedzy czy wszyscy wyjechali z Polski? Chętnie posłuchałabym jakiś sugestii i prosze się nie martwic to nie nerwica..

Kłujące bóle pod lewym obojczykiem

.. ...takie kłująco - tętniące bóle pod lewym obojczykiem, mam wrażenie że to bóle tętnicy podobojczykowej lewej ( i tylko lewej ).Bóle pojawiają się znikąd, mogę nie odczuwać ich dzień, lub dwa, ale jak się ujawnią to z lekkich nasilają się do takich nie do zniesienia. Najgorzej wtedy jest w..

Ból tyłu głowy i drętwienie rąk

.. ...2 miesiące mam silne bóle z tyłu głowy i karku, uczucie * sciskania * głowy ( * hełm * ?? ), mroczki przed oczami, chwilami problemy z oddychaniem i łykaniem ( ucisk zaraz nad wgłębieniem między obojczykami, czasem dziwne wrażenie jakby do płuc docierało za mało powietrza, jakby..

Nerwica sercowa czy choroba wieńcowa?

.. ...Czy to możliwe ze taki bóle są od kręgosłupa ? Bardzo nie wygodne miejsce pracy ... zbagatelizowałem to i teraz są bóle obojczyków barków i takich tam. Siłownia ? No możliwe choć ja ćwiczę zawsze na moje możliwość i staram się robić maksymalnie poprawie - choć nie wykluczam tego. Możliwe..

Bóle tętnic podobojczykowych?

.. ...mi się bardzo mocne bóle tętnic pod obojczykami. Bóle te zdarzają się bezpośrednio po kichnięciu, jakkolwiek to nie brzmi : ) jest to bardzo mocny ból, który trwa dość krótko, bo ok. 30 sekund a tętnica w tym czasie jest nabrzmiała i wyraźniej niż zwykle czuć na niej tętno. Jest to taki..

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...klatce i dusznosci, bóle mięsni, obojczyków, szyji, lędźwiów, kolejna seria antybiotyków w zasadzie niewiele pomogła, ale po jakims czasie dolegliwosci nieco ustąpiły. Zaczął się grudzień dostalem kilka skierowań, laryngolog stwierdził, że migdały są do wycięcia, pojechalem do szpitala,..

BÓL LEWEJ STRONY CIAŁA...

.. ...Zaczęło się delikatnym bólem i odrętwieniem lewej ręki, tak jakbym krzywo przespała noc, ale ten ból stawał się coraz intensywniejszy. Dziś jest to nie do zniesienia. Boli mnie lewe ramię, łopatka, obojczyk, szyja aż do brody oraz klatka piersiowa po lewej stronie. Ból jest pulsacyjny i..