Bóle prawy bok

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 629

.. ...własnie mi. odczuwam rózne bóle najbardziej dokucza mi ostatnio brzuch który boli mnie wprost cały i tylko jak sie położe przynosi lekka ulge, meczy mnie to juz dosc długo, miałam usg jamy brzusznej bo czesto odczuwam ból w prawym boku pod żebrami ale usg wyszło dobre, a wstydze sie..

bóle w boku

.. ...wyrostek.Od tamtego czasu mam bóle w lewym boku czasami ale żadziej w prawym. Ból nie jest silny i występuje kilka razy dziennie. Mam podwyższone OB. USG brzucha wporządku badania ginekologiczne również nie wykazały żadnych nieprawidłowości.Stosowałam diety lekkostrawne i wtedy też nie..

Bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...nadzieja... ja też mam bóle po lewej str w żebrach - jak kolka i najgorzej jest jak siedzę dłużej lub niewygodnie i jak leże na prawym boku to w lewym mnie boli - ból straszny nawet potrafi obudzić - z bólu czasammi nie mogęoddychać - pomaga mi poożenie się na brzuch - ól się zmniejsza i..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...Pozdrawiam Miałam podobne bóle,bardzo nisko w podbrzuszu, też wewnętrzna stona jednego uda. Mam cyste na jajnku, nie grożną , zmniejszjącą się. Są one sporadyczne, promieniujące, przechodzą nawet na kręgosłup. Przebadaj się u ginekologa, koniecznie badanie USG pochwy. Jeszcze raz ja...

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...jestem sama.Ja też mam bóle w prawym boku i chirurg raczej wyklucza wyrostek.Ból mam już od 3 miesięcy, ciągle biorę nospę lub leki przeciwbólowe.Jestem w trakcie diagnozowania ale na ten moment jeszcze nie wiadomo co mi jest.Mam już dosyc tej niepewności i ciągłego strachu.Czasem nospa..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...co u Was. witam mam bóle od tygodnia w prawym boku..od wczoraj sie nasliliły.. czy to oznacza że jestem w ciąży?? nie robiłam jeszce testu ciążowego i nie byłam u lekarza.. co mam robic?? radzę iść do specjalisty - najlepiej kogoś jednak od medycyny noekonwencjonalnej, kto zna problemy..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...uwagę w związku z tym bólem. Jestem na specjalnej diecie eliminującej pokarmy wywołujące stany zapalne w moim organiźmie. Brałam bardzo długo pigułki antykoncepcyjne - ale brak powiązania. Poza tym chciałabym już zajść w ciążę, ale bez dokładnej diagnozy nie chcę ( nie daj Boże )..

Ból po prawej stronie klatki przypominający siniak

.. ...nie można nazwać tego bólem, bo nie boli cały czas tylko jak naprężę mięsień z prawej strony klatki to wtedy czuję ból tak jakby to był siniak albo popularny ból po wysiłku fizycznym tzw * zakwas * . Najbardziej objaw się pojawia rano, w ciągu dnia w miarę spokój i wieczorem najbardziej..

Stany podgorączkowe i objawy refluksu

.. ...skurcze jelit ( mialam bóle w prawym boku, już minęły od leków ). Zastanawiam się teraz czy gorączka może trwać jeszcze przez ten refuks i lekkie zapelenie czy dolega mi coś jeszcze, np. problem z jelitami? Dodam, że mamteż od jakiegoś miesiąca zgrubienie na prawym boku, na wysokości..