Bóle serca na tle nerwowym

Propranolol a betaloc zok - Str. 2

.. ...trzepotanie i niezbyt silne bóle w okolicy serca. Byłam dziś u lekarza , zrobiłam EKG, ale niczego specjalnego nie wykazało. Lekarz stwierdził, że to pewnie na tle nerwowym i przepisał mi Milocardin, Propranolol i Staweran - doraźnie. Jednak gdzieś wyczytałam, że staveranu nie powinno..

Bóle i kłucie serca

.. ...mam zdrowe serce i te bóle to tylko na tle nerwowym. Teraz już mnie mniej boli, w przeciwieństwie do dni wcześniejszych, kiedy zaczęło się wszystko od długiego i strasznego bólu w klatce piersiowej. Serce się daje jednak we znaki, gdy się zdenerwuję lub nastąpi duży wysiłek fizyczny. Nie..

Mam problem i nie wiem co mi sie dzieje...

.. ...mam pytanie czy takie bóle moga występować na tle nerwowym?? Nie zwlekaj,idz do lekarza.Bóle przy oddychaniu mogą świadczyć o poważnych problemach serca. a może od tych tabletek przeciwbólowych jelito grube ci nawala?Nie wyobrażam sobie jak można brać naraz 3 - 4 tabletki p.bólowe.Jak..

Interpretacja holtera

.. ...Od kilku lat odczuwam bóle za bostkiem: ucisk, kłucie. Uważałam, że to na tle nerwowym ale od kilku tygodni pojawiło się mrowienie lewej dłoni, silne kołatanie serca ( pojedyńcze silne uderzenia, potykania się jak i też kilka - kilkadziesiąt odczuwalnych uderzeń, które czuję jak fale..