Bóle serca przyczyny

Badanie EKG Holter (całodobowe monitorowanie rytmu serca)

Badanie EKG Holter (całodobowe monitorowanie rytmu serca)

.. ...EKG w połączeniu z np. bólem w klatce piersiowej są cenną wskazówką dla lekarza prowadzącego; ocena sprawności stymulatora serca u pacjentów ze wszczepionym rozrusznikiem ( stymulatorem serca ); omdlenia, zasłabnięcia, utraty przytomności - potwierdzenie lub wykluczenie przyczyn..

Niedotlenienie przyczyną zawału serca?

.. ...zażyła Ketonal Forte na bóle stawów, po 30 minutach zaczęła się ostra reakcja alergiczna objawiajaca się opuchnięciem gardła, obrzękiem płuc...mało brakowało, aby się udusiła. Miała bardzo wysokie ciśnienie. Pogotowie zabrało ją na OIOM przy oddziale kardiologicznym, tam po podaniu haków..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...piersiowej, w szyi, okropne bóle. To trwa juz okrągły tydzień non stop i wpędza mnie w straszny dołek...Nie byłam jeszcze u kardiologa, chociaz zamierzam się przejść, ale wszyscy mówią że to nerwica... - na ostrym dyżurze usłyszałam to samo - praca serca ok, przyczyna: nerwy i za mało..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 73

.. ...oceni czy tak ma być. Bóle głowy już wyjaśniłam - okazało się że powoduje je przewlekłe zapalenie zatok czołowych, nosowych i szczękowych. Pod koniec września albo na początku października będę miała zabieg udrożnienia zatok. Laryngolog powiedział że w 99% to jest przyczyną bólów głowy...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 279

.. ...polowke.Cisnienie obiawia sie bólem glowy wlasnie gdy jest goraco to jest wysokie cisnienie i ja to odczuwam czasami az mi sie słabo robi. Dobrze sie czuje jak jest deszczowa pogoda.Niewiem wlasnie z jakich przyczyn mam to nadcisnienie cholesterol mam w normie i mam 23 lata.Myslalam ze..

Ból serca w trakcie leżenia

.. ...nerwicę miewają takie bóle. przerazajace ;/ objawy ile masz lat? to co teraz masz moze byc przyczyna jednej NIELECZONEJ CHOROBY ktora pociagla za soba caly sznurek drastycznych objawow wazne ile jest lat i lepiej se pojdz do prywatnego kardiologa ci z kasy chorych nie staraja sie i..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...przewrócenie się serca z bólem i z dużym nei pokojem. Mam uczucie ucisku z tyłu głowy, przy zwykłym chodzeniu nie czuje równowagi. Czasami mam zawroty głowy. Moje serce zupełnie nie bije normalnie. Prosze o pomoc. to sa typowe objawy nerwicy udaj sie do psychologa. Marta,chce Ci pomoc..

Praca przyczyną choroby serca?

.. ...ponieważ mam 28 lat a bóle pojawiły się 2 lata temu gdy zacząłem prace na maszynie która wytwarza w trakcie pracy rytmiczne uderzenia ( bardzo głośne ) oraz drgania synchroniczne.Słyszałem o takim czymś że serce morze sugerować się tym rytmem i zmieniać swój biologiczny rytm?Czy to..

Omdlenia przy dłuższym staniu oraz problemy z krążeniem

.. ...także powiedział, że bóle w okolicy sercaprzyczyną skurczu mięśni i nie jest to związane z sercem. zalecił mi się mniej denerwować. czy powinnam zapytać sie go też o jakieś leki uspokajające? Mozesz jeszcze sprawdzić poziom elektrolitów bo to moze być powód bólu nóg. Jezeli to..

Bóle niewiadomej przyczyny

.. ...także miewam dziwne bóle w okolicach serca, a mam tylko 15lat. Kiedyś, kiedy jeszcze rosłam i to dosyć szybko, lekarze mówili, że to właśnie wzrost jest przyczyną, bo serce ze wszystkich organów rośnie najwolniej. Ale ja już nie rosnę przynajmniej od roku, a kłucie mniej więcej po..

Pulsowanie brzucha z prawej strony w rytm bicia serca

.. ...forum. taę mam takie bóle i mam to gdzieś, pewnie są od kręgosłupa albo jakieś potłuczenia żeber. Ja mialam podobne dolegliwosci i jak sie okazalo mialam nadczynnosc tarczycy. mój mąż miał takie same objawy i wyszło w badaniach,że ma kamice moczanowa.bierze leki i jest na diece; -..

Czy ktoś też tak ma? objawy nerwicy?

.. ...badań,choroba może być złożona,bóle mogą pochodzić od kręgosłupa /RTG/Osłabienia mogą mieć różne przyczyny.USG serca /echo/nie ma potrzeby powtarzać skoro było robione niedawno.Takie objawy nie występują bez powodu,należy szukać przyczyny osłabień.Lekarze ogólni niechętnie wysyłają do..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. Bóle, mocne kłucie najpierw lekko po prawej stronie serca, teraz prawie przy ramieniu. W dzień wszystko jest ok, gdy kłade się spać również. Ale budze się bardzo wcześnie rano z ogromnym kłuciem właśnie po prawej stronie. Boli szczególnie przy nabieraniu powietrza. Przyczyną może być kilkuletnie palenie,..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...Ostatnio powróciły nerwobóle ( ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca ), a przynajmniej lekarz ( ok pół roku temu ) tak to zdiagnozował. Ostatnio bóle powróciły ale z nowymi objawami. drętwienie kończyn ( bez przyczyny np. kiedy siedzę., Zdarza się rzadko na szczęście ). Do tego..

Nerwica serca

.. ...lekarka po wyniku EKG, że bóle w klatce piersiowej mogą być spowodowane przepukliną przełyku ( o zgrozo ). Poszłam zrobić echo serca i wtedy się zaczęło wyjaśniać. Nie chcę straszyć, ale może warto próbować szukać przyczyny, chyba że jesteś pewna tej nerwicy. Przez ostatnie cztery lata,..

Kujący ból serca przechodzący do żołądka

.. ...co jakiś czas kujące bóle serca i przechodzą one do żołądka , jestem nerwową osobą ponieważ życie mnie nie oszczędzało już w tym wieku mam nawet siwe włosy , kiedyś ważyłam 45kg , ale po ciąży przytyłam i ważę teraz 65kg przy wzroście 157cm , bardzo proszę o poradę czy powinnam iść z tym..

10-15 minutowy ból serca i zębów dolnej szczęki.

.. ...i po raz pierwszy z bólem zębów. Wyczytałem gdzieś, że przyczyną może być stres ( ale kto go nie ma, szczególnie w dzisiejszych czasach ) lub dusznica spowodowana stresem, utrudnieniem dostępu krwi do serca etc. Czy to był jakiś stan przed zawałowy, co muszę w taki wypadku zrobić?..