Bóle serca w młodym wieku

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 231

.. ...mama tez ma te nerwo bóle w okolicach serca moze to po nIej? ale czemu tak w młodym wieku to mam? a i zapomniałabym ze mam tez czasem tak ze serce bije mi strasznie szybko i jakbym czuła je w gardle. Witam Chociaz nigdy nie przypuszczalam ze kiedykolwiek dotknie mnie nerwica dzisiaj..

Bóle serca w młodym wieku

.. Mam 17 lat od ok.2 - 3 lat mam duszności i częste skurcze.Brakuje mi powietrza nie moge oddychac czesto sie denerwuje,a wtedy to sie nasila .Odczuwam bol w klatce piersiowej co dziwne zarowno z prawej jak i z lewej strony.Lekarz podejrzewał tarczyce lecz badania nic nie wykazały poza arytmią serca i ciągle..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą - Str. 3

.. ...rozkurcz mięśni. czy bóle w klatce mogą też byc spowodowane tym że mam nie domykalność zastawki aortalnej. kardiolog co każdą wizyt mówi że sie coraz bardziej nie domyka ale uspokaja że z tym można żyć. ostateczność to na stół i operacyjnie to * naprawić * . Dzień dobry. Jestem..

Częstoskurcz? silne bóle w klatce piersiowej

.. Mam wielka prośbę: ) Ponieważ jestem młodą osobą, mam zaledwie 21 lat i nie bardzo interesują mnie choroby... Urodziłam się z wadą serca, lekarze kazali kontrolować mojej mamie dalej tą wadę, ponieważ nic złego się nie działo mama po prostu zaniedbała to. W wieku około 13 lat zaczęło mnie męczyć, nie mogłam..

Kłucie w sercu

.. ...!!!!!!!!!!!!!11 nerwobóle najprawdopodobniej - ale jeśli Cię to martwi to idz na echo i ekg serca: ) Ja tez tak czasami mialem - to nerwobóle, ale na wszelki wypadek skonsultuj to z lekarzem, pozdrawiam Bardzo często takie kłucia występują w młodym wieku , to mogą być bóle tzw...