Bóle somatyczne w nerwicy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 633

.. ...największy problem. a jak te bóle wyglądają u Ciebie? boli cała głowa? Andi2005 te objawy są mi znane... to na pewno nerwica... szara_ja18 u mnie te uciski koncentruja się na lewej stronie głowy, a dokładnie w okolicach skroni. Powiedziano mi, że są to objawy somatyczne nerwicy. Jednak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 978

.. ...uprzedzić,że jeżeli bóle występują na podłożu psychosomatycznym,to paracetamol nie zda się na długo.W mojej sytuacji na samym początku pojawienia się objawów trafiłam do szpiatal ze strasznym bólem głowy i drgawkami.Tzn.najpierw trafiłam do ambulatorium.Dali mi tam dożylnie lek..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...częstokroć pojawiają się bóle somatyczne, głównie są to bóle brzucha. W dorosłym życiu społeczny lęk przeradza się w różnego rodzaju fobie. Jeżeli patrzeć na człowieka całościowo na jego rozwój to nie można pominąć sfery moralnej i związanego z nią lęku. Dla psychoanalityków właśnie lęk..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 33

.. ...ale myśli o zawale i bóle somatyczne pozostały . Nie chcę zwiększać dawki seroxatu ( biorę 20 mg )jak radzi lekarz uważam i tak że branie tego leku jest dla mnie porażką ale uwierz nie dałabym rady chodzić do pracy , być matką i żoną .Wciąż się boję że moje serce nie pracuje jak trzeba..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 302

.. ...siedzi pod kopułką. Mam bóle somatyczne,lęki i to wszystko sprawia ze me serduszko wariuje. Jestem w trakcie psychoterapii,i walcze z moimi ukrywanymi przez wiele lat emocjami.. egzaltacja ...nie boj sie seroxatu ,ja go bralam i leki przechodza ,nie mialam skutkow ubocznych .musisz..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem którego brałam pare lat i który mi pomógł, potem go odstawiłam, i jak znowu było coś..