Bóle środka głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...zmęczenie, senność i bóle głowy bywają uciążliwe. Byłam z tym nawet u lekarza ( badając serducho ), ale powiedział mi tylko, że pozostaje mi czekać, aż się zestarzeje i ciśnienie naturalnie się podniesie : - ) Reniu cieszę się Twoim sukcesem i że * przetrwałaś * . Ja mam jeszcze jeden..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...samego rana męczę się z bólem głowy ale za to nie wystąpiły jak do tej pory inne objawy, aż jestem w szoku. Od kilku dni biorę nowe leki może to one zaczynają dziełać. Gabi jeżeli masz problemy ze snem to się nie męcz i spróbuj wziąć jakieś delikatne środki nasenne, bo inaczej wykończysz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 733

.. ...cierpiałąm na uporczywe bóle głowy od rana do nocy , w zasadzie tylko noc mogłam przespać spokojnie choć zaśnięcie dosłownie każde było koszmarne, Miałam stały ucisk na głowie odczucie jakbym miała w środku gulę i ten ból mnie paraliżował. Mdlałam na ulicy, zabierała mnie erka i w..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...wrak silne uciskające bóle pleców i klatki piersiowej do tego te uczucie braku miejsca w środku. Pracuje na komputerze, ale nawet to jest dla mnie trudne bo nie mogę sie skoncentrować. Chciałem się zapytać czy występują u ciebie lub występowały bóle głowy z takim uczuciem strzelania w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas spanikowałam - przez miesiąc robiłam sobie mnóstwo badań holtery, badania..

Dodatkowe skurcze - Str. 89

.. ...objawiał się tak: zawroty i bóle głowy, kołatania serca - jakby mi się w wszystko w środku trzęsło, uczucie odpływania ( jakbym miała stracić przytomność ), dreszcze, ból w klatce piersiowej, nogi z waty. i to mnie trzymałokilka godzin. Miałam te ataki co jakiś czas przy regularnym..

Dodatkowe skurcze - Str. 95

.. ...przez kilka godzin ), bóle w klatce piersiowej bóle i zawroty głowy, rozdygotanie w środku, dreszcze. Nie mogłam jeździć samochodem, a praca ( siedzaca przy komputerze ) była dla mnie sporym wysiłkiem, nie mówiąc o takich przyjemnościach jak uprawianie sportu, czy pójście chociaż czasem..

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. .....powiedział , ze to bóle napięciowe ...nerwica...i kazał brać seronil!! Pozdrawiam! Witam! Jestem tu nowa, więc wybaczcie, jeśli w złym miejscu piszę. Ale także chodzi o ból głowy. Chodzi o to, czy możecie mi poradzić, gdzie w Poznaniu można zrobić ( prywatnie ) tomografię komputerową..

Bóle głowy przy gwałtownym ruchu

.. ...czoła! Również z tym bólem pojawiły się bóle karku lecz tylko lewej strony! Gorączki nie mam lecz co jakiś czas nachodzi mi tak jakby wyższa temperatura ( gorące czoło )! Gdy robie gwałtowne ruchy czuje ukłucie w skroniach! Co to może być? Żadne środki przeciwbólowe nie pomagają!? chyba..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...roku zaczęły się silne bóle głowy, zawroty głowy i nudności, nie mogłam nigdzie wyjść ponieważ zaraz kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie że zemdleję, wówczas panikowałam, nogi miałam jak z waty i czułam, że wewnętrznie w środku się trzęsę. Te drgawki występowały już przy silnych..

Paraliż senny

.. ...budzisz się zmęczona i/lub z bólem głowy, wtedy to ewentualnie może być bezdech senny. W takim przypadku powinnaś unikać alkoholu i środków spokajających/nasennych, starać się spać na boku i iść do lekarza...

Ciężkości z oddychaniem

.. ...bardziej, że od roku mam bóle w kręgosłupie, budzę się w środku nocy nie mogąc złapac tchu, mam zawroty głowy, mrowienie w rękach i nogach oraz problemy z koncentracją. Byłam już u tylu lekarzy, że aż wstyd mi prosic o następne skierowanie, nic nie pomaga. Wciąż bolą i * pieką * mnie..

Bóle w klatce piersiowej, mdłości i zawroty głowy

.. ...czasu odczuwam silne bóle w klatce piersiowej jakby przeszywały mnie igły, po lewej stronie mocniejsze tak jakbym miała w środku coś wielkiego. Czasem mam duszności, które łączą się z mdłościami i zawrotami głowy. Podkreślam, że w rodzinie jest wiele przypadków z przykrymi..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...wspólnego z tak silny bólem głowy? po prostu masz migreny i pomęczysz sie troche mnie znikły w okresie menopauzy a trwały z 15 lat .wziełam sie na sposóbże na noc brałam środek nasennyi przesypiałam ten ból rano budziłam sie jak nowo narodzona i tak 15 lat mineło pozdrawiam radzę tego..

Dziwne uczucie...

.. ...pojawiły się : częste bóle główy [ nawet teraz jak nie mam bólu głowy to wystarczy, że nacisnę po prawej stronie głowy i czuję taki otępiający ból w środku czaszki...jakkolwiek to nie brzmi.]Oprócz bólu głowy występują też czasem zawroty głowy - najczęściej jak próbuję zasnąć bądź gdy..

Nerwica ??? Skoki ciśnienia...Ból i zawroty głowy...

.. ...78 . Bardzo mam silne bóle z tyłu głowy gdy się z chylę i wyprostuję i lekkie zawroty. Byłem u lekarza i zapisał mi leki na nadciśnienie lecz wydaje mi się że gdy biorę te tabletki to gorzej się czuję. Mam skierowanie do kardiologa. Czuję tak jak by mi coś w środku klatki piersiowej..