Bóle szyi przy nerwicy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 81

.. ...poszłam do lekarza przez bóle w klatce,zrobił mi ekg i zbadał i kompletnie nic nie wyszło. Dał mi wtedy jakieś tabletki uspokajające. Te nasze bóle są na 100% na tle nerwowym. Podobnie jest z bólami kręgosłupa. Całkiem możliwe że te twoje też są od kręgosłupa. U mnie te bóle są..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...członka rodziny - okropne bóle głowy, zawroty głowy, dziwne uczucie pełności w głowie i zatokach, bóle szczęki, szyi - poznałem co najmniej kilkanaście sposobów na to, jak potrafi boleć głowa. Te kilka lat temu nie miałem zielonego pojęcia o nerwicy, biegałem po różnych lekarzach...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 594

.. ...wszystkim. Poza tym miałam bóle pleców, zwlaszcza w odcinku koło szyi. Dostałam skierowanie na TK głowy i MRI kręgosłupa szyjnego. Rezonans wyszedł bez zmian, a co wykaże tomografia to się okaże za tydzień, bo na wyniki trzeba będzie trochę poczekać. Trzymajcie za mnie kciuki, bo mam lęk..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 760

.. ...się! a ktoś z was mial bóle szyi albo tak jakby miał coś w przełyku ale tarczyca w normie do wampi myśle ze mąż widzi ze cos jest nie tak mimo iz ja starannie staram sie to ukryc ale juz poprostu nie mam sily i coraz czesciej mam napady lęku:( ( a czy znasz moze adres jakiegos..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 34

.. ...przymróżeniem oka/. Mam nagłe, bóle i cierpnięcie łydek, /tzw miękkie nogi/ robię sie blada jest mi zimno, słabo, gorąco idzie od głowy, szyi i uszu i strasznie sie denerwuję wszystko mnie drazni, do tego mam jakby parcie na stolec, ale bez biegunek/pojawia sie nagle i już przez cały..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 174

.. ...objawy - pieczenie i bóle klatki piersiowej i za mostkiem, uczucie tracenia przytomności, duszności, mrowienie twarzy, szyi, kończyn. Cały czas myślę, że mam jakies choroby, że cos się stanie, że umrę i w ogóle nie potrafię o niczym innym myślec. Nie biorę żadnych leków a od otoczenia..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 30

.. ...nagła utrata równowagi, bóle i spięcia szyi, karku, głowy, uczucie jakby * drętwienia mózgu * ) trwają cały dzień ( oczywiście z róznym nasileniem ), od kiedy otworzę oczy do momentu kiedy ich wieczorem nie zamknę. Nie wiem czy o charakterystyczne dla nerwicy - tzn.permanentne objawy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...jestem spokojna i jak mam bóle mięśni, duszności, ścisk w klatce piersiowej, ból szyi, uszu, ból pod obojczykami, karku ramion to myślę,że chyba jestem chora na jakąś straszną chorobę. A jak mi nic nie dolega to nie mam złych myśli. Skąd masz pewność, że to tylko nerwica ? Marzena..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...ciężkości w mostku - Bóle - kłucie w karku - Ogólne osłabienie - Kłucie w przedniej całej przedniej części szyi, jak by takie drobne igiełki, ale to tylko czasami - Gdy wdycham mocniej powietrze kuje mnie po lewej stronie klatki piersiowej - Czuje, że ciężko mi jakoś w mostku Chciałbym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1126

.. ...nie do życia, częste bóle głowy , skroni, czuje wszędzie puls ... w nocy czasem nie czuje swoich rąk , tak jak by ich nie było. Nie wiem jak często ale czuje taki lekki nieprzyjemny nie wiem ból / ucisk po lewej stronie szyi , w miejscu lewego płatu tarczycy. I dodam ze nie jestem typem..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno. Sama doszłam przy pomocy banalnego testu z apteki - że mam zakażenia helicobacter pyroli...

Ból serca, boli mnie prawe ucho, szybko sie mecze

.. ...ból gałek ocznych i bóle glowy. Oczywiście badania wykazały, że wszystko jest w porządku. Jeśli lekarze mówią, że wszystko jest ok., to tak wlaśnie jest - uwierz im. Ja w początkach mojej nerwicy też miałem dziwne objawy: uścisk szyi, podduszanie w dołku jarzmowym, drętwienie pod żuchwą,..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 48

.. ...dziwne dolegliwości.. bóle ręki lewej, szyi, czasem klucia w klatce.. Badanie EKG robiłam już chyba 10 razy, holtera też miałam. I USG serca... nie wiem może też mam nerwice... W sumie jestem nerwowa i wrażliwa.. do tego te lęki... jak mnie to dopada, to nie myślę o niczym innym ja tylko..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy wyszły jej węzły chłonne w okolicy szyi, męczy ją lęk o to, że nie będzie zdrowa, że się nie wyleczy, bo nie wiadomo co jej jest, stała się drażliwa, często płacze. Aktualnie skarży się na ból głowy, zmęczenie, senność, lęk,..

Nadcisnienie lub nerwica???

.. ...dyskopatię szyjną i też bóle w kl piersiowej, pleców, szyi karku. Moje gg 20893688 jak masz ochotę to zapraszam. Marzena Marzena , chetnie porozmawiam tylko ze ja nie mam ani gg ani skypa jedynie Tel lub net. Ja mialam tomografie calego kregoslupa w maju 2009 i tylko byl problem z..