Bóle trzustki

Ból trzustki

.. ...obejmuje głowę trzustki ). Bóle wywołane patologią tego narządu, najczęściej ostrym lub przewlekłym zapaleniem trzustki, są odczuwalne głównie w lewym nadbrzuszu. Ostre zapalenie trzustki. Ostre zapalenie trzustki jest przyczyną niezwykle silnych dolegliwości bólowych. Choroba często..

Nerwica? nie wierzcie w to!

.. ...wieku,najbardziej przerażają mnie te bóle i pieczenia. napisz jasniej na co zmarla Twoja siostra i babcia? bo teraz nie wiem czy na zastawki czy na gruczolaka?pozdrowienia moja babcia zmarła na serce i siostra tez u siostry stwierdzono tylko szmer ale babcia miała to samo co ja pisze tu..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...że tak objawiają się bóle wieńcowe, również mogą zacząć się w nadbrzuszu ) Że to kłucie pojawiło się w okolicach śledziony/trzustki poszłam na usg brzucha, które wyszło poprawnie, żadnych patologii ( morfologia i ob w normie ) Pobolało i minęło i nie mam tego do dziś Ale od tego czasu..

Błagam o pomoc..

.. ...ranem 10 lutego 2010 z bólem całego brzucha i wzdęciem zabrało mnie pogotowie do Szpitala Grochowskiego. Po badaniu USG stwierdzono ostre zapalenie trzustki. Badania krwi wykazały podwyższony poziom cholesterolu i kilkukrotnie przekroczoną normę trój - glicerydów. Podobnie jak przed..

Tętniak aorty brzusznej???

.. ...bardzo sporadycznie mam bóle w okolicy trzustki i śledziony Dwa razy ból promieniował do góry ( ramię, szczęka ) Byłam na usg brzucha, które nic nie wykazało Dodatkowo jak położę rękę na brzuchu to czuc jak okolice gdzie jest trzustka, aż podskakują Również widac to gołym okiem Jednak..