Bóle w dole

Ból serca

Ból serca

.. ...po podanie nitrogliceryny. Bóle wieńcowe i zawałowe są znacznie mniej nasilone u cukrzyków. Zawał nie zawsze powoduje książkowe dolegliwości, znane są różne maski zawałowe, na przykład maska brzuszna...

Fluwoksamina (Fevarin)

.. ...hipotonia ortostatyczna, bóle i zawroty głowy, tachykardia, zaburzenia żołądkowo - jelitowe. Część tych dolegliwości może nie być związana ze stosowaniem fluwaksaminy, ale stanowić manifestacje samej depresji. Nie wolno łączyć fluwoksaminy, anie żadnego innego leku powodującego wzrost..

Sercowy zespół X (kardiologiczny zespół X)

.. ...Jedynym objawem choroby są bóle zamostkowe, podobne do tych w chorobie niedokrwiennej serca ( tzw. bóle wieńcowe ). Nasilenie dolegliwości może być jednak większe, a podjęzykowe podanie nitrogliceryny często nie przynosi pożądanych efektów. W toku diagnostyki przeprowadza się zawsze..

Choroba tako-tsubo (kardiomiopatia wywołana silnym stresem)

.. ...tsubo zwykle przebiega z bólem w klatce piersiowej i objawami niewydolności serca, stąd zawsze należy wykluczyć zawał. W przypadku opisywanej kardiomiopatii, nieprawidłowość w EKG wycofują się w przeciągu kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy. Dolegliwości i zaburzenia kurczliwości..

Ból trzustki

.. ...obejmuje głowę trzustki ). Bóle wywołane patologią tego narządu, najczęściej ostrym lub przewlekłym zapaleniem trzustki, są odczuwalne głównie w lewym nadbrzuszu. Ostre zapalenie trzustki. Ostre zapalenie trzustki jest przyczyną niezwykle silnych dolegliwości bólowych. Choroba często..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...choroby pojawiają się bóle barku promieniujące do okolicy międzyłopatkowej. Tego typu dolegliwości należy różnicować z takimi groźnymi jednostkami chorobowymi jak zawał mięśnia sercowego i pęknięcie tętniaka rozwarstwiającego aorty ( bóle w okolicy międzyłopatkowej schodzące coraz niżej..

Polineuropatia cukrzycowa

.. ...mrowienia, alodynia czy bóle samoistne w obrębie stóp, podudzi i rąk ( skarpetki i rękawiczki ). Dolegliwości nasilają się w nocy i podczas stresu lub wysiłku. Leczenie powinno być nie tylko objawowe ( leki przeciwbólowe ) ale przede wszystkim przyczynowe - dobre efekty przynosi..

Akarboza (Glucobay)

.. ...niepożądane leku: wzdęcia, bóle brzucha, gazy i biegunki. Przy prawidłowej diecie dolegliwości te ustępują po około tygodniu stosowania leku. Akarbozę można łączyć z pochodnymi sulfonylomocznika oraz z insuliną. W przypadku wystąpienia hipoglikemii z uwagi na inne leki przeciwcukrzycowe,..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby są wielorakie – zmniejszenie objętości wyrzutowej i minutowej serca ( spadek tolerancji wysiłku ),..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 13

.. ...arytmii dokuczają mi bóle w klatce piersiowej i inne dolegliwości typowe w chorobie wieńcowej. Zastanawiam się więc czy nie powinnam w Centrum w Aninie udac się najpierw do lekarza, który ukierunkowałby mnie co dalej, czy może najpierw koronarografia. Ale niestety nie znam lekarzy w..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...szybciej, pojawiły sie bóle w klatce piersiowej i kłucie ale to sobie odpuściłam bo wiem iż kłucie nie jest bólem sercowym. jednak szybkie bicia serca nadal trwały, poszłam do mojej lekarki ale ona stwierdziła że jest wszystko ok. Nasiliły się także moje dolegliwości, otóż odkąd pamietam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...spróbuj jakoś ignorować te bóle, chociaż wiem, że to trudne. Wmawiaj sobie, że nic Ci nie będzie, zdrowy rozsądek podpowiada Ci na pewno, że skoro serce masz przebadane, to jest ok. Nie szukaj sama przyczyn Twoich dolegliwości, bo będzie jeszcze gorzej.Lepiej znajdź sobie jakieś zajęcie...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 75

.. ...dziwnych objawów: przeróżne bóle , drętwienie kończyn , zawroty głowy, mdłości, omdlenia, ogólne osłabienie organizmu itd. długo by wymieniac. I ja miałam chyba wszystkie możliwe dolegliwości, więc zaczęłam szukać , co właściwie jest tego przyczyną, co mi dolega? Także Wiolu nie martw..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i przerażona, zasłuchana we własny organizm jakoś docierałam do rana. Każda, najdrobniejsza nawet dolegliowść urasta u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 120

.. ...kręgosłup może dawać różne bóle,w tym głowy.Może wystarczzy trochę tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych plus rehabilitacja i po sprawie.Po co tak się zadręczasz.Sory za błędy,ale nie chce mi się ich poprawiać.Byłam dzis u kardiologa.Złożą mi jeszcze Holtera i będzie to moje..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...dawało mi zasypiać. Bóle w klatce piersiowej i drętwienie lewej ręki są straszne. Zrobiłam wszystkie badania od holtera ekg po echo serca. Teraz niesamowicie puchną mi nogi, mam zaledwie 21 lat i nie mam zielonego pojęcia skąd mi się to wzięło. To straszna dolegliwość. W najbliższym..

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...pacjenci odczuwają czasami bóle w klatce piersiowej, które moim zdaniem mają podłoże psychiczne. Jeśli po wzięciu powiedzmy dziesięciu głębokich oddechów bóle nie przejdą, lepiej skonsultować się z kardiologiem. Należy obserwować miejsce wkłucia i sprawdzać, czy nic tam niepokojącego się..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...dolegliwości jak np bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie i zawroty głowy. Ogólnie mówiąc która powoduje dolegliwości. U mnie dzisiaj wykryto zespół Barlova. Objawy jakie mi towarzyszą to niekiedy zdarzające się bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...dawałam sobie rady, miałam bóle w klatce piersiowej, podwyższony puls, kołatanie serca, ale przedewszystkim bałam się że umrę. Te sytuacje mnie tak męczyły, że zrezygnowałam z pracy. Poszłam do psychiatry, tam dostałam lek przeciwdepresyjny i jakoś pomalutku wracam do normalności, staram..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...przez was dolegliwości : bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera jeżeli on nic nie wykaże to wtedy zrobić konsultacje neurologiczną. Ale na..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 3

.. ...szmerów już nie ma,a bóle w klatce piersiowej są bez podstawne bo ekg wyszło dobrze...a dzsiaj postanowiłam przebadać się u znajomego lekarza który powiedział że szmery w sercu są nadal...a moje dolegliwości takie jak kołatanie serca,zatrzymanie oddechu,to że przytyłam ok 10kg w 2lata i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...inaczej objawy takie jak bóle głowy różneco rodzaju, jakieś schizy z nimi związane drętwienia,. zaczerwienienia, omdlenia,wrażenie że zaraz się przewróce, zatrzymujące lub przyśpieszające bicie serca itp. A miałam te dolegliwości 1rok. Teraz już ich nie mam. Czasami tylko może raz na 2..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem się nawet pójść do sklepu w obawie że poprzewracam regały sklepowe.Co prawda chodziłem do lekarza,badania krwi OK,drętwiał mi również..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 127

.. ...jak:roznego rodzaju bóle w klatce piersiowej,dusznośc,trzesienie rak,nie moge usiąśc spokojni na dluzej niz kika mint bo zaraz wszystkie te dolegliwości sie wzmagają.Obecnie nie pracuje i boje sie podjac jakiej kolwiek pracy z powodu tej choroby Chodze do psychologa i biore leki Xanax i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...szafce...robiłaś echo? U mnie bóle w klatce uspokoiły się właśnie po zrobieniu echa, jak się dowiedziałam że mam wypadanie płatka i on może właśnie dawać różne tego typu dolegliwości, u mnie dzisiaj w miarę oki ( póki co ) może dlatego że nie zajrzałam do neta i nie naczytałam się..

Chelatacja uwagi, spostrzeżenia pozytywne i złe

.. ...poprawe ja miałem najpierw bóle nóg i rąk zwłaszcza w nocy. Podobno nazywa się to chromanie przystankowe i wiele innych dolegliwości o których wcześnie nie miałem pojecia. Wiem,ze jest to droga impreza głównie na początku bo trzeba 3 razy w tyg. ale po trzech tyg. juz 2 razy a potem..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...strach, czułem zawroty, bóle w okolicy serca. Sam już czasami nie jestem pewny co konkretnie mi dolega dlatego chciałbym zapytać jak radzicie sobie z podobnymi problemami jak moje. Pozdrawiam !!! krzysztof zrob te badania ktore zlecil ci kardiolog ale mysle ze to przejawia za nerwica..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 7

.. ...wewnętrznych ( kołatanie serca, bóle okolic mostka, neuralgie międzyżebrowe, nadwrażliwość jelita i wiele innych ). Oczywiście w pierwszej kolejności należy wykluczyć chorobę organiczną obiektywnymi badaniami i tu rola lekarzy specjalistów, a jeżeli nie znajdzie się obiektywna przyczyna..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...ija również mam częste bóle głowy, które trwaja po kilka - kilkanaście dni. Na początlu bardzo się bałem, bo mysłałem że to może guz mózgu. Poszedłem w końcu do Neurologa i powiedziałem mu szczegółowo o swoich dolegliwościach. To postukał mnie młoteczkiem po kolanach, łokciach; kazał mi..

Śluzak w prawej komorze serca

.. ...się męczę - mam silne bóle mięśniowe,szczególnie mięśni podudzia są twarde i napięte Nie wiem najważniejszego czy istnieje możliowość,że śluzak umiejcsowi się jeszcze w innych miejscach mojego ciała? droga pani halino ja juz jestem 5 lat po operacji sluzaka lewego ptzrdsionka. mam takie..

Zespół jelita drażliwego

.. ...jelicie/żołątku, co powoduje lekkie bóle po lewej stronie brzucha i w podbrzuszu. Lekarz chce mi przepisywac kolejne antybiotyki, które nic nie dają. Nie moge jesc ostrych, surowych potraw,ale mimo to nadal mam te dolegliwosci. Moze ktoś ma jakąś rade żeby się pozbyć tych dolegliwosci od..

Dolegliwości po ablacji

.. ...przedsionków, silne bóle w klatce piersiowej, jakieś dziwne bicia serca itp.Od pewnego czasu( około pół roku )mam wysoki puls w spoczynku od 90 do 130 uderzeń na min.Wcześńiej leczyłam się w szpitalu dziecięcym, ale zostałam wypisana i obecnie nie jestem pod żadną kontrolą lekarską.W..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 4

.. ...już się ucieszyłem że bóle serca mam na tle nerwicowym * * niestety * * lekarze zdecydowali że potrzebne jest jeszcze ekg wysilkowe i tu wyszedł wynik dodatni .w czasie wysiłku na wykresie ujawnia się 2 mm obniżenie odc st poza tym żadnych dolegliwości w czasie wysiłku . mam zaleconą..

Dodatkowe skurcze - Str. 22

.. ...arytmii miałam okropne bóle głowy. Oczywiście badałam też przepływy szyjne, o holterze, echu serca i próbie wysiłkowej nie wspomnę, bo to był u mnie standart.Od dluższego czasu, gdy już się oswoiłam ze swoją dolegliwością, przestałam latać po tych wszystkich badaniach. Została mi tylko..

Piokal Gliwice jakie opinie?

.. ...kręgosłupa. Córka odczuwała bóle w prawej części ciała od biodra do stopy. Obecnie po 4 miesiącach od zakończenia kuracji nic jej nie dolega. Jesteśmy w trakcie badań w tradycyjnej * służbie zdrowia * ...

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...Miewałam duszności i bóle w okolicach mostka. Oczywiście stres nasilał te dolegliwości. Pyzatym mam lekko lejkowata klatkę piersiową i to również powoduje dyskomfort. Zapraszam cię zatem stworzony przeze mnie serwis społeczności internetowej, osób dotkniętych skoliozą. Znajdziesz tam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...dużo wiem. Dokuczają mi bóle w klatce piersiowej, i związany z tym niepokój, panika, że coś się wydarzy. Przypomnę, że po za Validolem, przez te 14 lat nic nie brałam. Ostatnio czuję się lepiej, jakoś zaczęłam nad tym panować. Jak mam dużo zajęć, nie mam czasu myśleć, głupawka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 57

.. ...myślami, które wywołują bóle. Naprawdę dla dziecka można zrobić wszystko. Nawet zmienić tok myślenia. Mam nadzieję że przez całą ciążę, jak również po niej nie będę odczuwać tych strasznych dolegliwości. Pozdrawiam i życzę powodzenia: ) do AgnieszkiR ja tylko chciałam Ci doradzić,ze w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 121

.. ...tygodnia mam dziwne bóle w dole brzucha - kolka? - a przy pierwszym dziecku tego nie było. Przez tą nerwicę nie cieszę się z tak wyczekiwanego drugiego dziecka. Przy pierwszym było fajnie. Pozdrawiam Witaj Iza,miałem dziś ten sam problem niemogłem złapać głębszego oddechu i czasmi kuje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 200

.. ...powoduje dyskomfort, i bóle w lewym boku, podbrzuszu. Piszcie co? Nie ma nikogo? Pewnie już śpicie1 Ja też już idę spać. Pa do zobaczenia jutro. Witaj Plamkaa!! Akurat ja mam dokładnie te dolegliwości od strony układu pokarmowego i to jest straszne,mam to od dwóch lat,ale ostatnio to..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...życia też zaczęłam mieć bóle w klatce piersiowej! To było dla mnie bodźcem do zastanowienia się nad sobą i zmiany stylu życia. W tej chwili jestem na studiach, nie biorę nic już od 2 lat i w ogóle mnie do tego nie ciągnie,poza tym nie palę papierosów, bo fajki też rzuciłam. Ale co..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...zabrała mnie erka. Te bóle trafiają się do dzisiaj występują najczęściej wtedy gdy chcę iść spać serce mi zwalnia uciska się nie równo chodzi a zaraz po tym przyśpiesza podczas tych ataków czuje się jak bym miał wyjechać nogami do przodu. Może powiecie mi co mam zrobić ?... Dołączam się..

Wysoki puls od ponad 80 do ponad 100

.. ...miesiaca mam lekkie bóle po lewej stronie klatki piersiowej, czasem mam mrowienie w lewym ręku. Raz miałam silny ból w okolicy serca i od tego czasu mam własnie takie dolegliwości które sa prawie codziennie ale nieznaczne. Mierze sobie codziennie cisnienie. Mam zawsze w normie około..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 2

.. ...smierci. Najgorsze ze czuje bóle w piersi i pozatym te wyniki które ciagle mam w glowie. Zyje tylko jedna nadzieja która daja mi lekarze i rodzina . że te dolegliwosci sa tylko przez to ze zaszybko rosne ( mam 16 lat 192 wzrostu i 82kg ) . mam nadzieje nato ze jak niebede mialtych wad za..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...jestem spokojna i jak mam bóle mięśni, duszności, ścisk w klatce piersiowej, ból szyi, uszu, ból pod obojczykami, karku ramion to myślę,że chyba jestem chora na jakąś straszną chorobę. A jak mi nic nie dolega to nie mam złych myśli. Skąd masz pewność, że to tylko nerwica ? Marzena..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...dolegliwości - straszne bóle głowy, bóle nóg,ischias, wrzody żołądka, problemy z sercem, refluks. W związku z tym, że leki mi nie pomagały, a ich uboczne działania doprowadzały do wymienionych dolegliwości, zaczęłam szukać wiedzy, by odpowiedzieć sobie na pytanie:co naprawdę jest..

Ucisk, gula w gardle - Str. 6

.. ...sytuacje kiedy juz z bólem szukalam pomocy w medycynie naturalnej i chodzilam z liscmi kapusty na szyji przewiazanej szalem i zobaczyla mnie sąsiadka ktorej opowiedzialam co mi dolega to wyobrazcie sobie popukala mnie po glowie ( jesli chodzi o te kapuste ) i powiedziala MASZ TO CO JA..

Operacja wymiany aorty wstępującej - Str. 2

.. ...przed oczami, czasami bóle serca. Jeśli miałbym ci coś doradzic to przed operacją najlepiej skonsultować to z kilkoma lekarzami i nie wiem jakie masz dolegliwości obecnie. Napewno to jest nieodzowne, im prędzej tym lepiej, gdyż z biegiem czasu serce może być coraz bardziej obciążone...

Zapalenie mięśnia sercowego - dolegliwości po

.. ...samopoczucia doszły bóle w klatce piersiowej ( takie jakby uczucie ucisku, kłucie, wrażenie jakbym był wewnatrz posiniaczony, czasem takie jakby mrowienie w okolicach serca ). Nie sa to jakieś silne bóle ale zauważalne. Raczej nie są zwiazane z wysiłkiem fizycznym Zgłaszałem to..

Dziwne bóle w okolicy serca

.. ...czasu odczuwa dziwne bóle w okolicy serca czasem kłócie z lewej strony pod sercem taki cięzar w klatce piersiowej , uczucie duszności cześto wieczorem dolegliwości występuja okresowo, dodam że trenuję bieganie od paru lat proszę o jakieś wslkazówki co to może być Najlepiej skontaktuj sie..

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...tego czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, plecach, nogach głównie łydki. Jeżeli chodzi o bóle klatki są różnego rodzaju typu duszącego trwa to nie dłużej jak dzień, typu kłującego takie bardziej impulsywne przy ruchu takie same mam pleców. Cierpię również na zespół jelita..

Serce boli po poppersie?

.. ...powodować tylko krótkotrwałe bóle ( m.in. głowy )! Ale ja od kilku dni odczuwam nieustający ból serca, wiążę to z zażyciem ów specyfiku. Czy to może być coś poważnego? Chyba będę musiał udać się do kardiologa.. ech. pozdrawiam i liczę na odpowiedzi: ) ja tez chyba mialam stycznosc z tym..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...3 dniach już ustały bóle lecz ciągle towarzyszy mi uczucie niedotlenienia i zawroty głowy. Myślę,że jest to spowodowane tłem nerwowym( okolicznościami ) ale nie wiem czy objawy same ustaną tak jak bóle mostka, czy dalej będą się utrzymywać. Myślę,że podloże tych dolegliwości może być..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...Bardzo często niewielkie bóle lewej części klatki piersiowej - okolicy serca, lewego barku, ale tych dolegliwości nie odczuwam jako czegoś groźnego. Natomiast mam duże kłopoty z tolerancją wysiłku ( 35 lat ), bóle w klatce piersiowej, uciski i trudności z oddychaniem w trakcie i po..

Wąskie naczynia krwionośne na dnie oka

.. ...piersiowej. Czy ktoś wie co może mi dolegać? hej asiu ja mam podobnie...widze nie ostro ( rozmazanie ) oraz boli mnie lewe oko...do tego strasznie sciska mi glowe...czuje sie jak by mi ja ktos miazdzyl....

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem się nawet pójść do sklepu w obawie że poprzewracam regały sklepowe.Co prawda chodziłem do lekarza,badania krwi OK,drętwiał mi również..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...sama. Do tego doszły bóle kręgosłupa, ogromne bóle głowy i karku, kiepskie samopoczucie, wybuchowość, rozdrażnienie, agresja, smutek. To już u mnie standard. Nie potrafię nad tym panować , krzyczę na wszystkich bez powodu. Chodzę od lekarza do lekarza i wykluczam kolejne choroby bo..

Częsty ból głowy

.. ...jakiegoś czasu mam okropne bóle głowy, 2 tygodnie temu dopadła mnie okropna migrena i wysoka temperatura. Nie potrafiłam nawet wejść po schodach. Do tej pory mam takie dolegliwości jak codzienne bóle głowy, ogólne zmęczenie, zawroty głowy, czasem rano budzę się nie czując prawej ręki...

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...przewrócenie się serca z bólem i z dużym nei pokojem. Mam uczucie ucisku z tyłu głowy, przy zwykłym chodzeniu nie czuje równowagi. Czasami mam zawroty głowy. Moje serce zupełnie nie bije normalnie. Prosze o pomoc. to sa typowe objawy nerwicy udaj sie do psychologa. Marta,chce Ci pomoc..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 2

.. ...zaatakowala,a kolejne klucia bóle ciala i zawroty glowy jesli sa przez ludzi traktowane np. tak * ...Jezu co mi jest ja chyba zaraz umre...itd * prowadza tylko do jej poglebiania i powstawania coraz to innych dolegliwosci wiem bo przez to przechodzilem nie raz.Moja rada spróbuj tego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 597

.. ...telepania,kołatania serca,nerwowość,bóle głowy.Byłam w szoku jak mi to wszystko powiedział.Byłam przekonana że to wina nerwicy a to wina leku te moje wszystkie doleliości.Jestem 3 dzień na zmniejszonej dawce i przyznam ciężko jest pod wieczór kiedy nadchodzi pora kiedy wcześniej brałam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 954

.. ...Ja wstałam dzisiaj z bólem głowy, jestem zła bo tyle zaplanowałam na dzisiaj a tu nici z tego, chyba, ze mi przejdzie. Wzięłam tabletki ale coś nie bardzo przechodzi. Mój mąż poleciał do Niemiec dzisiaj i ja zawsze się stresuję na te wyjazdy i pewnie z tego mnie głowa rozbolała. Ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...jeszcze podniosę, że bóle mięśni nóg, zawroty i bóle głowy miną. Tyle już różnych dolegliwości przerobiłem ( serce, wątroba, płuca, krtań, kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała )...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1126

.. ...nie do życia, częste bóle głowy , skroni, czuje wszędzie puls ... w nocy czasem nie czuje swoich rąk , tak jak by ich nie było. Nie wiem jak często ale czuje taki lekki nieprzyjemny nie wiem ból / ucisk po lewej stronie szyi , w miejscu lewego płatu tarczycy. I dodam ze nie jestem typem..

Boję się o swoje życie - Str. 2

.. ...strzykania, drętwienia i bóle, wiem że wynikają z nerwowych sytuacji które ostatnio miewam dość często i mam nadzieje ze jak sie to wszystko skończy skończą się i dolegliwości. Ostatnio oglądałam w tv program o ratownikach. Przyjechali do młodej dziewczyny ( 19 lat ) którą strasznie..

Sinienie i ból w palach u dłoni

.. ...zsinieniu z odczuwalnym bólem stają się pózniej mocno czerwone, a nawet czerwienieją całe dłonie. Najczęściej dolegliwość dotyka jednak kobiety. Chroń dłonie przed chłodem i gwałtownym rozgrzaniem, mniej stresu, wiosną będzie lepiej ! witam! mam podobny problem z tym ze u stop. problem w..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 6

.. ...poprzedzane są potwornym bólem głowy który też trwa ok 3 - 4 dni.Masakra mam dopiero 25 lat błagam powiedzcie jak zapobiegać tym strasznym dolegliwością bo za każdym razem mam wrażenie że to jest już koniec i że umieram.POMOCY Witam, Po ostatnich dniach w moim życiu postanowiłem poszukać..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 10

.. ...ciśnienie, niepokój, bóle w klatce, plecach, zawroty głowy, panika, wzywanie pogotowia, odwiedziny u lekarzy specjalistów... skąd ja to znam, staram się jak najmniej o tym myśleć, przerywać wkręcanie się ze coś mi dolega i zajmować się w tych chwilach czym innym, niekiedy w chwili paniki..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...którymś razem. Ciągle mam bóle kolan, mrowienie łydek i ból żołądka. Często jest mi zimno, dreszcze na całym ciele, odbijania. Temp 35,4. Co to jest ? Do tego ciężko mi się oddycha. Może ktoś miał podobne dolegliwości to proszę o wskazówkę. Marzena Cześć Marzenko właśnie czytałam twoja..

Silne bóle brzucha

.. ...Od wczoraj mam silne bóle brzucha bóle przychodzą co jakiś czas ... gdy nadchodzą robi mi sie gorąco i muszę sie skulic by nie były za mocne dolegliwość pojawia sie nie pierwszy raz ostatni raz takie bole miałem 3 miesiące temu ! Dodatkowo do tych bóli dochodzą kłucia w okolicy serca i w..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...dnia miałam bardzo duże bóle karku i ramion. Od tamtej pory do dzisiaj męczą mnie silne bóle w okolicy potylicy, skroniach, łopatek, odcinka lędzwiowego kręgosłupa, zatykanie i ból uszu. Wszystkie te dolegliwości występują naprzemiennie. Ich trwanie można określić od początku do końca..

Nerwica w ciąży - Str. 66

.. ...a nie tylko nerwice, bóle w klatce piersiowej i inne taki dolegliwości. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na moje pytanie czy jest gdzieś takie miejsce na świecie? sama chciałabym znać odpowiedx; ) wczoraj mialam kryzys, ale widze ze wy tez nie czulyscie sie dobrze, wiec moze to..

Nerwica w ciąży - Str. 230

.. ...wegetatywną. Na początku miałam bóle kregosłupa piersiowego. Od lipca obudziłam się z oczopląnsem i bólem głowy i się zaczeło. Miałam bardzo silne zawroty głowy, nie wychodziłam z łóżka. Koszmar, nogi jak z waty i to wirowanie w oczach i w całym ciele. Oczywiście przebadana jestem już..

Ciągły ból w mostku

.. ...jezeli wiesz napewno, ze bóle w w mostku sa napewno bólami nerwicowymi to zaaplikujsobie podwójana dawke pyralginy i spij spokojnie. pzryjmowanie leków antydepresyjnych niewiele tutj pomoze a zaszkodzic moze bardzo. te leki niebezpiecznie obnizaja poziom libido a jak wiesz dobry sex jest..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. Witam wszystkich! Od dłuższego czasu mam objawy nerwicowe - przyspieszone tętno, podwyzone ciśnienie, napady lękowe... Serce w porządku. Krew, mocz itd - wszystko ok. Oprócz tego wszystkiego miewam dziwne dolegliwości w okolicach brzucha. Ucisk ok 10 cm nad pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w..

Wypadający płatek

.. ...jakiegoś czasu mam silne bóle pleców i klatki, które nasilają się przy przenoszeniu np. czegoś ciężkiego. Mam bardzo często kłopoty z pokonywaniem schodów i z szybkim chodzeniem. Również żyje z nadzieją że będzie lepiej. Też mam to schorzenie i ostatnio dolegliwości się nasilają:( Zespół..

Bóle nerek przy kaszlu

.. Mam 17 lat od jakiegos czasu bola mnie plecy na samym dole szczegolnie z lewej strony .nieznam sie na tym ale stwierdzam ze to nerki poniewaz wczoraj co chwile oddawalam mocz tak co pol godziny nieraz co 15 minut a dzis tylko raz rano .booli tylko z lewej strony z prawej tylko czasami .gdy mnie boli to..

Nadciśnienie tętnicze i inne leki

.. ...to.ja miałam strasznie bóle miesiaczkowe,i przy każdej miesiaczce wymioty itp,wiec lekarzstwierdził zeby było mi łatwiej powinnam je brać,i odkądje przyjmuję wszystki dolegliwości ustapiły i nawet nie czuję bólu,a wcześniej to nawet w pracy zamiast pracować w * te dni * siedziałam nad..

Ból brzucha - nadżerki na dwunastnicy, zespół jelita drażliwego

.. ...cierpi od kilku lat na bóle brzucha w okolicy pępka. Nabierały one swojej intensywności z roku na rok. Obecnie są bardzo silne i nie pozwalają jej normalnie funkcjonować :( W zeszłym roku córka trafiła do szpitala gdzie po dwóch gastroskopiach stwierdzono nadżerki dwunastnicy i przełyku...

Krwiaki po koronarografi

.. ...do kolana ,powodujące bóle podczas chodzenia.Jak skutecznie ulżyć tym dolegliwościom?.Po jakim czasie ten problem zniknie . Szkoda, ze nie ma tu odpowiedzi. Moja Mama ma ogromnego krwiaka, ktory uniemozliwia jej poruszanie i dodatkowo noga piecze. Ten rozległy krwiak az do kolana (..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...odpowiedzialny również za bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup, co najprawdopodobniej tak, bo nasila się..

Caly dzień przespałam zwijając sie z bólu i pędząc do toalety

.. ...biegunka i gorączka i bóle żołądka. Podejrzenie od początku było jedno - zatrucie truskawkami, które jadłam popołudniem pierwszego dnia. Jednak czy zatrucie jedna miseczką umytych truskawek może tak dolegliwie być odczuwalne? Ponadto w ostatnich 4 miesiącach nie stosując żadnej diety,..

Pulsowanie brzucha z prawej strony w rytm bicia serca

.. ...forum. taę mam takie bóle i mam to gdzieś, pewnie są od kręgosłupa albo jakieś potłuczenia żeber. Ja mialam podobne dolegliwosci i jak sie okazalo mialam nadczynnosc tarczycy. mój mąż miał takie same objawy i wyszło w badaniach,że ma kamice moczanowa.bierze leki i jest na diece; -..

Bóle w okolicy aorty w górnej części mostka

.. Mam 36 lat. Dolegliwosci bólowe pojawily sie dosyc wczesnie bo juz w okresie szkoly sredniej. Pamietam jak obudzilem sie ktorejs nocy i brakowalo mi powietrza do tego stopnia ze musialem wystawiac glowe za okno. Dusznosci towarzyszyly mi rownierz w czasie lekcji i po powrocie do domu. Pojawiemie sie..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...miewam czasami straszne bóle głowy i nieregularne miesiączki ( ostatnio bardzo obfite ). Zaniepokoiło mnie to, ponieważ objawy miałam już dawno lecz od jakiegoś czasu zaczęłam je coraz bardziej odczuwać. Prosiłabym o pomoc przy znalezieniu przyczyn tych dolegliwości, ponieważ moje..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...w przełyku, odczuwam bóle, nawet staram się nie spać bokiem na lewej stronie, bo wtedy czuję się gorzej... Przepraszam że tak rozwlekle napisałem, pozdrawiam, może ktoś cierpiał na podobne dolegliwości i domyśla się co się dzieje? Seth - witam Cię Wiele chorób ma podobne objawy i na..

Dziwne bóle w klatce piersiowej

.. Mam 20 lat i jestem aktywna osoba. Od pewnego czasu drecza mnie pewne dziwne dolegliwosci. Przewaznie w porze wieczornej dopada mnie pulsujacy bol w calej klatce piersiowej ktory przechodzi w ogromny bol szczeki. Spotyka mnie to srednio raz na dwa tygodnie. Nie wiem co z ty zrobic, nic nie pomaga. Przewaznie..

Stan podgorączkowy, bóle i zawroty głowy oraz szybkie bicie serca

.. Witam! Chciałabym prosić o pomoc, ponieważ nie mam pojęcia co mi dolega... A więc tak juz czwarty dzien mam stan podgorączkowy, temperatura od 36,9 do 37,4. Myslałam ze poprostu łapie mnie grypa ale chyba nie. Stanowi podgorączkowemu towarzyszą lekkie zawroty głowy oraz nie wiem jak to nazwać jakby ucisk na..

Dziwne dolegliwości - bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...sytuacje ) ,czasami bóle po prawej stronie na dole brzucha lub czuje jak mi jelita trawią ... jest to spowodowane najprawdopodobniej nerwicą czyli stresem jaki przeżyłem...Jeżeli za bardzo się zestresuje np.moim stanem zdrowia ( że mi coś jest ) dochodzi nerwica serca czuje osłabienie i..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...człowiek ale niestety bóle są nieznośne, staram się o tym nie myślęć ale nic z tego mam na nerwicę receptę ale niestety nie wychodzi mi ją zastosować, nie biorę leków ( już sam je odrzuciłem ) biorę nerwicę na * żywca * uczę sie z nią żyć, wiem że leki w tej dolegliwości nic albo nie..

Ból pleców a serce

.. ...od serca tylko nerwobóle. Ciśnienie też mam ok, ale czy one( nadciśnienie ) może powodować takie dolegliwości to nie wiem. no lekarz mi przepisal seronil na te nerwobole Lekarze pewnie sprawdzili czy to nie nerki? Witam Mnie bolą plecy w okolicy korzonków mam częste mocne bicie serca..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...objawy, ktore tu podałaś: bóle i zawroty głowy i problemy ze spaniem rzeczywiście sugerują jakieś dolegliwości psychiczne. Jeśli o mnie chodzi, to też z czasem dołączyły się do objawów gardlowych także inne: przede wszystkim kłucia w sercu i róznego rodzaju bóle głowy. Ze spaniem jakoś..