Bóle w klatce piersiowej i wysokie ciśnienie

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 518

.. ...ciśnienie , wysokie tętno , bóle w klatce piersiowej , mrowienie w całym ciele doszło też coś nowego kłopoty z oddychaniem tak jakbym nie mogła wziąć pełnego oddechu . Parę dni temu byłam u lekarza i znowu leki : seroxat , relanium , lokren i wrazie jak by mi ciśnienie bardzo wysoko..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...potem prawa ), nudności, bóle brzucha, biegunka, stres, wysokie ciśnienie, dziwne uczucie w klatce piersiowej, duszności a poza tym bóle i zawroty głowy i ogólne osłabienie. byłam w szpitalu na badaniach i okazało sie że mam za niski poziom potasu. juz to kiedyś miałam i dostałam..

Wysokie ciśnienie, uczucie słabości i bóle w klatce piersiowej

.. ...) uczucie słaości i bóle w klatce piersiowej.przez około 6 godzin ciśnienie nie spadało ,lekarz stwierdził spadek potasu.Nastepnie miał 160 na 110 a potem 180 na 110,teraz dobiega 24 godzina pobytu w szpitalu,dostaje leki na uspokojenie i loriste na cisnienie.lekarz zlecił badanie..

Wysokie ciśnienie i szybki puls

.. ...w dodatku mam silne bóle głowy ( skroni i czubka głowy ), gdy ją pochylam czuje kłucie w szyji i ciężko mi się oddycha .dotego od czasy do czasu kłuje mnie serce ma bóle w klatce piersiowej. wszystko opisalam lekarzowie mimo to upiera sie ze to nic powaznego, boje sie isc do pracy, boje..

Ból w klatce piersiowej

.. ...pewnego czasu odczuwam bóle w klatce piersiowej. I teraz od jakiś dwóch dni mam dość wysokie ciśnienie. A od pewnego czasu codziennie zalewam się potem. Co z tym zrobić, od czego to się dzieje ? Może miał ktoś z Was coś podobnego ? Pozdrawiam, czekam na jakieś odpowiedzi. Zasuwaj do..

Pieczenie i bóle w kltace piersiowej oraz wysokie ciśnienie

.. ...zażywa leki jednak silne bóle i pieczenie w klatce pojawiają się w dalszym ciągu a przy tym b.wysokie ciśnienie. Proszę o poradę. a z jakich okolic ma byc kardiolog? mam namiary na dobrego kardiochirurga z ochojca w katowicach. Wszystko jedno, najważniejsze żeby odpowiednio zajął się..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 3

.. ...kłopoty ze snem, potem bóle w klatce piersiowej. w koncu trafiłam do lekarza - zmierzył ciśnienie 150/90, puls tez wysoki, w rodzinie jest pełno nadciśnieniowców, więc lekarz stwierdził nadciśnienie. ze względu na mój młody wiek, czekało mnie wiele badań od krwi po EKG, echo i inne...

Wymioty, ból w plecach i wysokie ciśnienie

.. ...oddychaniu plus do tego bóle w klatce piersiowej czy plecach ja osobiście bym dzwonił na pogotowie bez pytania o zdanie mamy. Witaj. Nie wiem jak jest w Katowicach ale wiem jak jest w Zabrzu.jesli bardzo niepokoisz sie o mame to tu mozesz sama z mama zglosic sie na izbe przyjec i napewno..

Bardzo wysokie ciśnienie po rzuceniu palenia...

.. ...klatce piersiowej i bóle w mostku.Drętwiała mi lewa ręka.I czułam ból płuc.Robiłam ekg x2, rtg klatki piersiowej morfologie i u kardiologa byłam.I każdy mi mówił że to nie serce.Już myślałam że mi odbiło albo lekarz coś przeoczył i po mnie.Trwało to do czasukiedy nie trafiłam na..

Wysokie ciśnienie = popsuty ciśnieniomierz

.. ...podajesz gorąco, wypieki, bóle w klatce piersiowej ) są NIEBEZPIECZNE. Proponuję kupno dobrego ciśnieniomierza, z mankietem na ramię ( te nadgarstkowe sobie daruj ) - to czy automat, czy pólautomat jest mniej ważne. Mierz ciśnienie tętnicze kilka razy w ciągu dnia i zapisuj wyniki (..

Zawał czy silna nerwica?

.. ...problemy z oddychaniem, bólem w klatce piersiowej ( okolice mostka ), szybkim biciem serca czy wysokim ciśnieniem. Objawy te zdarzały się raz na jakiś czas. Jednak wczoraj miało miejsce zdarzenie które mnie bardzo przestraszyło. Serce nagle zaczęło bardzo szybko bić ( widoczne nawet..