Bóle w klatce piersiowej po papierosie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 153

.. ...zawsze * , mam czasem bóle w klatce piersiowej - podejrzewam, że ma to związek z tym, że palę papierosy i z * nerwami * . Jednak najgorsze jest to, że nie mogę normalnie funkcjonować, pracować. Czuję się bezużyteczna, zaczyna mi brakować ludzi. Nie umiem sobie znaleźć takiego celu, aby..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...razie zaobserwowałam bóle w klatce piersiowej. Od dwóch lat biorę jednak progynove i duphaston i czuję się bardzo dobrze - nie wiem może nie które w połączeniu z papierosami nie zbyt dobrze działają - a jestem nałogowym palaczem. PCO jest okropną chorobą i w moim przypadku to już w ogóle..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...życia też zaczęłam mieć bóle w klatce piersiowej! To było dla mnie bodźcem do zastanowienia się nad sobą i zmiany stylu życia. W tej chwili jestem na studiach, nie biorę nic już od 2 lat i w ogóle mnie do tego nie ciągnie,poza tym nie palę papierosów, bo fajki też rzuciłam. Ale co..

Bóle w klatce piersiowej rano po zapaleniu papierosa

.. Witam tu łukasz ( 20 ) dziennie rano jak wstane to odczuwam kilku minutowe bole w klatce piersiowej, powraca ten bol gdy zapale papierosa po jakims czasie ok 30 minut po przebudzeniu. bylem na EKG i wyniki byly ksiazkowe jak to swierdzil kardiolog, czy ktos wie moze co to mzoe byc?? witam moze byc to..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...doszły nowe dolegliwości: bóle w klatce i dziwne kołatanie serca, kołatania ustępują po 15 - 20 sekundach, natomiast bóle utzrymują się nawet przez 1 - 2 godziny poczym wszystko mija. Próbowałem żucić palenie papierosówprzed wystąpieniem duszności ale po 10 dniach po żuceniu wystąpiły..

Bóle klatki piersiowej od dwóch dni

.. Witam otóż mam dwa problemy. Pierwszy dość banalnie się zaczął. Jechałem sobie wczoraj spokojnie samochodem paląc papierosa, gdy pod koniec jego palenia przeszył mnie dziwny ból od szyi włącznie, do środka klatki piersiowej. Przez jakiś czas czułem dyskomfort i ból w samej klatce piersiowej - pośrodku,..

POMOCY

.. ...papierochy mam kaszel od lat bóle w klatce piersiowej chrypę RTG Płuc jakies 6 mce temu niby ok crp 0 - 2 ob.5 alergia na 15 alergenów sciaka mi cały czas coś z nosa i siedzi w gardle odchrząkuje itp boje sie ze mam raka płuc mam 25 lat nie dziwię się,że odchrząkujesz.To od papierosów,bo..