Bóle w okolicy szyi

Ablacja węzłą zatokowo przedsionkowego (modyfiksacja tego węzła)

.. ...konsekwencje. ostatnio mam bóle w okolicy tętnic szyjnych jak jest bardzo gorąco lub jak szybciej chodzę i to dziwne ale pzrechodzi jak odpoczywam. nie mogę nosic szlików i nic innego na szyi bo robi mi się duszno i ałabo. nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale z roku na rok jest..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 3

.. ...ciepło i nasiliły mi się bóle w szyi w okolicy tętnic - nie do wytrzymania bo żadne leki nie działają na ten ból rano mam ciś 50/30 - 80/50 nie mogę wstać - w nocy też mi momentami tak spada nie chcę tak całe życie wegetować zastanawiam się czy nie zacząć brać Gutronu - miłam brać..

Napięcie mieśni w okolicach barkow, szyi i klatki piersiowej

.. ...tego doszły jeszcze bóle dość silne w górnej klatce po obu stronach. Ból jest promieniujący i wydaje sie jakby ktoś mi mięśnie rozrywał w środku. Czasem mija na kilka dni, ale potem znów się pojawia. Nie wiem z czym to związane..kiedyś byłam u lekarza to stwierdzono zapalenie mięśni i..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy wyszły jej węzły chłonne w okolicy szyi, męczy ją lęk o to, że nie będzie zdrowa, że się nie wyleczy, bo nie wiadomo co jej jest, stała się drażliwa, często płacze. Aktualnie skarży się na ból głowy, zmęczenie, senność, lęk,..