Bóle w prawej pachwinie

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...nieprawidłowości . Ze względu na bóle brzucha i powiększone węzły chłonne pachwinowe konsultowana chirurgicznie - zalecono leczenie p - bólowe , kontynłowano leczenie antybiotykiem. Rana pooperacyjna w dniu wypisu gojąca się prawidłowo. Wypisana do domu w stanie dobrym. W związku z..

Nerwica w ciąży - Str. 104

.. ...wiem, czy te ciągłe bóle brzucha to nie jej sprawka. byłam u ginekologa, jest o.k. a mnie boli. szczególnie z prawej strony w pachwinie i nie jest to wyrostek, bo gdyby był to już dawno b y wylał. miałam te bóle też przed ciążą ale słabsze i wtedy nie niepokoiły mnie tak. może macica..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...Pozdrawiam Miałam podobne bóle,bardzo nisko w podbrzuszu, też wewnętrzna stona jednego uda. Mam cyste na jajnku, nie grożną , zmniejszjącą się. Są one sporadyczne, promieniujące, przechodzą nawet na kręgosłup. Przebadaj się u ginekologa, koniecznie badanie USG pochwy. Jeszcze raz ja...

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...zrobić bo mam takie bóle jelit że nie dam sobie w nich grzebać chyba ze w narkozie. czy u was się coś wyjaśniło? ja na drugą wityte u garsrologa czekałam kolejny rok. w grudniu 2008 mam dopiero drugą wizyte i teraz się dowiem co dalej. nie wyrabiam bo to się powtarza co 2 - 3 tyg a..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 3

.. ...Dziewczyny, czy Wasze bóle sa ciągłe, czy występują tylko w czasie ruchu lub innej czynności? Mnie samo z siebie nie boli, tylko mam uczucie, że coś tam jest. Na poczatku kwietnia poczułam lekkie gniecenie w okolicach prawej pachwiny. Teraz bóle się zaostrzyły, ciągnie ku nodze, czasem..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 4

.. ...kilku lat zmagam się z bólem w prawej pachwinie i wzgórku łonowym, w najgorszych momentach promieniującym na prawą rękę i nogę ( od uda do kolana ) połączony z bólem głowy...Ilu lekarzy tyle diagnoz. Zrobione USG jamy brzusznej, scyntygrafia kości, USG narządów rodnych ( dopochwowe -..

Uszkodzenie nerwu pachwinowego przy usuwaniu prowadnika w koronografii

.. ...wrócił do szpitala z bólem i zawrotami głowy, niepracujacą żuchwą i nieczułą prawa noga od kolana w dół( a kporonografie miał robioną w sobotę ) problem polaga na tym, że mieszka w Niemczech nie moge pocieszyć a bardzo bym chciała. dzikeuę Tym którzy zechcą napisać na temat. Ela000 niech..