Bóle żołądka

Ból żołądka

Ból żołądka

.. ...obszaru jamy brzusznej ale również z klatki piersiowej. Zawał serca może zamiast typowym bólem zamostkowym manifestować się właśnie bólami w okolicy nadbrzusza. Jest to tak zwana maska brzuszna zawału...

Fluwoksamina (Fevarin)

.. ...hipotonia ortostatyczna, bóle i zawroty głowy, tachykardia, zaburzenia żołądkowo - jelitowe. Część tych dolegliwości może nie być związana ze stosowaniem fluwaksaminy, ale stanowić manifestacje samej depresji. Nie wolno łączyć fluwoksaminy, anie żadnego innego leku powodującego wzrost..

Nadżerki żołądka

.. ...Charakterystycznie występują kłujące bóle w okolicy nadbrzusza środkowego ( tzw. dołek sercowy ). Pojawienie się bólu jest związane z cyklem i rodzajem posiłków. Zwykle ból jest większy na czczo, gdy gromadzący się w żołądku, kwas solny drażni odsłonięte przez nadżerkę zakończenia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i przerażona, zasłuchana we własny organizm jakoś docierałam do rana. Każda, najdrobniejsza nawet dolegliowść urasta u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 189

.. ...obudziłam się znowu z bólem żołądka i choć biore leki które mi przepisał lekarz nie ma poprawy wiecie już szukałam w internecie jakie są objawy raka żołądka znowu pewnie paikuje ale sie boje bo już mnie to złości że wszystko sie na mnie zwala jak by sie los na mnie uwzioł. czy ja nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 499

.. ...troszkę uspokoiłaś bo mam bóle żołądka i myślałem,że to od tych tabletek,dzięki Dzieki, Iwona i wzajemnie : ). iva...rano i wieczorami będę na bank dobra ja też będę uciakał,wciągnę sobie jeszcze jakiś filmik i spać...dobranoc wszystkim : * Andzej może zjadłeś coś ciężko strawnego ,stąd..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 553

.. ...się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem się nawet pójść do sklepu w obawie że poprzewracam regały sklepowe.Co prawda chodziłem do lekarza,badania krwi OK,drętwiał mi również..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...do tych bóli dochodzą bóle w lędżwiach to pewne że powstaje tętniak. No cześć ja mam te objawy od paru lat na początku mówiono mi ze brak mi potasu to brałam potas tylko ze pozniej przez niego corazbardziej mnie kuło i nie juz po lewej stronie ale i tez po prawej... Byłam z tym u..

Niedoczynność tarczycy - Str. 3

.. ...pracą tarczycy ( okropne bóle głowy, ischiasu,wrzodów żołądka z przewlekłym zapaleniem śluzówki włącznie, refluksu, przepukliny rozworu przełykowego, uderzeń gorąca, kołatań serca,skaczącego ciśnienia, bezsenności i nerwowości ). Suplementów nie mam zamiaru odstawiać - one są konieczne,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal szuka..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem się nawet pójść do sklepu w obawie że poprzewracam regały sklepowe.Co prawda chodziłem do lekarza,badania krwi OK,drętwiał mi również..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 105

.. ...dobrze,od wczoraj ma silne bóle głowy i żołądka,nie spała dwie noce , jest bardzo zmęczona.Mam nadzieję,że jutro będzie u niej lepiej witajcie z wieczorka ja byłam u lekarza do kontroli tego dla kobitek raz do roku trzeba.głowa mnie tylko boli bo nie cierpie jezdzić autobusami,Adrianie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...przyszły napady leku bóle żołądka itd. to wszystko po tym co widziałam masakra Witaj,bardzo ci współczuje to straszne co się stało ,przerażające ja mieszkam a Wielkopolsce i przeszyła mnie ta wiadomość do szpiku kości a co dopiero ciebie naprawdę strasznie mi przykro ,pozdrawiam...

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica

.. ...nie tylko pojedyncze, bóle w klatce piersiowej i plecach, krótkie przeszywania szpadą, długie gniecenia koło mostka, duszności. Mało tego - właściwie każdy sygnał organizmu odczytuję jako ciężką chorobę. Przerabiałam już różne nowotwory, wylewy i ataki. Dodatkowo do tego serca..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...szczególnie po posiłku - bóle żołądka - nudności, wymioty - zgaga - bóle w mostku - bóle i kołatanie serca - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - niedowaga - zmęczenie, brak sił Chorobę wykrywa usg pnia trzewnego. Pień to tętnica brzuszna, która dostarcza krew do żoładka i innych..

Dodatkowe skurcze - Str. 277

.. ...od leków,mialam takie bóle żołądka ,ze myślałam ze nie wyrobię,kardiolog przepisał mi lek taką osłonę - jest to lek na receptę ,o nazwie POLPRAZOL - uwierz mi już przy pierwszym wzięciu tej tabletki odczulam ulgę.AGANELL - dziękuję za meila zaraz Ci odpiszę: ) ~jos - z ablacją nie wiem,..

Koronarografia i niedokrwienie mózgu

.. ...kiedy chodzę odczuwam bóle jakby chory był żołądek szybko się męczę,jest 10 dni od zabiegu. Z podziękowaniem Jest to groźne powikłanie tego badania. Zdarza sie rzadko ale jednak musimy sie z nim liczyć. Wprowadzając do naczynia cokolwiek musimy sie liczyć z możliwościa oderwania sie..

Do którego roku życia rośnie serce?

.. ...wierzyć? Od 2 tygodni mam bóle w połowie drogi od mostka do grdyki.Wszystkie badania wykazały że wszystko jest w porządku( serce, żołądek płuca ). Jedynie co może być to p.doktor powiedziała że mam troszkę zdeformowaną klatkę piersiową ( wklęsła ) i serce rozrastająć się jeszcze powoduje..

WPW i inne objawy

.. ...epizodami zdarzały sie bóle żołądka które kończyły się podaniem No - Spy lub Spasmalgonu domięśniowo, pobierałem także antybiotyk Augmentin - ponieważ wystąpiła gorączka ale lekarze stwierdzili jednogłośnie że nie jest to sprawa wyrostka robaczkowego, ponieważ ból jest w okolicy rzutu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...jest dopiero jazda...bóle,kłucia,duszności itp.Ostatnio gdzieś wyczytałem że przełyk jest niesamowicie unerwiony i drażnienie go przez kwas żołądkowy jest naprawdę niewskazane...trzymajcie się wszyscy... aha,dlaczego jak się próbuje napić jakiegoś alkoholu to mam napady..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w uszach. Błyski, mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle. Drętwienie szczęki i wyginanie lewej ręki...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 149

.. ...go moze stosować na bóle,ludzie z problemami żołądkowymi broń Boże a ja jak biorę leki od nerwicy to tez lepiej tego leku nie łączyć,bo można niezle namieszać,ale kazdy ma inny organizm.Wiem tylko że podrażnia żołądek i wrzodowcy nie mogą go stosować i nawet ci co mają ogólnie problemy z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 255

.. ...gorzej! Do tego doszły bóle w okolicy serca, jakieś dziwne zawroty - nie zawroty głowy. No i oczywiście znów zaciśniety żołądek,lęk itd. Przeżyłam, ale strasznie się wymęczyłam. Teraz kiedy doszły mi częste skurcze serca, lęk to doszłam do wniosku, że to była i jest nerwica - niestety!..

Nerwica - artykuł

.. ...nagłe skurcze mięśni, bóle żołądka, problemy ze snem. Takie objawy towarzyszą każdemu w ważnych sytuacjach życiowych: ślub, rozwód, pojawienie się w rodzinie dziecka, utrat bliskiej osoby. Takie objawy mogą też towarzyszyć okresowi dojrzewania czy pokwitania. Czasem też są efektem..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...dolegliwości - straszne bóle głowy, bóle nóg,ischias, wrzody żołądka, problemy z sercem, refluks. W związku z tym, że leki mi nie pomagały, a ich uboczne działania doprowadzały do wymienionych dolegliwości, zaczęłam szukać wiedzy, by odpowiedzieć sobie na pytanie:co naprawdę jest..

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...mojego marnego życia. Z bólem żołądka także miałem do czynienia przez okres pięciu lat. Nie przejadam się, nie jem potraw które mogą mi zaszkodzić, nie piję. Utrzymując dietę którą zalecił mi lekarz z przed czterech laty, a jednocześnie przepisując mi dawkę leków która wobec mnie była..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 51

.. ...kondycję fizyczną. Przez te bóle w piersiach i w ogóle całego torsu, żołądka i in. opadłam z sił, prawie się poddałam. Jutro mijają trzy m - ce od ablacji i postanowiłam się wziąć za siebie. Brakuje mi trochę wsparcia ze strony rodziny. Oni nie mają wyobrażenia o mojej chorobie. dla nich..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...szybko na nerwicowe bóle żołądka , ale negatywnie na nerw wzrokowy. Wiele zależy od naszych cech charakteru, leki są potrzebne kiedy silna wola jest za słaba do opanowania kluchy w gardle, trzęsawki czy napadów lękowych. Objawy są różne. Wiem, że można z tym żyć i odnosić sukcesy, zależy..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 3

.. ...duszenie w okolicy serca bóle żołądka a jak na moment usne to budze się jak prądem porażony ż 1sekundową drgawką i przestraszony o kurde to i magia szkodzi hm ,musze przestac.od jutra do pracy tramwajem nie na miotle. a propo glosow to pewnie sasiedzi.poszedlbym tez do spowiedzi.ale nie..

Nerwica żołądka

.. ...głowy i czasami miewam bóle głowy w skroniach przeważnie.Niekiedy śpię po 10 godzin i w ogóle sie nie wysypiam, boli mnie głowa,czuje wiecznie zmęczenie,nie moge sie skoncentrować,cały czas bym leżał,bo na nic nie mam ochoty.Zaczęło sie od mdłości które miewałem i przy tym mrowienia..

Nerwica żołądka - Str. 3

.. ...problemem, jak ja. U mnie bóle brzucha raczej rzadko się pojawiają, niestety męczą mnie nudności, mimo że nigdy nie pojawiają się po tym wymioty. Zmagam się z tym już od ponad 2 lat, strasznie utrudnia mi to normalne funkcjonowanie, byłam u wielu lekarzy, w szpitalu - jedyne czego nie..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...zaczęłam mieć straszne bóle brzucha, mdłości, wymioty. Myślałam że to jakieś zatrucie, więc przeszłam na suchary i nie chodziłam do szkoły. po trzech dniach diety zaczęłam czuć się lepiej i chodzić do szkoły, myślałam że wszystko będzie już dobrze ale dopiero zaczynało się piekło!...

Nerwica żołądka - Str. 6

.. ...przezwyciężało i budziłam się z bólem itd:( sama sobie nie umiem tego wytłumaczyc... od maja będę pracowała gdzie indziej mam nadzieję że to mi pomoże... tym bardziej że to praca związana ze studiami i tym co chce robic w przyszłości... a staram się spełnic swoje życiowe plany i marzenia..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem się nawet pójść do sklepu w obawie że poprzewracam regały sklepowe.Co prawda chodziłem do lekarza,badania krwi OK,drętwiał mi również..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 12

.. ...nogi, a rano wstaję z bólem głowy,popuchnięte powieki, * suche * , przekrwione oczy..non stop chce mi się pić..stale * ściśnięty * żołądek - nie czuję nawet głodu..i tak przez cały dzień:( ( Jak oglądam jakiś program albo z kimś rozmawiam - to nie potrafie sie nad tym skupic..tak jakbym..

Ból podobny do bólu wzdęcia, a może to?

.. ...odczuwam od tygodnia lekkie bóle w plecach w różnych miejscach. Od 19.05 mam problemy żołądkowe najpierw nudności lekarka przecpisała mi Gasec zazyłem wieczorem rano znowu nudności próbowałem wymiotować ale nic nie wyleciało tylko ślina. raz miałem lekki ból brzucha w nocy. teraz juz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 133

.. ...skarbie czy już lepiej z bólem głowy bo mnie tak nawala że szok,podziwiam Cię że możesz ten ketanol brać ,ja jak miałam zapalenie tarczycy to mi przepisał lekarz i nim popsułam sobie żołądek , Moi mili.Większość pisze że ma nerwice,że się leczy ,a ponadto pracuje zawodowo.Mam pytanie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 164

.. ...przetlómaczysz pisze ale z takim bólem żołądka i taka głodna DZIEWCZYNY wy macie się podnosić z doła a nie wpadać w niego IWONKO obiecałaś że będziesz się starać AGUŚ ty też obiecałaś jak byłam u ciebie Czarna ,rozumiem,że nie możesz rozmawiać przez telefo , ale wracaj nie będę pisać o..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 171

.. ...Pomaga też na trawienie, bóle żołądka, suchość w gardle i kilka innych rzeczy. Wreszcie jestem! trudno opisać jak zmęczona,chyba bardziej psychicznie niż fizycznie.Od dawna mam problemy z samopoczuciem i jestem coraz słabsza, a te zakupy mnie wykończyły...ale siostra chciała żebym jej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 212

.. ...moja koleżanka miała bóle w okolicach żołądka , ale takie, że ją zaczynało dusić , lekarz rodzinny stwierdził, że ( nie robiąc usg, żadnych badań, zupełnie nic ), że to pewnie jakaś sprawa nerwicowa i przepisał jej atarax no i normalnie brawa dla lekarza, i w ogóle szacuneczek, bo..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...na wysokości gardła, bóle karku, kości ramieniowych, pleców głównie szyjnego i piersiowego odcinka, ręcegłównie str lewa i klatka piersiowa, mostek. od lat mam problem z przewlekłym nieżytem żołądka. Właśnie zaczęłam brać brać PANZOL zawieraPANTOPRAZOL. Moja koleżanka brała CONTROLOC..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...którymś razem. Ciągle mam bóle kolan, mrowienie łydek i ból żołądka. Często jest mi zimno, dreszcze na całym ciele, odbijania. Temp 35,4. Co to jest ? Do tego ciężko mi się oddycha. Może ktoś miał podobne dolegliwości to proszę o wskazówkę. Marzena Cześć Marzenko właśnie czytałam twoja..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...dwóch dni mam tak silne bóle żołądka, boli mnie też pod lewym żebrem. Boję się iść do lekarza bo wiem że powie - kolonoskopia. Do tego wczoraj byłam i swojego ginekologa ( leczę od paru miesięcy endometriozę ) i dowiedziałam się że nie ma poprawy. 10 idę na łyżeczkowanie a potem chyba za..

Nerwica w ciąży - Str. 71

.. ...odzywasz się.Mi się zaczęły bóle podbrzusza,wczoraj tak mnie chwiciły,do tego mały zaczął wierzgać,ze myślałam ze zaraz urodzę,do tego okropny ból żołądka,chyba mam na niego teraz ucisk,bo coś mnie ostatnio boli,jeść mi się nie chce,mało jem.Wszystko mnie drażni,i wszystkim się..

Nerwica w ciąży - Str. 75

.. ...tak.Dzisiaj w nocy miałam bóle żołądka,może dlatego że na kolacje zjadłam kiełbachę na gorąco,a było już póżno. Ja myślę, że urodzę wcześniej, bo takie mam dziwne przeczucie. Termin mam na 26 lutego. Nie muli mnie w ogóle, tylko jak wezmę żelazo to źle się czuję. A tak ogólnie to dobrze..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...straszne czasem, duszności, bóle w klatce piersiowej,do tego dochodzą drętwienie rąk, bóle kręgoslupa na calym odcinku a szczegolnie w okolicy krzyżowej,mam rożne nieduze choroby, ale nerwica je potęguje za każdym razem do rozmiarow zawału. przeszlam zakazenie helicobacter i mam teraz..

Nerwica w ciąży - Str. 125

.. ...objawy nerwicy, lęki, mam bóle całego ciała, ale też jestem jakaś niepewna i zalękniona, nie mogę spać,budzę się, to chyba pogoda, resztki sierpnia dają znać. do tego dokucza mi żołądek, piecze mnie w klatce piersiowej [zgaga?]. pewnie też nie n ajlepiej się czujecie, bo pusto tutaj...

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...który cierpi na okropne bóle żołądka: ucisk, skurcze połączone z biegunką, nasilające sie podczas sytuacji stresowych. odbiera mu to chęć do życia. Może znacie jakieś skuteczne leczenie CZESC ALINA: Nie wiem czy cos pomoge ,ale radzilambym twojemu chlopakowi na sam poczatek zrobic..

Uczucie osłabienia, brak koncentracji, nogi z waty, drętwiały mi rece i nogi

.. ...swobodnego, do tego bóle żołądka, jelit, zaparcia lub biegunka. Zrobiłam analizę pierwiastkową włosów i okazało się że pierwiastki mam wszystki bliskie zera. Magnez potas kradły mi te grzyby i mój system odpornościowy był na skraju wyczerpania. Od 3 miesięcy piję też Alveo bo lekarka mi..

Szukam możliwie najprostszego sposobu na pozbycie się nerwicy

.. ...zębami, nagłe skurcze, bóle głowy, nerwica wegetatywna, zapalenie żołądka i wrzody, duża wada wzroku ( okulistka powiedziała, że może mieć to związek ze stresem ), omdlenia, drętwiące i trzęsące się ręce, czasem nawet nogi ( zwłaszcza przy dużym wysiłku ), stany lękowe, problemy ze snem,..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...Najważniejsze z nich: bóle i kołatania serca, uderzenia gorąca, drżenie rąk, ucisk w gardle, lęki, rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny wpływ na cały organizm. Zrób też wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i..

Kłucie w okolicach serca

.. ...stwierdza ze to zwykle nerwobóle każe zażywać zwykłą tabletkę przeciwbólowąi bedzie po sprawie. Ewentualnie stierdzi, że to refluks żołądkowo - przełykowy, a ja dalej bede sie tak czuć. Witam wszystkie serduszka;]Mam na imie Kasia i od 4lat mam problemy z tetnem,doszłam nawet do..

Caly dzień przespałam zwijając sie z bólu i pędząc do toalety

.. ...biegunka i gorączka i bóle żołądka. Podejrzenie od początku było jedno - zatrucie truskawkami, które jadłam popołudniem pierwszego dnia. Jednak czy zatrucie jedna miseczką umytych truskawek może tak dolegliwie być odczuwalne? Ponadto w ostatnich 4 miesiącach nie stosując żadnej diety,..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...przeszło. Teraz znów mam bóle jelit, żołądka, sam nie wiem czego, dziś sraczka na maxa, znów sobie wkręcam tego raka jelita grubego ( moja Pani doktor stwierdziła, że mam podejrzanie niski cholesterol co może znaczyć o takowym nowotworze ). Im bardziej się wkręcam tym czuję się gorzej,..

Kołatanie serca odczuwalne w szyi

.. ...dni później odczuwałam bóle w klatce piersiowej, później skupiłam sie na chorobach żołądka i oczywiście zaczął boleć mnie brzuch i byłam pewna, że mam wrzody: ) oczywiście objawy te wywołane sa wyłącznie przez nasze myślenie o nich a nie są spowodowane żadna prawdziwą chorobą. Mimo tego..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...objawy, ktore tu podałaś: bóle i zawroty głowy i problemy ze spaniem rzeczywiście sugerują jakieś dolegliwości psychiczne. Jeśli o mnie chodzi, to też z czasem dołączyły się do objawów gardlowych także inne: przede wszystkim kłucia w sercu i róznego rodzaju bóle głowy. Ze spaniem jakoś..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...bóle głowy, zawroty, bóle żołądka( podobno zespół jelita nadwrazliwego ) mroczki przed oczami ( przyzwyczaiłem się po czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia( czyt. nerwica ). Byłem juz u..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...ciśnienie 137/66 tętno 75. Bóle są lekkie i nie nasilają się przy wysiłku fizycznym po prostu są. Wydaje mi się że po zapaleniu papierosa trochę się nasila ból przy splocie i poniżej przy żołądku robiłem prześwietlenie płuc nic nie zaobserwowano wszystko w normie, usg jamy brzusznej też..

Napady agresji, płaczu, nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary

.. ...koszmary,męczą mnie również bóle w klace piersiowej i zaciskanie w żołądku myślałam że to nerwobóle.Czuje się przybita nie chce mi się wychodzić z domu straciłam wiele przyjaciół czuje ze nie mogę sobą kierować a jestem osobą opanowaną i samodzielną .Cały czas chodzę zdenerwowana nie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 26

.. ...różne drżenia w ciele, bóle głowy, żołądek też mi dokucza i lęki, pocą mi się tez łapki i stopki choć teraz biorę leki to jest minimalnie lepiej, choć dopiero od kilku dni. Jest to wszystko dla mnie nowe, jestem z Częstochowy i za bardzo nawet nie wiem gdzie tu jacyś lekarze, psycholodzy..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 30

.. ...dziękuję bardzo. Ja też mam bóle żołądka i tak jakbym chciała mieć biegunkę albo wymioty. Izabello droga - a jak myślisz jakie badania jeszcze powinnam przejść? Napisz mi proszę. Ja dziś jestem jakaś taka nie spokojna boli mnie właśnie ten żołądek i tradycyjnie stópki mi się pocą i..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 9

.. ...z żołądkiem poranne bóle wymioty biegunki..długi czas leczyłem się w kierunku że to jest coś nie tak z żołądkiem ale jak się okazało nie co najwyżej jeden lekarz stwierdził zespół jelita wrażliwego..dopiero potem zacząłem chodzić do psychologa i psychiatry..i mówiąc szczerze lęk ustąpił..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 25

.. ...buntować,miałam częste bóle żołądka,biegunki itd. Pod okiem lekarza schodziłam stopniowo z seroxatu,dokuczajace objawy jak ręką odjął ustąpiły. Co do jeżdzenia komunikacją miejską...o tym nie ma mowy! wolę iść piechotą,choćby to było daleko. Na sama myśl o tym czuję panikę. Wszyscy mi..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 121

.. ...miałam nawrót choroby i bóle klatki piersiowej.Robiłam EKG i zawsze wychodziło dobrze i lekarze wypuszczli mnie z niczym. A ja nie moglam swobodnie oddychać.Dopiero gastrolog po rozmowie ze mną przepisal mi leki na żołądek tzn.obniżające poziom kwasu w żołądku : controloc , pózniej..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...niepokoją mnie nagłe bóle żołądka, które dosłownie miażdżą mi brzuch przez kilka sekund i puszczają... Czytając o objawach zdałam sobie sprawę, że mam wiele innych, których bym nawet nie zaliczyła do objawów nerwicy... Dwa lata temu miałam wirusowe zapalenie opon mózgowych i wszelkie..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...bezpodstawny lęk, bóle głowy, bóle żołądka, bóle w klatce piersiowej jak się zdenerwuje, czasami bezsenność, płacz i rozdrażnienie, ataki złości, myśli samobójcze ( nie chce mi się żyć ). Proszę piszcie co o tym sądzicie !!! BŁAGAM ... Odpowiem na każde wasze pytanie jeśli chcecie znać..

Bóle serca i duszności 3 tyg po operacji ;(

.. ...nie wiem czy były to bóle żołądka czy raczej klatki piersiowej..Jestem trzeci tydzień po cholecystektomi laparoskopowej - miałam usuwany pęcherzyk żółciowy z kamieniami.Zabieg ten odbywał się w znieczuleniu ogólnym pod narkozą,dodam że nawet po wybudzeniu od operacji nie miałam żadnych..

Proszę o interpretację wyników echo...

.. ...było powodem badania. Bóle w klatce piersiowej od 2 miesięcy. Mam chyba nerwicę i dlatego :( Z żołądka przeszło mi na serce, nie jest to zbyt fajne :( ech... Mi tak samo przerzuciło się na serce. Teraz mam często przyspieszoną akcję serca 90 - 100 uderzeń na minutę. Doskonale cię..

Nastoletnia nerwica - Str. 19

.. ...kilku dni - mam takie bóle brzucha... zupełnie bez powodu, staram się nie myśleć o żołądku to trochę pomaga, ale nie zupełnie... Ja mam teraz ferie, ale już się denerwuje co będzie jak wrócę do szkoły, boję się, że te leki mnie otumanią i nie będę mogła się skupić... Pozdrawiam i miłego..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 40

.. ...kolatanie serducha, bóle żołądka, mdliło mnie ale nie wymiotowałam. No i oczywiście * kręciek * ; - ) wszyscy blisy orzekli, że to grypa żołądkowa i stres, ale ja stawiam na nerwice, bo to nie pierwszy raz. Piszę tu, ponieważ powtarzającym się objawem w tej panice jest * kręciołek *..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 9

.. ...dolegliwości somatyczne, bóle żołądka, nadciśnienie, duszności i silne, zaskakujące, nieadekwatne do sytuacji lęki,KTORE BEDĄ ZEWNETRZNĄ FORMA PRZEŻYWANIA WEWNETRZNYCH NAPIĘĆ. Pojawi się lęk przed wypadkiem, napadem, kompromitacją społeczną, utratą zdrowia, choć lekarze zapewnią, że..

Ból zamostkowy po wysiłku

.. ...płatka mogą występować bóle podobne do tych pochodzenia wieńcowego które nie są grozne. Kiedys zabolalo mnie w klatce piersiowej ( jak nigdy tak mocno ) myslalem ze to serce, po badaniach EKG okazało sie ze jest OK, lekarka zrobiła wywiad i stwierdziła ze zapewne jest to przyczyna..

Ostra kłucie w mostku ??

.. ...masa. - Może to nerwobóle ( kolka ) tak umiejscowiona. - Może od żołądka - Może od kręgosłupa - szczególnei odcinek szyjny - Może zapalenie mięśni żebrowych - Może wreszcie sprawa serduszka Przejdź się babo do lekarza : ) nerwobóle? w nocy podczas snu ? - rzaczej dziwne jeżeli chodzi o..

Nerwica czy może coś innego ?

.. ...na : bóle w klatce, bóle żołądka,duszności,globus histericus, bóle pleców, sztywnienie karku, sztywnienie palców u rąk,omdlenia, zawroty głowy i niesamowity lęk nad którym ciężko jest zapanować a i milacordin uzależnia!!!! Może to głupio zabrzmi ale uspokoiłaś mnie hehe : ). Najbardziej..

Nerwica?Prosze od odpowiedzi

.. ...kołowało w głowie. Od dawna bóle żołądka, brzucha, nie wiem czy to ma jakiś związek z resztą objawów, ale myślę że mogą to być także bóle nerwicowe. Czy to jest nerwica? czy może jeszcze coś innego? Przepraszam za ewentualne przekleństwa zamieszczone w poście. witam najpierw musisz..

Problemy

.. ...Pózniej zaczeły sie bóle głowy dosc mocne trwały tydzień. Wybrałem sie do lekarza rodzinnego wskazał wysokie ćisnienie.Zgłosiłem sie takrze z dolegliwościami żołądka zaparcia czasem biegunki dziwne uczucie w żoładku czasem miałem uczucie kwasnego w przełyku i oraz jedenia w przełyku...

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...duszności. Następnie bóle żołądka i leki gastryczne i jeszcze gorsze duszności. Do tego osłabienie siły w mięśniach, bóle szyi, karku, rąk, nóg i uczucie duszności okropność. też nie miałam nanic siły a swyprowadzenie psa na dwór było ponad ludzkim wysiłkiem. W domu siedziałam i nie..

Ból w niedomykalności aortalnej

.. ...wiąże się z jaikmkolwiek bólem. Sprawdzałem już żołądek i wszystko podobno jest ok. Lekarze twierdzą że to na tle nerwowym. Jeżeli macie podobny ból to proszę o wpis dzięki Też mam niedomykalność aortalną, chociaż niewielką ( I stopnia ) i nie czuje żadnego bólu. Trzeba poszukać przyczyn..

BÓLE NA WYSOKOŚCI PRZEPONY

.. witam! 3 tygodnie temu przechodziłem grypę jelitową.kto miał to wie,że to nic miłego.wymioty i zero przyjmowania pokarmów przez pierwsze 2 dni w moim przypadku.od kilku dni doskwiera mi niepokojące kłucie żołądka na wysokości przepony.myślałem,że to chwilowe,ale jednak się pomyliłem. ból nie nasila się,ale..

Kujący ból serca przechodzący do żołądka

.. ...co jakiś czas kujące bóle serca i przechodzą one do żołądka , jestem nerwową osobą ponieważ życie mnie nie oszczędzało już w tym wieku mam nawet siwe włosy , kiedyś ważyłam 45kg , ale po ciąży przytyłam i ważę teraz 65kg przy wzroście 157cm , bardzo proszę o poradę czy powinnam iść z tym..

STRASZNE SAMOPOCZUCIE, BOL ZOLADKA,

.. ...przeszłam przez zawroty bóle żołądka pomogło leczenie tak że nie wiem czy ty nie musisz ruszyć i leczyć nerwy bo nic tu ci nie pomogą nasze rady A że w Angli leczą jak piszesz to prawda bo mój syn też mówi to samo co ty bo był tam 3 lata Jak przyjedziesz do Polski udaj się nawet..

Cześć!

.. ...wszystko a więc mam bóle w okolicy prawej łopatki ktore jak się zdenerwuje promieniuje na rękę i oczywiscie myślałam nie raz że to serce bo tak usłyszałam a wiadomo że barzdo łatwo się nakręcam ostatnio miałam coś takiego że takie ciepło szło z żołądka i ja chyba podświadomie sie tego..

Bóle pod splotem słonecznym

.. Witam mam 26 lat jakiś czas temu miałem robioną gastroskopie oto jej wyniki Opuszka dwunastnicy kształtna błona śluzowa zaczerwieniona z widocznymi drobnymi nadżerkami, część pozapuszkowa bez zmian. Błona śluzowa żołądka w okolicy antrum zaczerwieniona, przekrwiona. W żoładku widoczna duża ilość żółci...

AFOBAM -CZY DZIAŁA?

.. ...codziennie cierpieć bóle mięśni bo tak właśnie objawia się moja nerwica ...Na początku były dodatkowe skurcze,potem problemy z żołądkiem a teraz codzienne bóle mieśni ,trwające 2 lata .Czy ktoś mógłby coś napisac na temat tego leku ?Czy on wogóle działa ?A jeśli tak to czy rzeczywiście..