Bóle żołądka objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 189

.. ...obudziłam się znowu z bólem żołądka i choć biore leki które mi przepisał lekarz nie ma poprawy wiecie już szukałam w internecie jakie są objawy raka żołądka znowu pewnie paikuje ale sie boje bo już mnie to złości że wszystko sie na mnie zwala jak by sie los na mnie uwzioł. czy ja nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 994

.. ...ty występowały mocne bóle żołądka i wieczne poczucie że zaraz zwymiotuję.To nerwica Mar więc tylko i wyłącznie polecam ci psychoterapię i to grupową.Ps czytając twoje objawy czułem jakbym czytał moje.Ożeniłem się mając 22 lata i potem poznałem ją...NERWICĘ. robertobb@tlen.pl to mój e -..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...do tych bóli dochodzą bóle w lędżwiach to pewne że powstaje tętniak. No cześć ja mam te objawy od paru lat na początku mówiono mi ze brak mi potasu to brałam potas tylko ze pozniej przez niego corazbardziej mnie kuło i nie juz po lewej stronie ale i tez po prawej... Byłam z tym u..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia wykazała zapelenie żołądka. jako dziecko byłam leczona na celiakie ( nietolerancja glutenu ) wiec byłam na diecie. Choć ostatnie badania wykazały że celiakii nie ma, ze względu na objawy lekarz kazał wrócić mi na dietę i nadal szuka..

WPW i inne objawy

.. ...miesięcy mam chroniczne bóle w okolicy zołądka, przez jakiś czas po zjedzeniu czegokolwiek wymiotowałem, odczuwałem pieczenie pod mostkiem, kłucia z okolicy jelit promieniujące pod żebra, po jakimś czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 267

.. ...pomocy uczyli Cię że bóle zawałowe objawiają się pieczeniem w klatce piersiowei , a jak ja mam w nerwicy od 5 lat takie bóle a w dodatku refluks żółciowy żołądka to powiedz mi jak odróżnić to że w danym momencie jest to objaw nerwicy a nie zawału? Fakt jestem przebadana kardiologicznie..

Nerwica - artykuł

.. ...nagłe skurcze mięśni, bóle żołądka, problemy ze snem. Takie objawy towarzyszą każdemu w ważnych sytuacjach życiowych: ślub, rozwód, pojawienie się w rodzinie dziecka, utrat bliskiej osoby. Takie objawy mogą też towarzyszyć okresowi dojrzewania czy pokwitania. Czasem też są efektem..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...szybko na nerwicowe bóle żołądka , ale negatywnie na nerw wzrokowy. Wiele zależy od naszych cech charakteru, leki są potrzebne kiedy silna wola jest za słaba do opanowania kluchy w gardle, trzęsawki czy napadów lękowych. Objawy są różne. Wiem, że można z tym żyć i odnosić sukcesy, zależy..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...przeszło. Teraz znów mam bóle jelit, żołądka, sam nie wiem czego, dziś sraczka na maxa, znów sobie wkręcam tego raka jelita grubego ( moja Pani doktor stwierdziła, że mam podejrzanie niski cholesterol co może znaczyć o takowym nowotworze ). Im bardziej się wkręcam tym czuję się gorzej,..

Kołatanie serca odczuwalne w szyi

.. ...dni później odczuwałam bóle w klatce piersiowej, później skupiłam sie na chorobach żołądka i oczywiście zaczął boleć mnie brzuch i byłam pewna, że mam wrzody: ) oczywiście objawy te wywołane sa wyłącznie przez nasze myślenie o nich a nie są spowodowane żadna prawdziwą chorobą. Mimo tego..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...objawy, ktore tu podałaś: bóle i zawroty głowy i problemy ze spaniem rzeczywiście sugerują jakieś dolegliwości psychiczne. Jeśli o mnie chodzi, to też z czasem dołączyły się do objawów gardlowych także inne: przede wszystkim kłucia w sercu i róznego rodzaju bóle głowy. Ze spaniem jakoś..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 25

.. ...buntować,miałam częste bóle żołądka,biegunki itd. Pod okiem lekarza schodziłam stopniowo z seroxatu,dokuczajace objawy jak ręką odjął ustąpiły. Co do jeżdzenia komunikacją miejską...o tym nie ma mowy! wolę iść piechotą,choćby to było daleko. Na sama myśl o tym czuję panikę. Wszyscy mi..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...niepokoją mnie nagłe bóle żołądka, które dosłownie miażdżą mi brzuch przez kilka sekund i puszczają... Czytając o objawach zdałam sobie sprawę, że mam wiele innych, których bym nawet nie zaliczyła do objawów nerwicy... Dwa lata temu miałam wirusowe zapalenie opon mózgowych i wszelkie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 40

.. ...kolatanie serducha, bóle żołądka, mdliło mnie ale nie wymiotowałam. No i oczywiście * kręciek * ; - ) wszyscy blisy orzekli, że to grypa żołądkowa i stres, ale ja stawiam na nerwice, bo to nie pierwszy raz. Piszę tu, ponieważ powtarzającym się objawem w tej panice jest * kręciołek *..

Nerwica?Prosze od odpowiedzi

.. ...kołowało w głowie. Od dawna bóle żołądka, brzucha, nie wiem czy to ma jakiś związek z resztą objawów, ale myślę że mogą to być także bóle nerwicowe. Czy to jest nerwica? czy może jeszcze coś innego? Przepraszam za ewentualne przekleństwa zamieszczone w poście. witam najpierw musisz..

AFOBAM -CZY DZIAŁA?

.. ...codziennie cierpieć bóle mięśni bo tak właśnie objawia się moja nerwica ...Na początku były dodatkowe skurcze,potem problemy z żołądkiem a teraz codzienne bóle mieśni ,trwające 2 lata .Czy ktoś mógłby coś napisac na temat tego leku ?Czy on wogóle działa ?A jeśli tak to czy rzeczywiście..