Boli mnie lewa ręka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...też to jeszcze czuję i boli mnie lewa ręka. Powiedzcie mi czy macie też coś takiego? Ja miałam nieraz robione ekg i raz echo serca. I wczystko wyszło ok. No ale jak to ja teraz myślę, że może jakaś wada, która nie wyszła w badaniach, albo zawał, albo coś. Powiedzcie mi może to coś być?..

Szybkie tętno - Str. 14

.. ...niedobrze, mam ból w klatce, boli mnie lewa ręka i nogi. Nie mam siły i wrażenie, że * schodzę * . Byłam Trwa to około 2 - 3 godzin. Wcześniej w takiej sytuacji lądowałam średni dwa razy w tygodniu na pogotowiu. teraz biorę to na przeczekanie. W ostateczności biorę jakąś tabletkę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 18

.. ...zdarza się że strasznie boli mnie lewa ręka!wszystko zaczeło się pewnego razu w kościele stałam jak zawsze aż tu nagle serce zaczeło mi bić jak oszalałe oblał mnie zimny pot zaczeły mi drętwieć palce u rąk i poczułam mrowienie.do tego zaraz robi mi się okropnie niedobrze od tego czasu..

Zastawki, zespół Barlowa - wada nabyta?

.. ...klatka piersiowa mnie boli i nie mogę się energicznie odwracać np. w pracy gdz siedzę przy komputerze i jakaś koleżanka mnie zawoła chce się do niej odwrócić na krześle i w tym momencie mam taki straszny ból w klatce jakby coś ściskało mi serce. W nocy miałam kilka razy duszności i ręka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...daję radę. Od tygodnia boli mnie lewa ręka i chyba serducho. I jeszcze ta pogoda. Jak jest zima i robi mi się duszno to odpinam kurtke i gra muzyka. A teraz? Mi się znowu pogarsza serce juz ładnie chodzi ale ta głowa masakra bół uciskowy na skroniach z tyłu z przodu czasami mam..

Niedowład lewej ręki, brak kontroli nad ruchami i kołatanie serca

.. ...dwóch tygodni cały czas boli mnie lewa ręka i kręgosłup. Tak jak Dorota radziłabym ci iść do lekarza rodzinnego po skierowanie ale najpierw do kardiologa, jeśli ten specjalista wykluczy choroby serca to wybrać się do psychologa bądź psychiatry. Ile masz lat jeśli można wiedzieć?..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...praktycznie non stop boli mnie serce i czasem drętwieje mi lewa ręka. Mam krzywy kręgosłup. Uprawiam mało sportu około 1 godziny dziennie. Siedze przed komputerem około 5 godzin w jednej pozycji. Jem mało warzyw i owoców. Czasem kręci mi się w głowie i robi mi się gorąco. Nie wiem co to..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...i wysokie ciśnienie. Boli mnie serce i cała lewa ręka. Kiedyś miałam też obfite miesiączki, a teraz nie dość że są bardzo nieregularne to jeszcze bardzo słabe. Czasem mam wręcz za niską temperaturę, innym razem gorączkę, jestem blada, mam drgawki, trudności w oddychaniu, nie mam apetytu..

Czy to nerwica

.. ...przestrzał na stronę płuc, boli mnie nad lewą piersią czasami drży mi lewa ręka czuję się rozbita i obsesyjnie myślę o zdrowiu swoim Dodam że lekarz robił mi ekg echo serca badanie na tarczycę mocz krew i wszystko ok wyszło a mój niepokój daje mi się we znaki biorę tylko magnez..