Boli mnie ramię

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 147

.. ...rano, to mnie wszystko boli w plecach, ramionach, klatce piersiowej, tylko w niektórych pozycjach ciała, tak to nie, wiecie co to jest?? Mi się wydaje że to wszystko przez napiętew mięśnie - zgadza się?? No bo jak mnie boli np ramię z przodu to tam przecież nie ma żadnego organu?Dobrze..

Ból lewej strony klatki - od trzustki po ramię

.. Od kilku dni boli mnie na lewo od żołądka ( trzustka? ) i wzwyż ( jakby wszystkie żebra ). Najbardziej boli pod żebrami i blisko pachy ( promieniuje trochę na ramię ). Ogólnie ból nie jest silny. Występuje przy ruchach ramieniem, głębokich wdechach, śmiechu ( tylko pod żebrami wtedy boli ). Dziś boli mnie..

Ból lewego ramienia

.. ...ramię,jest to dziwny ból - uciskowy,szarpiący,występuje przez cały czas,środki przeciwbólowe niespecjalnie pomagają,dodam że nie miałem żadnej kontuzji tej ręki.Może ktoś miał podobne objawy?Proszę odpiszcie..

Mostek mięśniowy

.. ...bóle powróciły. Ponadto boli mnie lewe ramię i przedramię, czego wcześniej nie odczuwałem. Kardiochirurg, z którym kilkakrotnie rozmawiałem stwierdził, że poprawa po takich operacjach następuje bo rzadko w 30%, ponadto zagrożenia zawałem nie było. Szkoda, że powiedział mi to dopiero po..

BÓL LEWEJ STRONY CIAŁA...

.. ...to nie do zniesienia. Boli mnie lewe ramię, łopatka, obojczyk, szyja aż do brody oraz klatka piersiowa po lewej stronie. Ból jest pulsacyjny i uciskowy. Mam wrażenie jakby wychodził z serca. Przy większym wysiłku ból staje się większy. Nie mogę też wziąć głębszego oddech. Ten ból *..