Boli mnie serce przy oddychaniu

Napady duszności

.. ...kilka lat a od niedawna boli mnie w klatce i mam problemy z oddychaniem. Myslalem, ze to serce. Okazalo sie ze to astma, ktora nabylem. Teraz mam trudnosci z odroznieniem ataku nerwicy od ataku astmy hehe. Jezeli masz ataki w nocy to bardzo przypomina astme. Musisz sobie zrobic badania..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...ważę 50kg i strasznie boli mnie serce przy oddychaniu, pojawia się też zmęczenie, złe samopoczucie i bardzo stałem się nerwowy. Proszę o opinię jakiegoś specjalisty co się zna, ponieważ zależy mi na tym abym nie był chory... Jeśli już nie jestem... Można powiedzieć ze serducho przestało..

Coś niepokojącego, dziwne bóle w klace piersiowej

.. ...znowu boleć :( Dziś boli mnie lewa strona... Tak jakby serce i to podczas oddychania mnie boli. Gdy bolała mnie jeszcze prawa str. z dwa tyg. temu to nawet spać nie mogłam na boku a ni na plecach tylko na brzuchu a gdy rano sie budziłam i chciałam wstać zaczęło mnie silnie boleć, ale po..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...i wysokie ciśnienie. Boli mnie serce i cała lewa ręka. Kiedyś miałam też obfite miesiączki, a teraz nie dość że są bardzo nieregularne to jeszcze bardzo słabe. Czasem mam wręcz za niską temperaturę, innym razem gorączkę, jestem blada, mam drgawki, trudności w oddychaniu, nie mam apetytu..

Proszę o POMOC i rady

.. ...dretwienie kończyn , * boli mnie serce * z boku z tylu i z przodu klatki piersiowej cieplo uderza mi glowy i robie sie czerwony , sawet jesli chce z kims porozmawiac i popatrzec na niego to sprawia mi to wysilek dochodza do tego trudnosci z oddychaniem i czesto czuje tak jakbym mial cos..