Bonifraci zioła

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 455

.. ...książce pt:Apteka Braci Bonifratrów - - - porady medyczne i ziołolecznictwo/ przepis na odwar do picia. Podam Ci przepis 30g - kwiat bzu czarnego 30g - kwiat lipy 20g - owoc dzikiej róży 20g - kwiat wiązówki błotnej 20g - kora wierzby Wszystkie zioła należy dokładnie wymieszać a..

Nie dam sobie rady...

.. ...mieszankę lub kup gotowa u Bonifratrów na przykład. lub w sklepie z ziołami.Gotowe zioła na uspokojenie pracy srca na tle nerwicowym to nervosol lub neospasmina.Pij tez herbatę z głogu,owoc lub kwiat.Wieczorem weż pół szklanki zimnej przgotwanej wody,dodaj łyżeczkę dobrego miodu [nie z..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...trądzik,to idż do zielarza,do bonifratrów.PIj przepisane zioła pzrez długi czas.Trochę dyscypliny i dojdziesz do ,,stanu używalności * * .I nie pękaj,tylko działaj,.Ojcowie bonifratszy w swoich klasztorach udzielają porad zielarskich i sprzedają zioła,np.w łodzi.ul.Kosynierów Gdyńskich -..

Helicobacter pyroli -- moze mi ktos pomoze

.. ...różne schorzenia * * u bonifratrów,wg. której się odżywiałam i piłam len i zioła.Zachowaj spokój.Wszystko wróci do normy. przecież pisze ,że 14 dni brał antybiotyki,a tyle trwa kuracja.Więc piszę,żeby sprawdził czy nie ma już tego helkobactera,a jak nie ma ,to dieta i zioła.Po co ma..