Bradykardia a wysiłek

Bradykardia jak leczyć?

.. ...wyszło ze mam lekka bradykardie serca czyli za mało uderzeń na 1 minute. W moim przypadku po ostatnich badaniach tj styczeń 2007r mam za mało uderzeń i grożi mi wszczepienie stymulatora. Jeśli chodzi o objawy choroby to ich nie mam żadnych! Z tego co mi lekarz powiedział to wysiłek..

Dodatkowe skurcze - Str. 167

.. ...chyba:/ jacek ile trwa ta bradykardia i jakie tętno przy niej? ja miałam 153 tetno ale to przy wysiłku a holter zaznaczył to jako 133 tachykardie i 1 czestoskurcz ale wyjasniłam lekarzowi ze tak miałam w pracy ze musiałam włazic po shcodach wiec to nie typowy czestoskurcz a jedynie..

Niskie tetno i kłucie w mostku

.. ...komentarze... moim zdaniem masz bradykardie zatokowa z nerwica serca gdyz ja mam takie same obiawy niskie tetno i w ogóle, holter robiony raz na kwartał , testy wysiłkowe, echo, mysle ze tak jak u mnie wyjdzie ci to z holtera który robi sie 24h, ale spokojnie da sie z tym zyc Miras co..

Lekkie obawy przed ablacją

.. ...przewodzeniem p - k w dzień, bradykardia zatokowa w trakcie snu, w dzień tachykardia zatokowa wysiłkowa, pobudzeń komorowych zarejestrowano 3 do różnicowania z pobudzeniami nadkomorowymi przewiedzionymi z aberacją, w tym 0 V - Tach i 0 par pobudzeń nadkomorowyh zarejestrowano 1 ,w tym 0..

Utrata przytomności

.. ...holter wykluczył arytmię, bradykardię czy blok, a echo nic nie wskaże to polecam zrobić test pionizacyjny, ewentualnie wysiłkowy, w zależności od tego w jakiej sytuacji straciłą przytomność. Jeśli podczas stania, to możliwy jest zespół wazowagalny ( spadek ciśnienia podczas dłużeszgo..

Interpretacja wyniku EKG i Holera

.. ...częstoskurczu, pauz i bradykardii. Pacjent nie sygnalizował sytuacji nietypowych. PRóBA WYSIłKOWA: Badanie wysiłkowe przeprowadzono na bieżni ruchomej według protokołu Bruce bez leczenia antyarytmicznego. Zastosowanym obciążeniem 12,0 MET uzyskano przyrost częstości akcji serca 76/min do..

Kiedy tętno powinno wrócić do normy po wysiłku?

.. ...minute zalicza sie do bradykardii lecz u sportowcow moze byc zjawiskiem fizjologicznym , u sportowcu powinno sie szybko normowac cisnienie i tento po wysilku.... jakie jest twoje tento po wysilku?? simon tobie radzil bym udac sie do kardiologa i zalozyc holter na 24 godziny p[opdczas..

Bradykardia, a ćwiczenia na siłowni

.. ...lekarze stwierdzili u mnie bradykardię. Oprócz tego, że czasami słyszę wyraźnie bicie swojego serca, żadnych objawów nie zauważyłem, typu zasłabnięcia itp. Mam około 45 - 50 uderzeń na minutę. Od kilku lat gram amatorsko w piłkę nożną. Echo serca, próba wysiłkowa wyszły dobrze. I teraz..

Kłucie w okolicach serca

.. ...wegetatywną, zespół Barlowa, bradykardię, tachykardię, wypadanie i zawieszanie się płatka zastawki dwudzielnej serca. Miałam przykazane od mojej lekarki żebym nigdy nie godziła sie na test wysiłkowy, bo może się skoczyć dla mnie źle. Nie dociekałam dlaczego, brałam przepisane tabletki i..

Marznące kończyny, przez bradykardię?

.. ...Witam. Jak myślicie czy bradykardia może powodować marznięcie kończyn? Dlaczego raz mam ciepłe, a za chwilę, gdy zadziała jakiś czynnik ( stres, zimno ) mam zimne. Zaznaczam, że lepiej się czuje gdy mam ciepłe kończyny a gorzej gdy zimne, ale to nie jest reguła. Po wysiłku umiarkowanym..

Problemy z sercem powodowane skrajnym wysiłkiem?

.. ...sercem polegajace na bradykardii ( dosc powaznej, brany pod uwage jest stymulator ). Ostatnio fakt zaistnienia tej dolegliwosci powiazalem z moja dawniejsza praca. Zaladunek i rozladunek ciezkich materialów ( pracowalem na odlewni zeliwa ). Wiadomo, zlom troche wazy. Czy mozliwe jest..

Kto ma pomysł? mniej skurczów ale więcej bigeminii

.. ...jeszcze się przyplątała 1 bradykardia - ale to chyba raczej wypadek przy pracy i pewnie zdarza się każdemu. No i tachykardia zatokowa wyszła w czasie wysiłku 164 - ale to tez uznaję raczej za normę? Rano po wstaniu puls skacze do 145 i utrzymuje się przez ok 2 godziny i ja to niestety..