Brak apetytu bóle głowy

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...różnego rodzju, duszności, brak apetytu, drętwienie kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak wszyscy wychwalają i on jako pierwszy wiedział co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 292

.. ...z domu. A w lipcu - brak apetytu, bóle głowy, ogólne złe samopoczucie. W ciągu 10 dni schudłam 5 kg. Poszłam do lekarza, badania jakie robiłam wyszy bardzo dobrze. ( krew, mocz, tarczyca, EKG, ginekolog ) Od razu lekarz stwierdził, że to nerwica, zaprponował mi psychiatrę, ale że..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...tez mam letkie klucia brak apetytu utrate na wadze mialem robione tez ekg i usg ale tez nic nie wykazalo Hela to własnie objawy nerwicy bol klatki, serca, brak oddechu. Ja miałem taki napad wszystko + okropne drgawki calego ciala. Tak sie to dzialo ze musieli po pogotowie dzwonic...

Nerwica w ciąży - Str. 230

.. ...strasznie stresujące :( ( i brak apetytu :( ( pozdrawiam Witam dziewczyny ! Jestem tu pierwszy raz. Od roku walczę z nerwicą wegetatywną. Na początku miałam bóle kregosłupa piersiowego. Od lipca obudziłam się z oczopląnsem i bólem głowy i się zaczeło. Miałam bardzo silne zawroty głowy,..

Czy to nerwica?

.. ...gorąca, ból żołądka, brak apetyty, bezsenność, częste bóle głowy ( to akurat może byc wina cisnienia z którym ma problem ) , cały czas czuję w przełyku tzw * kluskę * kiedyś czuła ją na dole przełyku, ale z biegiem czasu * kluska * tak jakby przesuneła sie bliżej gardła - do ust, a do..