Brak magnezu i potasu w organizmie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 685

.. ...mi sie ze magnezu mi brak poniewaz mam strasznie stresujace zycie i magnez szybko ucieka mi z organizmu. Coi do potasu to nie wiem...jednak wyb iore sie ejszcze raz do kardiologa choc wiem, ze bedzie to mizerny skutek...a moze tak teleekg? co o tym myslicie? witam was znowu mialam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...sie też że mam ogromne braki magnezu potasu i wapnia które nie chcą mi się wchłaniać do organizmu, wiec rózniwz uzupełanim braki tabletkami. Czasem czuje się ok, ale bywa tak że przez kilka dni mam ciągłe zawroty głowy, czasem czuje się tak jakbym miała za chwile umrzeć, jakby serce mi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...sie też że mam ogromne braki magnezu potasu i wapnia które nie chcą mi się wchłaniać do organizmu, wiec również uzupełanim braki tabletkami. Czasem czuje się tak jakbym miała za chwile umrzeć, jakby serce mi stanęło. Ciągle mam stany lękowe i zdaje sobie sprawę że może sporo w tym mojej..

Potknięcia serca to migotanie przedsionków?

.. ...tego problemu. Czy to brak jakichs witamin czy moze cos powazniejszego..?hmm Pozdrawiam witam wszystkich.magnez i witamina b6 sa wazne szczegolnie b6 poniewaz pomaga wchlaniac magnez do organizmu.nikt jedna nie napisal o potasie jest wazny dla ludzi takich jak my.ja mam problemy z sercem..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...wskazują na niewielki brak żelaza w organizmie i na pewno nie są przyczyną opisanych objawów,zalecam uzupełnienie potasu i magnezu.Jednak jak zaznaczyłem RTG kręgosłupa i coś na nerwy( np.Valerin mite ) czesć a ja mam bóle w klatce,czasem jak ziewnę albo skrece szyję i w wielu innych..

Magnez potas co z tym zrobic

.. ...sercowe mogą się brać z braku magnezu , potasu w organiźmie? czy tabletki o nazwie aspargin 2 razy dziennie po 2 tabletki mogą zaszkodzić organizmowi? mam nerwicę. słyszałem że przy stresie magnez zostaje wypłukany z organizmu bardzo szybko i trzeba go w jakiś sposób uzupełniać. lekarz..