Brak magnezu w ciąży

Nerwica w ciąży - Str. 59

.. ...wyżej może odpowiadać brak witaminy B6, a w konsekwencji magnezu. Moja pierwsza ciąża była idealna, dziecko też, po sześciu latach druga już nie tak bardzo - byłam rozdrażniona, miałam skurcze, a dziecko urodziło się ze skazą białkową, płaczliwe, chorujace. Dzisiaj dopiero wiem, że..

Nerwica w ciąży - Str. 63

.. ...skurcze i mrowienia to brak magnezu i wapnia. Wapno teraz jest bardzo maluszkowi potrzebne, wiec kochana zajadaj jak najwiecej produktów zawierających ten skladnik; ) A powiem Ci Asiu że ostatnio mnie bardzo wzieło na mleko,sery itp tylko martwi mnie znowu fakt skąd mam czerpać te..

Nerwica w ciąży - Str. 70

.. ...czasami drzy ...to z braku magnezu ...moze za mala dawke bierzesz? Biorę 1 dziennie...moze powinnam zwiększyć. Ostatnio też nerwica daje sie we znaki, to pewnie też powod braku magnezu. Czytalam ze brak magnezu w ciązy powoduje potem u dziecka nadpobudliwosc, placzliwosc, trudnosci ze..

Nerwica w ciąży - Str. 71

.. ...miałam napady lęku i brak apetytu.Miałam wszystkiego dość i cały czas się czułam fatalnie. Zaczęło się to od czwartego miesiąca i trwało do 6 - 7 miesiąca. Poszłam do neurologa no i kazał mi brać magnez. W ciąży trafiałam jakieś 6 razy do szpitala bo najgorsza była utrata świadomości to..

Niski poziom magnezu a arytmia

.. ...brać...... hmmm niewotpilie brak magnezu i nie tylko prowadzi do arytmi czyli zaburzenia rytmu serca... a TY juz masz diagnoze jaka to arytmia??? komorowa:( 11 800 skurczy na dobę, ale w ciąży - przed ciąża nie miałam.... W ciąży to arytmia ciążowa ,serce obciążone, a lekarz ci nie..