Brak równowagi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 174

.. ...kłopoty ze wzrokiem np. brak ostrosci potrząc w dal tylko przez moment i lekkie zachwiania równowagi.od momentu jak znalazlem to forum to zn. jakiś miesiąc temu troche mi lżej przynajmniej wiem ze te wszystkie zchizy nie dotykają tylko mnie i ze każdy z tym cholerstwem miewa podobnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 212

.. ...tacy fajni i wogóle. Brak mi słów. Życzę wszystkim miłej niedzieli i do wieczorka. Czarnaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!Gdzie Tyyyyyyyyy???????? a w ogóle to Wy wszystkie chyba porozchodziłyście się na niedzielne obiadki...Trudno,poczekam. Matiiaga, sny potrafią wytrącić z równowagi i zepsuć..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 534

.. ...poprostu bardzo beszczelny Brak mi słow. I pieprzenie - męska reakcja to najgorszy tekst jaki słyszałam chyba mężczyzny nie widziałeś Sorki za szczerość ale wyprowadziłeś mnie z równowagi WEJDZCIE na str 35 forum dodatkowe skurcze jak uzasadnia administrator usunięcie postow i w jaki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 637

.. ...rady i przy chwilowym braku równowagi naszego organizmu wpadamy w depresję która czasami trwa latami albo przeradza się w nerwicę wegetatywną. I wtedy musimy sobie to uświadomić by móc dalej z tym walczyć inaczej nie da rady. Ja przeszłam przez to wszystko i dziś wiem że już się nie..

Tachykardia i metacord 50

.. ...zwłaszcza sód i potas? Brak równowagi między tymi pierwiastkami bywa przyczyną arytmii. Cześć, dzisiaj byłam u lekarza. Serce biło mi 120/1 min, było mi słabo, miałam drżenie rąk. Ciśnienie było w porzadku, bez żadnych badan stwierdził że ukrwienie jest w porządku i że przyczyną są stany..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...związek...hormony. Brak równowagi, co zresztą leczę. Raz więcej testosteronu, raz mniej, a jak wiecie hormony maja ogromny wpływ na nasze samopoczucie....lecze to i będzie ok. Wszystko jest na dobrej drodze do normalności, ale ...ta nerwica, przeszkadza, bardzo....za bardzo...

Leki na nerwice

.. ...przyczyny. Może to być brak równowagi witaminowo - mineralnej w organiżmie i wówczas organizm szwankuje. Często leczy się skutki chorób a nie ich przyczyny. Są bardzo dobre naturalne produkty, które regulują pracę serca i regenerują nerwy,wpływają na produkcję seratoniny w mózgu (..

Alveo faktycznie pomaga?

.. ...jakie mi zeszło z zatok, brak bólów pleców jaki mi dokuczał od 2 lat. Dodam jeszcze - gładsza cera i świetne wypróżnianie. życzę RÓWNOWAGI !!! Wszystko zaczęło się w czerwcu 2006. Mój brat, wiedząc o moich problemach zdrowotnych, przyjechał z Alveo aż z Berlina. Wiedział również, że mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 23

.. ...powinienem, nie. Ogólny brak równowagi. Tak sobie mysle, że trzeba jakoś odwrócić ten proces do stanu pierwotnego. Czy ma ktoś jakis pomysł jak tego dokonać? wiesz co * oko * wlasnie na tym ta nasza choroba polega przeciez tak naprawde nikt z nas nie chce liczyc kolatan i oddechow to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...różnego rodzju, duszności, brak apetytu, drętwienie kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak wszyscy wychwalają i on jako pierwszy wiedział co..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi

.. ...oprócz tych zawrotów czy braku stabilności - nie wiem jak to nazwać masz jeszcze jakieś dolegliwości? A jakiego rodzaju są te lęki, czy boisz się wyjść z domu, bo Ci się tak robi czy są to jakieś poważniejsze obawy typu - lęk przed tym, że Ci się coś stanie, a jak jest w domu czy np...

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...Ci te zawroty głowy - brak równowagi?Trzymam kciuki pozdrawiam! No wiec bylem u lekarza ale jak do tej pory nic sie nie poprawia.W dalszym ciagu mam te nazwalbym to leki.Dzisiaj jest juz sroda czyli dokladnie 2 tygodnie jak zaczelem brac proszki.Na wizycie u lekarza kazal mnie zwiekszyc..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...- ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty i bóle głowy - zaburzenia równowagi - bóle stawów Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy oznacza Hashimoto. Jeszcze raz..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 147

.. ...znów miałam poczucie braku równowagi, kołysania i jakieś cholerne poczucie zagrożenia. Wiem , że boję się, że updne, zemdleję, umrę , ,,,,, Dziewczyny kochane napiszcie proszę kto miał taki przypadek, i co zażywał???? Czy psychoterapia pomoże? Ja jestem DDA czyli dorosłe dziecko..

ZABURZENIA RÓWNOWAGI

.. ...przeszłosci. Co do Twjego braku równowagi, oprócz mojej propozycji zebys sprawdziła sobie, czy nie masz problemów z błednikiem, napisze Ci co w jednej ze swoich ksiązek napisał a Louise Hay . W )g niej za brak RÓWNOWAGI FIZYCZNEJ odpowiada nasze * pokawałkowane myslenie, nieharmonijne,..