Brak śliny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1003

.. ...Dokładniej, to czuje brak śliny w gardle i uczucie że sie zaraz udusze :( Wydaje mi się że język mam normalny ale przez tą nerwice mam mysli ze puchnie. Mam też uczucie że jak połykam ślinę to wtedy jest problem : tak jakby niechciała się połknąć, jakby tam coś zaległo :( Teraz nigdzie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1007

.. ...miesiąc temu miałem braki śliny, wysuszanie w gardle i ogromny stres,strach,panikę a teraz jest z śliną lepiej nawet już ćwicze w szkole, lecz ściskanie w gardle i podchodzenie mi teraz dolega ;/ obym miał racje i to było związane tylko z nerwicą... Ja mam pytanko : ) Czytając posta od..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1011

.. ...podchodzenie lub wymioty to brak śliny. Ostanio sie wystraszylem bo poczułem nagle takie coś, ze język mi drętwieje lub morwienie jest na nim. Po kilku godzinach to się powtórzyło ;/ Niech mi ktos poradzi, czy to jest spowodowane nerwicą i lękiem, mysleniem o tym, spięciem itp?? Bo..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...języka - nerwobóle - brak śliny - senność - czasem, ale dość rzadko problemy z zaśnięciem Proszę o jakąkolwiek porade, lub pomoc, bo ciężko mi już z tym wszystkim, a dodam, że mam tylko 16 lat. Pozdrawiam ; * myślę,że powinnaś codziennie ćwiczyć.Gimnastyka i ruch,fizyczne zmęczenie..

Objawy sinienie ust, brak śliny,wysokie tętno i niskie ciśienie

.. ...objawy sinienie ust, brak śliny,wysokie tętno i niskie ciśienie, kiedy szczypał się w rękę nie czuł tego, chciałabym dowiedziec się czegoś więcej nie chcę Go straszyć ale potrzebuje argumentów aby zrobił badania, może ktoś miał takie problemy ze zdrowiem sinienie ust świadczy o tym,że z..