Brak załamków

Migotanie przedsionków

.. ...przewiedzione do komór i powoduje powstanie zespołu QRS. Cechy charakterystyczne migotania przedsionków w zapisie EKG to: brak załamków P, niemiarowy rytm komór ( nierówne odstępy między załamkami R )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 687

.. ...sie moja nerwica to brak wyrażania emocji.Choć jest wkurzony na maxa to nie potrafie tego okazać,zawsze emocje i uczucia dusze w sobie,nigdy ich nie okazuje.Głupio sie troche to pisze,bo wiadomo że facet to facet i nie przystoi o takich rzeczach rozmawiac. Pozdrawiam wszystkich,oby nasz..

EKG i za każdym razem co innego wychodzi - Str. 2

.. ...sobie odczytać każde kolejne ekg bez konieczności zaglądania na forum marta0041Twoje ekg jest prawidłowe rytm jest miarowy, oś serca prawidłowa, brak patologicznych załamków oraz cech nieprawidłowego ekg...

Brak załamka S na EKG

.. Witam! Co oznacza brak załamka S na EKG? lekarz w opisie nic nie napisal. Jest Tylko cos na s... czego niemozna rozczytac. Pozdrawiam i czekam na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 557

.. ...Wszystko to wynika z braku poczucia własnej wartości. Nie wiem jak to zmienić, te ciągłe fizyczne objawy a do tego psychiczne paranoje...Gdy jestem sama w domu zamknięta przed światem to czuje się dobrze. Co wy na to? Ktoś mi potrafi pomóc??? Witaj załamko opisałas typowe objawy dla..